Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

A co z tym Kamazem w Fabryce Rostok,to chyba ten mam przyprowadzić Barmanowi. Bo reflektory się świecą koła się lekko skręcają jak się do niego podejdzie ale też wsiąść do niego nie da rady. Czyli do auta mozna wejsc dopiero po kupieniu wozu?

Czy te porozrzucane na mapach pojedyncze auta co można znalesć własnie ze swiecącymi się reflektorami i  ktore da się przesuwać nadaja sie do jazdy?

Czy to jednak bug...Bo juz sam się gubie w tym.

W Lost Alpha można było z łatwoscią wsiaśc do kazdego auta które nawało się do jazdy, a tutaj mam problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie by było znać tą możliwosc, gdyż cierpliwośc mi siada....Już pod róznym katem się ustawiałem do tych drzwi kierowcy jak i w większosci możliwych odległości, jednak napisu w stylu" wscisnij costam zeby otworzyc" nie uświadczyłem jak i żadnej reakcji ze strony samych drzwi. Powoli zaczynam myśleć że to cos nie tak z samym modem.

 

 

 

Pojawił się jeszcze 1 problem z drzwiami do laboratorium w Jantarze. Pierwsze drzwi się otwieraja wchdozę do przedsionka i dalej nic się nie da zrobić,bo nie moge zamknac tych pierwszych drzwi,wciskając F słychać dzwięk zamykających się drzwi jednak one ciągle sa otwarte. Zaczyna mnie to juz powoli denerwowac :D

Edytowane przez FeRu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem. Nikt nie narzekał na ru forum na fixa 9. (google tłumacz)

 

Ostatnia rzecz to może zmieniłeś bind używania. (domyślnie "F")

Bo domyślnie jest to na tym i nie zmienia się ona i zostaje na F. Zmienić ją można tylko w skrypcie 

Edytowane przez litosns
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no podnoszenie przedmiotów czy otwieranie drzwi zawsze w kazdej grze mam na F....A moglo byc tak ze to rpzez tekstury pojazdów,budynkow,postaciitp itd wystepował blad z brakiem mozliwosci dostania się do aut? Chciałem tekstury lepszej jakości więc wrzuciłem do moda trochę tekstur z Absolute Structures z Shock i CoP, czy z Serious Textures improvmenst v15 dla lost Alphy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smox dobrze pisze, żeby wejść do labu trzeba przynieść wisiorek pomocnikowi naukowca. Wisiorek dostajemy bodajże w x18 po jednej od tego gadającego zombie co jest na samym dnie labu w studni. Pamiętam to bo miałem ten sam problem z bunkrem na Jantarze. ;) Smox dobrze pisze, żeby wejść do labu trzeba przynieść wisiorek pomocnikowi naukowca. Wisiorek dostajemy bodajże w x18 po jednej od tego gadającego zombie co jest na samym dnie labu w studni. Pamiętam to bo miałem ten sam problem z bunkrem na Jantarze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok..Właśnie jestem w X-18 i mam zrobic tozadanie ze skrzyniami dla tego gadajacego zombiaka. Jendak nigdzie nie mogę znaleść pomieszczenia gdzie są te pudła,ktore maja posłużyc do tego sanktuarium ani gdzie chowa się ten zagubiony stalker,ktorego mam przegonic. Bładze juz dłuzszy czas i mimo że widze na radarze kropke tego stalkera to albo jestem nad nim albo pod nim....Cieżko się zorientować gdyz to labo jest bardzo rozbudowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kamaza można wejść, tylko jak się ma zadanie od barmana na jego przyprowadzenie. Ja drzwi otwierałem literą T, bo taka jest w skryptach. Trochę mi to bruździło z jazdą, bo na T miałem co innego ustawione, więc jechałem na strzałkach. Zadanie konieczne, daje nowe kwesty, trzeba autko dostarczyć.

 

A stalker w labie stoi na najwyższym poziomie labu. Na zbiegu dwóch korytarzy wejście do pomieszczenia blokują takie wielkie, dokładnie przylegające do siebie i ścian zielone skrzynie. Można koło nich przejść i nie zauważyć.

Tym grawi artem trzeba je najpierw poluzować, następnie wyrwać i odrzucić daleko, na koniec korytarza. Tam też jest sala i dobrze je jest do niej powrzucać, aby nie zablokować sobie mozliwości ucieczki tym korytarzem. Skrzyń jest sporo, kilka rzędów. Z uwolnionego od nich pomieszczenia, wchodzimy do następnego, na kucki koło szaf.

