Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za pomoc, kota znalazłem.

Niestety po oddaniu mu jego pupila wybrałem się do domu z ciałami obok i koleżka został wybity przez żołdaków.

Szkoda.

A tak przy okazji, gdzie mogę znaleźć przedmiot dla Wiedźmina?

Mówił coś o dachu Rostoku ale nie mogę znaleźć żadnego wejścia na owy dach, wszystkie drabiny są za wysoko by je złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że tak się ciągle pytam ale jestem zielony w niektórych sprawach.

O co chodzi z tą rodem z horroru pogonią za karłem po tym jak odbierzemy pieniądze od barmana po wyłączeniu mózgozwęglacza?

Złapałem tego karła po czym zrespiłem się już w normalnym kordonie.

Znalazłem go i zabiłem po czym zaatakował mnie jakiś kontroler.

Coś mam dalej zrobić z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moda  udało mi się ukończyć (i muszę przyznać że mam mały niedosyt :020:). Pod koniec chyba mi się coś zbugowało ponieważ mogłem rozmawiać z tym przezroczystym profesorkiem po czym wybrałem opcję dołączenia do nich. Pokazało się po tym jakieś zakończenie. Po załadowaniu sejwa tych gości od Świadomości było 5 co jest dosyć dziwne.

Czy ktoś przetłumaczył zakończenia moda na polski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GlucioPL napisał:

Czy ktoś przetłumaczył zakończenia moda na polski?

Mod OLR jest jednym z modów, które są cały czas rozwijane. Fixów i Patchy powstało pewnie z kilkadziesiąt. Staramy się co jakiś czas aktualizować spolszczenie, ale nie tłumaczymy każdego kolejnego Fixa. Aktualnie spolszczony jest Fix 19 (Версия актуальна на 2018 год. - Wersja aktualna na 2018 rok.), ale widzę, że już pojawił się Fix 19.5. Jak już autorom znudzi się grzebanie przy tym modzie i powstanie wersja FINALNA, to postaramy się przetłumaczyć wszystko, nie tylko pliki tekstowe.  

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

OLR 2.5 + FIXX 19 - pobrałem (strona: http://stalkerportaal.ru/load/teni_chernobylja_novyj/teni_chernobylja_globalnye_modifikacii/oblivion_lost_remake_2_5/136-1-0-2064 )

moda razem z fixem - 2 pliki które są połączone - vide plik exe , gram i nie narzekam (w stosunku do poprzednich "wylotowych" wersji):

https://yadi.sk/d/SWm1MYB13XvEiy

Dodałem spawner i celownik panoramiczny i jest fajnie, mila rozrywka w formie "retro" na lato, polecam na posuchę jaka zapanowała po mundialu w świecie modów:

 

 

ss_tomahawk_07-22-18_12-52-22_(lvl1_escape).jpg

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen

W dniu 4.09.2015 o 00:19, FeRu napisał:

Kod do drzwi dostaneisz od doktora na Jantarze przy zadaniu na 2 prototypy  psi-ochrony(plus jeszcze ten ART,czyli artefakt grawitacyjny.bedziesz go mógł znaleść w MedPribor(agroprom) w zadaniu od Czystego Nieba lub odkupić/zamienic za mocny art grawitacyjny bodajże, od tego samego zombiaka,ktory bedzie w tym swoim sanktuarium i ta grawi strzelba takze do tego zadania jest potrzebna) i juz ci mowie ze po wyjsciu drugi raz z x18 bandyci cie złapia i zamkną, takze nie noś wiele gratow ze sobą jak tam pojdziesz drugi raz bo moze sie zdazyć ze coś sie zablokuje w teksturze i przepadnie,  a wisiorek to dla profesorka w jantarze który przesiaduje z lewej obok bunkra(ten wisiorek jest mega ważny bo bez tego nie wejdziesz w ogóle do bunkra).

Aha jeszcze tam w labie zbieraj wszystkie graty jakie się nawiną..kamera monitorująca,laptop i jakies inne urządzenia,które się tam walają,bo doktorek z jantaru dobrze za nie zapłaci.

