Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 2.5


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Po wstawieniu tego poprawionego spolszczenia na udźwig i skok przynajmniej u mnie trzeba wgrać ponownie patch na amunicję z plecaka bo wraca układ z ładowaniem amunicji do slotów. Co do spania to zauważyłem że zależy to od miejsca w którym próbujemy spać i tego czy mamy coś w rękach, z bronią wylot bez jest ok i wybór z ustawienia godzin nie menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że mod śmiga aż miło i to na wysokich a komp już ładnych parę lat ma i to nie z najwyższej półki nawet w czasie jego składania, z wczytywaniem też nie ma problemu i to na HDD. Przy takich problemach bo o samej rozgrywce bloodrise nic nie piszesz, wyczyść dysk i defragmentuj.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do rozwiązania @mkk7. Grałem na duuużo gorszym sprzęcie i poszło do końca bezproblemowo (prócz CEA, ale zmniejszenie rozdzielczości wystarczyło). Defragmentacja i ogólnie trzymanie systemu oraz kompa w dobrym zdrowiu to podstawa, będę powtarzał jak mantrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bloodrise- a jakie inne programy działają u ciebie w tle? Wyłącz wszystkie automatyczne aktualizacje, skanowania dysków i wyszukiwania wirusów itp. co tam masz.

No i bolączka tych, robiących sporo zapisów. W katalogu z zapisami, trzymaj minimalna ilość zapisów. Mod widzi wszystkie. Zobacz na wagę pierwszego zapisu i ostatniego. Jeśli chcesz zapisy zachować, zbędne do gry przenieś do katalogu poza modem.

Kolejna bolączka, to tony zbędnego złomu w schowkach na lokacjach, na które nie wrócimy. A one są w pamięci ostatniego zapisu.

I to co mamy w plecaku, również musi być przez sava załadowane. Im więcej tego, tym przetwarzanie dłuższe.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Expression    : fatal error
Function      : CModelPool::Instance_Load
File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrRender\ModelPool.cpp
Line          : 111
Description   : <no expression>
Arguments     : Can't find model file 'weapons\sigaret\sigaret2.ogf'.

Gdy mam porozmawiać z nieznanym stalkerem w Dolinie Mroku przy pierwszym przejściu na ową lokację, otrzymuję wylot z powyższym logiem. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżaku wrzuć ten folder do gamedata\meshes\weapons zamieniając ewentualne pliki i powinno być po problemie.

https://www.sendspace.com/file/i1eoqb

 

Właśnie wrzucam update mojego modu graficznego. Poprawione zostało około 200 tekstur wraz z bump mapami, z czego połowa to wymienione tekstury niepasujące do stylu graficznego drewna cegieł czy betonu.

Poprawiłem także kilka skinów broni zwłaszcza SVD,SVU i Val czy Vintorez otrzymały bardzo dobrej jakości skiny,kilka innych broni także dostało tekstury lepszej jakości lub znacząco poprawiłem ostrość i detale już obecnych w poprzedniej wersji moda. Dodałem lepszej jakości skyboxy i poprawiłem niektóre tekstury postaci i mutantów.

Póki co nie wiem kiedy skończe kompletny reteksturing moda bo aktualnie grzebie nad projektem RMA 1.1.5 z Autumn Aurora OWR3 i innymi dodatkami z który ma być moim pierwszym poważnym modem.Już niedługo dzięki pracy i sporej ilości czasu oraz pomocy od Ranger801 będziecie mogli zagrywać się w najlepszą i najbogatszą wersję moda RMA jaka powstanie do tej pory :D ( o ile oczywiście uporam się z niektórymi bugami RMA)

Pracę nad ORL 2.5 z pewnością wznowię żeby doprowadzić całą grafikę do jak najlepszego stanu dopiero gdy skończę powyższy projekt lub nie skończę jeśli szybciej wyjdzie wersja 3.0 :D

Link pojawi się jak tylko wrzuci się archiwum. Oczywiscie trzeba posiadać podstawową wersję  mojego dodatku żeby móc wrzucić update.Instalacją jest tak prosta że każdy kto ma chociaz o 1 pkt IQ więcej niż potrzeba na wdech i wydech poradzi sobie bez najmniejszego problemu. Zawartość archiwum wystarczy wypakować do gamedata\textures i zmaienić istniejace pliki.

EDIT: Oto link do update moda:

 

Edytowane przez FeRu
Dodanie Linku
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem od doktora na bagnach, stalkera podprowadziłem i doktorek wysyła mnie po walizkę od Żaby który ponoć przeprowadził się na Ciche Wzgórza ale nigdzie go tam nie mogę znaleźć. Ktoś pisał o problemie braku dalszej rozmowy po powrocie ale nie o problemie znalezienia Żaby i odebraniu walizki. Do tej pory wszystko bardzo ładnie działa i wszystkie zadania te poboczne również zaliczane bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem grę , przy instalacji moda postępowałem jak w 1 poście i przy próbie odpalenia takie coś:

Expression    : error handler is invoked!
Function      : handler_base
File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
Line          : 753
Description   : std: out of memory

Pomoże ktoś , ja nie do końca potrafię to rozczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem co masz na myśli kondotier , jak byś mógł troszkę jaśniej bo średnio się na tym znam.

Co do pacjent1972 to sprzęt raczej na pewno nie jest problemem , może nie jest pierwszej próby ale daje radę AMD FX 6300 six core 3,5 , 8 GB ram'u grafika NV GeForce GT 7400 , dysk 1 TB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Identyczny jak log znalazłem na rosyjskim forum, tutaj http://ap-pro.ru/forum/35-8912-425, posty 6372 i 6372.

W odpowiedzi na twój problem tł: "W twoim wypadku może pomoże zmiana redendrowania lub obniżenie jakość grafiki. Spróbuj także inne zapisy."

Ty nie masz zapisów bo nie zacząłeś gry więc pozostaje tylko jakość grafiki na minimum. 

A jeśli gra wogóle się nie odpala i zaliczasz pulpit to przeinstaluj podstawkę i na nowo zainstaluj moda.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zależnie od tego jak ustawie opcje ciągle ten sam log.

1. reset starych ustawień

2. select r2 2003 bloom mode

- minimum <recommendet>

3. select eax effects power

- default <recommendet>

4. select font size for main menu , dialogs and inventory

- tu wybierałem już każdą opcje

5. select scope size

- default

6. select tormozilki for menu

- default

7. select smaa antyaliasing

- off

Tak kolejno wybierałem ustawienia i nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.