Po powrocie do zombiaka, odbierze Ci grawi, ale go odkup, bo jest potrzebny. Otrzymanych nagród nie sprzedawaj i nie zostawiaj w skrzyniach, bo są kwestowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to juz wiem...Teraz problem z 2ma prototypami psiochrony. Otóz zdobylem juz 1 w labo,i teraz ten drugi w tym mieszkaniu co trzeba było przejsc po przewodach, a takze mam ten grawi shotgun.Jednak nie zaskoczył skrypt ze zdobyłem juz oba prototypy po podniesieniu tego drugiego...Cos jeszcze trzeba zrobic? Bo zadnego info nie mam niestety,a zadanie zdobycia obu prototypow wciaz jest aktywne,mimo posiadania juz wszystkich potrzebnych przedmiotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktory artefakt...ten ktorym sie przenosilo skrzynki? czy Mocny artefakt grawitacyjny,ktory trzeba bylo dac profesorowi na samym poczatku jak sie weszło do bunkra,bo bez tego nie dal zadania.

Jesli chodzi o ten drugi to dalem oczywiscie,ale ten ktorym przenosilo sie skrzynki to go nie mam juz bo zamiast tego dostalem tą strzelbe grawitacyjna...Czyli co mam wrocic jeszcze raz do labo po ten artefakt czy jak...

 

Edit: Juz znalazlem w instytucie Medi-Pribor od członka Czystego Nieba dostałem info gdzie szukać tego artu....To jest największa wada tego moda wg mnie : Brak dokładniejszych opisów zadań czy jakichś podpowiedzi/wskazówek, ktore naprowadziły by na trop.Niektóre zadania wymagaja sporej ilosci kombinacji...ale taki miał być S.T.A.L.K.E.R....Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych modów w jakie grałem/gram.

Jeszcze dodam na koniec ze ambient tutaj wymiata...zwłaszcza w Dolinie Mroku...Ciarki na plecach gwarantowane (jako producent muzyczny bardzo cenie sobie klimatyczną oprawę....a ta jest jeszcze lepsza niż ta z Autumn Aurora 2.1 mimo oczywiscie niektorych elementow wspolnych)

Edytowane przez FeRu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.
Czy mógłby ktoś wstawić (podesłać) działające linki do:Patch do spolszczenia 0.1 i Nieoficjalny fiks 4 .
Oczywiście do wersji 2,5 Repack.
Fix 3 pobrałem z linku wyżej (dzięki tom3kb) ale po godzinie grzebania w necie i temacie nie udało się znaleźć pozostałych 2 działających.
Z góry dzięki za pomoc i Dobrej Zony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że fix 13 zawiera wszystkie poprzednie fixy i wystarczy ze zainstaluje tylko jego??

A można w takim razie prosić o Patch do spolszczenia 0.1 :)

 

EDIT.
Ok poradziłem sobie jakoś :) Gram na fix:3 + spolszczenie i jak na razie zero problemów i wylotów.

Nie wiem czemu ale na fix 13 w ogóle ruszyć gra nie chciała wiec zrobiłem tak jak tom3kb

I mam kilka pytań do tych co moda przeszli.
1.Czy w tym modzie są jakieś schowki?? Zabiłem (znalazłem trupy) już kilkudziesięciu ludzi i nic zero schowków. Znajduję jakieś plecaki w różnych miejscach ale nie ma nawet opcji by do nich zajrzeć . Mam pecha czy schowków nie ma ??
2.Czy da się jakoś zrobić żeby przy mini mapie pojawiała się liczba NPC wykrytych przez mapę ??
3.Mustanty i części ich ciała są celowo usunięte i czy da się je przywrócić ?
4.Auta ,jak na razie na każde jakie trafiłem jest zamknięte ,jak je uruchomić??
5.Czy da się naprawiać kombinezony??

Z góry dzięki wszystkim za odpowiedź i sorki za trochę lamerskie pytania :P

 

Edytowane przez segal226
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dużo pytań widzę.

1. Schowków z tego co pamiętam to w modzie nie ma. Są randomowo powrzucane itemki na mapach ale nie mają one "znacznika" na mapie.

3. Części ciała mutantów zostały usunięte, nie da się przywrócić ich łatwym sposobem.

4. Auta kupujemy i można wtedy wsiąśc.

5. Niestety nie da się. Trza kupić nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż można naprawiać kombinezony...chociażby u Barmana.

U mnie fixx 14 i 15 niestety nie działa w całości....Gra się zwyczajnie nie uruchamia,problem jest z którymś pliku z folderu bin_orl. Gamedata z tych fixxow działa świetnie ze spolszczeniem,jednak folder bin_orl musi być z fixx 9. Nie wiem czy u wszystkich tak jest jednak u mnie tak to wyglada.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.