Jeśli chodzi o Denisa to mi takze przez całą misje stał jak słup,jednak za drugim przyjsciem do lab już go nie było,takze wystarczy go uwolnić i pogadać zeby zaliczyło zadanie. Pozniej nie widziałem go w barze,takze albo go nie ma albo potem jest gdzieś na terenie Baru.

To  tyle póki co i sorry ze tak chaotycznie ale juz zmęczony jestem,takze mam nadzieje że zrozumiałes co napisalem :) Jeśli będziesz miał jeszcze problem to wal śmiało

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zakupiłem od kolesia z Nieba 2 mocne arty grawitacyjne - jest w szkole na Barze.

Wykupiłem naukowców z grzechu.

Arty mam (2) to i zobaczę co i jak a w/w bambetle takie jak m.in. kamera to już zdałem łącznie z medalionem.

Mam ten artefakt który się nazywa po prostu: Art.

Polazłem na medibor, zadanie od kolesia z Nieba i tu male oszustwo: koleś nawija, że art jest w "kejsie" za! głównym budynkiem a on był w neseserze wśród trupów za budynkiem instytutu tam gdzie zazwyczaj jest czerwono żółty właz.

Wygląda jak kompas.

 

ss_tomahawk_07-29-18_21-48-25_(lvl7_yantar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLR 2.5 FIXX 19 (co dała ta nakładka/fiks)- i zrobiło się dziwnie i jednocześnie fajnie bo:

Jestem w sarkofagu, do "laboratorium/dyspozytorni" nie mogę się dostać bo teleport wywala mnie do prętów paliwowych.

Drugi teleport na poziomie wejść m.in. do monolitu wywala mnie na początek lokacji.

Monolit daje zakończenie moda - F i życzenie: chcę być nieśmiertelny i koniec moda.

Ale dostaje info i mam je w PDA, że z "pakamery" z monolitem jest teleport do laboratorium na generatorach.

Idę tam pomiędzy anomaliami w górę, po drodze 3 snajperzy, jestem koło dziwnego zielonego teleportu, wchodzę.

Wyrzuca mnie przed bramę na Kordonie i dostaje informacje od dziennikarza, że z jakiegoś powodu monolit mnie nie lubi i mam dojść do niego i odpalić kod do laborki - nie pamiętam: 4 cyfrowy.

Zaczyna się ostra jazda - jestem teraz mistrzem monolitu i mam się dostać przez cały mod/lokacje do/na Czaes do pakamery z w/w laborka koło monolitu.

zabiłem trepów, stalkerów a przy wejściu do pakamery Sidora spotykam karła który teleportuje mnie via on sam przez różne puste lokacje.

Wracam na Kordon i przebijam się dalej w stronę Czaes.

Jestem już w Prypeci, dopiero na Czaes 2 będą moi "bracia" z monolitu.

Bardzo dziwna i jednocześnie fajna zmiana akcji.

Jednocześnie jako monolitowiec możesz wykonywać misje dla handlarzy.

bez spojlera: teleport z sarkofagu, info o zadaniu na dojście ponowne do sarkofagu, droga przez teleportypo "sladach" karła, fabryka Rostok w "nocy" czyli na tzw. 'drodze karla":

Spoiler

ss_tomahawk_08-01-18_13-50-08_(lvl4u_darklab).thumb.jpg.87eeb85e309773ae916bcc92796bae6e.jpgss_tomahawk_08-01-18_13-49-35_(lvl4u_darklab).thumb.jpg.5a4b54dfcaf18a6a460532eae0d934a0.jpgss_tomahawk_08-01-18_13-49-18_(lvl4u_darklab).thumb.jpg.3347d1e454880d7f71adcc505bff13bb.jpgss_tomahawk_08-01-18_13-48-15_(lvl15_sarcofag).thumb.jpg.29ce04a78e6ab9eddc1646d26d4713a0.jpgss_tomahawk_08-01-18_13-47-37_(lvl1_escape).thumb.jpg.0de8653d6453f64512cf5f4e5626a899.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.