Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

A tak w skrócie po polsku jakieś ważne te zmiany? Znowu dostałem info o schowku-Dzicz: plecak, brak markera więc chyba trudno będzie znaleźć. Eee Dzicz to jest fabryka Rostok w Barze co nie? Jest może jakiś quest na znalezienie gitary? Bo jedną znalazłem. Napiszcie tak lub nie bez szczegułów.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zaraz wstawię opis zmian. 

 

Co dodano w fiksie 4:
połysk egzoszkieletu
połysk i ulepszona animacja artefaktu grawitacyjnego
fiks bind_stalker.script
przeniesienie długich opisów w string_table_general.xml
drobne fiksy aut
фикс глюки материалов на бонус-уровне - nie wiem o co chodzi
fiks uderzeń kinetycznych burera i karła o obiekty fiz.
utwory (piosenki) w barze
nowy silnik r171 
 
Sądząc z opisu, to nic szczególnego. Nie wiem czy warto go dodawać. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie tego wejścia do bunkra na Jantarze. Jeśli w barze wykonamy quest dla naukowca, za który ma nam dać kombinezon to po wejściu na Jantar prosi on o eskorte do bunkra. Gdy to zrobimy są dodatkowe opcje w z nim i asystentem, które bardziej rozjaśniają to, że trzeba przynieść medalik. Asystent strzela focha, że profesor nie przyjmuje, a ten z baru tłumaczy, że tamten jest taki dziwny i to już coś więcej daje do myślenia :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można śmiało dodać ten fiks 4 do gry. Na niego nakładamy spolszczenie i patch do spolszczenia. Robimy też konfigurację. Nie chce mi się jednak zaczynać gry od nowa. Nie ma problemów, ale jakichś istotnych różnic też nie widzę. Pogram dłużej i zobaczę. Gdyby pojawiły się jakieś błędy, to proszę dać znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też po scenie okradania Messera przedmioty zamiast w skrzyni są wywalone na calej podlodze. Połowa moich fantów pod podłogą i nie mogę ich wyciągnąć. Czy to wina tego, że miałem za duźo gratów i się nie zmieściły w szafce? Jeśli tak to czeka mnie powtórka z ostatnich 2 godz gry tylko teraz najważniejsze graty zostawię w domu w barze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też były rozwalone na podłodze. 

 

@litosns - zobacz sobie opis zmian w fiksie 4. Nie ma tam słowa o nowej broni. Gdyby autor takową dodał z pewnością by się pochwalił. Dla pewności porównałem jeszcze raz pliki 3 i 4 fiksa i  zapewniam Cię, ŻADNEJ broni nie dodano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qguar napsal

"Mam do Was pytanie : Czy ktoś szukał ulepszonego Wintoreza dla Barmana? A jeśli tak to gdzie on jest bo przeszukałem już prawie cały Agroprom i nie mogę go znaleźć (w miejscu znacznika nic nie ma)"

 

Wintorez má Wolfram Czyste niebo na Agropormu.Dává quest na nalezení artefaktu za vojenskou bází.Až ho najdete tak zjistíte že celou grupu vybili mutanti a při jeho těle je wintorez pro barmana.

Edytowane przez Hobby
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale

"1 - No 2 - Yes Wybieramy intuicyjnie, zatwierdzamy Enterem, jeżeli jest <RECOMMENDED>, to wybieramy tą opcję."

Intuicyjnie wtf?

 

Poza tym to tłumaczenie jak zainstalować jest dla mnie trudne do ogarnięcia, no może żem trochę gupi...

Edytowane przez M3Fis70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że musiałem zmienić nazwy partów setupa. Po kliknięciu instalatora setup(1) zaczęła się instalacja i po chwili błąd, że nie można znaleźć kolejnych partów instalki. Musiałem zmienić zgodnie z schematem: Setup-1 na setup(1)-1 I tak z każdym plikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wysłałem autorowi moda (hi_flyer) linka do tego wątku żeby polscy userzy mogli zobaczyć to jak wejdą na moddb.com. Po zatym żeby osiągnąć gunbob z moda olr trzeba zrobić inżynierię wsteczną xrGame.dll i jeszcze dorobić je do animacji broni więc za dużo zachodu bo dokładnie to samo jest w Phantoms Zone.

Edytowane przez litosns
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@litosns - popularyzowanie forum na moddb.com zrozumiałem, ale to co piszesz dalej jest dla mnie za mądre. Jeżeli możesz, to napisz prościej, by wszyscy to zrozumieli i jaki to ma wpływ na grę.

 

Dla mnie i pewnie większości graczy ważne jest to, że gra jest świetna, a po dodaniu Nieoficjalnego fixa 3 znacznie poprawiła się optymalizacja gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.