Jump to content

Błędy w spolszczeniu OP-2.2

Agrael
 Share

Recommended Posts

Te informacje zapewne będą kierowane do @Meta, bo coś mi świta, że zajmie się korektą.

To może ja pierwszy coś zasugeruję. Przy wczytywaniu pojawiają się kolejno informacje dla gracza, że ma się przygotować, pożegnać ze wszystkimi bliskimi i na końcu jest "Idziesz do Zony...". Wg mnie, powinno być "Wkraczasz do Zony...", bo to ostatnia wiadomość i na ekranie widać, że tak się stało.

Druga rzecz, to opis kontenera, w którym umieszcza się radioaktywne arty, by nas nie dziabało promieniowanie. Opis brzmi: "Kontener dla ośmiu artefaktów", a powinno być "Kontener na osiem artefaktów", bo taką ilość można w nim umieścić. To samo tyczy się kontenerów o innej liczbie pojemności na arty.

Mam jeszcze pytanie w sprawie opisu pancerzy. Przy każdym widać wpis "zmęczenie". Czy zużyty pancerz ma wpływ na zmęczenie GG? Może tam ma być "zużycie" zamiast "zmęczenie"?

Jest to w okienku menu przy ustawieniu rodzaju celownika. Nie mogę tego rozszyfrować, bo nawet po krzaczkach nic nie daje, gdyż to jakieś inne krzaczory, niż z grażdanki w wersji 1250. Tylko to u mnie, czy u kogoś też to jest?  Nie wiem co się dzieje, ale po wyjściu z gry, mam samoczynnie ustawioną rosyjską klawiaturę i jak piszę coś, to grażdanka wyskakuje jak grom z jasnego nieba. Da się to jakoś zablokować, by była klawiatura polska programisty?

ss_metek_12-06-22_16-02-03_(l02_garbage).jpg

ss_metek_12-06-22_16-02-06_(l02_garbage).jpg