Skocz do zawartości

Priboi Story 1.4 - Ukryte Zagrożenie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 373
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Za http://sigerous.ru/forum/95-2464-1. Gamedata w 3 częściach:

1. http://narod.ru/disk/17095682001/gamedata.7z.001.html

2. http://narod.ru/disk/17098659001/gamedata.7z.002.html

3. http://narod.ru/disk/17101739001/gamedata.7z.003.html

Polecam torrenta. Szybko i bez bólu. Sam z niego pobrałem i nie było problemu. Grę przeszedłem na plikach z torrentu. Polecam :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Panowie mam problem, i to pod sam koniec rozgrywki w Priboi 1.4. Jest motyw z Leśnikiem który zaraża Priboia wirusem (sobowtór) , później odnajduję prawdziwego Leśnika który daje mi 1 część odtrutki... Zastanawiam się gdzie może być 2 część! Z opisu wnioskuję, że na Magazynach Wojskowych (skrót MW) Szlag! Zlatałem cały level i ni chura! nie ma. W rozmowie z tym prawdziwym Leśnikiem było coś o X 10 ale tam też byłem i lipa... Dodam, że zadania związane z fabułą robiłem byle jak, grunt, że papierki wszystkie pozbierałem ;) Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam.

Nie kropkuj słów - to niezgodne z regulaminem, który znasz. cichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przeszedłem całego moda jest świetny ! Mam pytanie gdzie na Magazynach znajdę druga część odtrutki? Edyta. Po otrzymaniu 1 części odtrutki od Leśnika, należy do niego wrócić i pojawi się dalsza część rozmowy w której będzie zaznaczone gdzie jest 2 część odtrutki. Odtrutka jest na MW w wiosce pijawek na strychu w białym domu wejście po drabinie. Trzeba się przebić przez posterunki powinności bo są wtedy wrogami bardzo pomaga w tym minigun, kosi ładnie :) Monolit jest neutralny. Czasu sporo nie ma co panikować.

Edytowane przez noisy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam kilka pytań, związku z tym, że staram się przerobić mod pod siebie.

1. Czy istnieje możliwość usunięcia ufo z kordonu i innych lokacji?

2. Które pliki są odpowiedzialne za blokadę podnoszenia konkretnych broni?

3. Ostatnie. Gdzie znajdują się odpowiednie sekcje odpowiedzialne za stan pojazdów (w odpowiednich configach pojazdów nic nie znalazłem dotyczącego kondycji pojazdów)? Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 Panowie mam problem. Jak do cholery dostać zadanie "pierwszy kameleon"?

 

Sprzedałem w Barze radiodeaktywator- zamiast zadania na kameleona dostaje zadanie na arty które mam i którego nie mogę wziąść ponieważ GG nie ma odpowiedniego dialogu (tylko "nie interesują mnie takie zadania").

Obecnie mam zadanie główne "znajdź dokumenty w x- 10" a w poradniku pisze ,że powinno się brać je z zadaniem na kameleona.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Słuchajcie mam problem. 

Otóż znalazłem wszystkie paczki papierosów na Kordonie dla Piotra Suchego, wracam się tam gdzie go spotkałem, czyli na początek gry - do wojaków, ale tego buraka tam niema. Latam po całym Kordonie i nie mogę go znaleźć, jakaś rada ?

 

--EDIT:

Problem rozwiązany.. znalazł się. Powędrował aż za most na Kordonie. Cud że nie zginął, no.. chyba że ma włączoną nieśmiertelność. 

 

--EDIT:

Nosz kurde, kolejny kłopot. Mam w sumie już dobrą broń, bo dostałem namiary na AK-47 ''Fartowny'' i go znalazłem ale muszę jeszcze odszukać te amunicję do kałasza. Chyba trochę wyszedłem z prawy bo nie znalazłem aż 18stu paczek, a zależy mi na tym aby po wejściu na wysypisko mieć w miarę dobry ekwipunek. Prośba do tych co przeszli tego moda, mam aktualnie 360 sztuk. Przeszukałem już:

-''nawiedzoną'' chatkę z mgłą, gdzie był plecak. 

-miejsce za mostem po prawej stronie. Jest tam pole z mgłą i był nibyolbrzym. Znalazłem jeden plecak w anomalii. 

-tradycyjnie bandyci, zatłukłem tam brata dzika i bodajże w skrzynce była amunicja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Siema panowie. Nie mogę pobrać fixów z tego cholernego ruskiego downloadu ! Dacie rade może wrzucić to na jakiś inny download ?

 

 

EDIT:

Dobra olejcie ten download. Pobrałem całość (1.06 GB)

 

Tylko powiedzcie mi kochani co odpowiada w tym modzie za EKWIPUNEK umarłych ? Ni cholery nie moge zmienić im ekwipunku a ja nie lubię grać na takich ustawieniach (ubijasz bańdziora który wystrzelił wiadro patronów z dupy bo po jego śmierci ma 4 pociski) :)

 

Aha i czy da się tą blokade używania czyiś broni usunąć -.- Wg. mnie to bubel jest

 

@Agrael

Oczywiście przeszukałeś baraki i strażnicę na posterunku wojskowych tak gdzie się startuje ? Jest tam 400 sztuk patronów :) A i chyb pod mostem w skrzynce tam gdzie ten złodziej urzęduje sprawdź. Taka niebieska :)

Edytowane przez Ptachu
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Zainstalowałem Stalkera Cień Czernobyla +Priboi Story 1.4 i oczywiście wszystko z tym związane, ale podczas próby zmiany linijki ''false" na "true" w fsgame w notatnikiu przy próbie zapisu wyskakuje komunikat "odmowa dostępu",objawiawia się to w WIN7, w XP było normalnie. Próbowałem coś zmienić w zabezpieczeniach ale to nic nie dało . Czy ktoś jest w stanie mi coś podpowiedzieć.Z góry dzięki.
 
//
na forum nie używamy wulgaryzmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,i znowu mnie naszło pograć w stalkera pobrałem tego moda fixy i spolszczenie wgrałem jak piszecie ale przy starcie wyrzuca mi coś takiego

 

FATAL ERROR[error]Expression    : I[error]Function      : CInifile::Load[error]File          : E:stalkerpatch_1_0004xrCoreXr_ini.cpp[error]Line          : 166[error]Description   : Can't find include file:[error]Arguments     : w_ak74m.ltx
 
z góry dziękuje za pomoc
 
moda pobrałem jak zawsze z naszej strony no i instalacja też normal,dawno nie grałem ale  coś mi się kojarzy że w takiej sytuacij powinno pomóc wklejenie tego pliku  tylko  gdzie go znajde?
Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 Panowie mam problem. Jak do cholery dostać zadanie "pierwszy kameleon"?

 

Sprzedałem w Barze radiodeaktywator- zamiast zadania na kameleona dostaje zadanie na arty które mam i którego nie mogę wziąść ponieważ GG nie ma odpowiedniego dialogu (tylko "nie interesują mnie takie zadania").

Obecnie mam zadanie główne "znajdź dokumenty w x- 10" a w poradniku pisze ,że powinno się brać je z zadaniem na kameleona.

Z góry dzięki za pomoc.

Witam.Sory,że wracam do tak dawno napisanego postu ale moda zainstalowałem niedawno i też dopadł mnie ten sam problem ,czy znalazłeś rozwiązanie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam.Postanowiłem zagrać w  Priboi Story ukryte zagrożenie v.1.4.

Instalacja jak w opisie,na v.1.4 ,lecz problem to znikająca broń,po przeszukaniu zwłok i zabraniu to co było jest o.k lecz dotyczy to broni długiej .

wszystkie oprócz, Mosina Abakan Ak74 itd ,reszta po zabraniu powinna zostać w plecaku a tak nie jest,obszukałem wojskowego i miał abakan lecz jak go zabrałem to nie było go w plecaku ,dodam że gram na na max ustawieniach,dodam że fix-1 i fix-2 nie dodawałem do v1.4. opis tyczył się v1.3 ,proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.