Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Ignachinio napisał:

A zadanie się zaliczy? Bo Adrenalina wspomina że nie wolno strzelać do kotów..

Nie licząc kamienia od @Czujny - spokojnie się zaliczy bez strzelanki ( kulon- to nazwa itemu ze spawnera). Komu chce się ganiać za tymi futrzakami? Mnie się nie chciało:033: - i jeszcze wypadałoby najpier wyczyścic cały Agro z potencjalnych przeciwników ( kupa ammo) .

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamilek2005 napisał:

Błędy wynikają z szybkości pisania, a nie braku wiedzy o ortografii.

W porządku, więc po co taki pośpiech w pisaniu? To samo z przekleństwami w poście? Dla mnie to nic dobrego o tym nie świadczy. Potem ludzie faktycznie się denerwują, bo dostali ostrzeżenie, a potem z kolei otrzymali bana. Od tego jest regulamin i wszyscy jej przestrzegamy, niezależnie od rangi, czasu obecności na forach. Przecież to tylko gra, jedna z wielu. Musiałeś wcześniej coś przeskrobać, skoro taka sytuacja się wydarzyła. Moderator doskonale zdaje z tego sprawy, co robi i jaki jest ku temu powód. Nawet jest okienko pod tekstem z danym ostrzeżeniem. Na innych portalach jest podobnie. Sam nie jestem idealny, ale jeśli dostanę karę, w różnorakiej formie, nawet "z liścia, czy z piąchy", w rzeczywistości, to musiał być powód. Wtedy na przyszłość tego unikam. Może trzeba dać szansę tej modyfikacji, odsapnąć, a następnie próbować z czasem przejść po raz kolejny dany etap, poziom? Dużo osób tak robi. 

Edytowane przez seb-stryl
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Op-kach trudności  "pod górkę"- i to duże - wystepują generalnie tylko na początku . Wraz z naborem róznorakich itemków  ( czy to arty , czy ammo , broń i kasa) powoli jest coraz bardziej " płasko" i wygodnie. No i wraz z postępującym scenariuszem poznajemy wszelkie "myki "onegoż . I już wiemy czego możemy się spodziewać za zakrętem. I przygotować własciwie.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamilek2005 napisał:

Na forum jestem od 2017 roku ale pewna osoba będąca moderatorem posiada raczej małą wiedzę co do zarządzania w blokowaniu członków,

Trzeba było siedzieć cicho, a nie wylewać gorzkie żale, może bym nie zaczął sprawdzać kim jesteś. Baw się dobrze, i powodzenia ma necie.

Ban za multikonto.

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Jeżeli chcesz ukończyć moda w 100% to pewnie tak:)

W poprzedniej wersji zawsze rezygnowałem z tych zadań ale teraz planuję to zrobić z ciekawości. Tak naprawdę wybór należy do Ciebie.

@Ignachinio Chodzi o tą stronę do której drogę blokuje niewidzialna ściana? Spróbuj wejść na most z lewej strony, wejdż na szczyt i spróbuj go przeskoczyć. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKM do ręki i żaden las nie straszny ;) Dzięki popróbuje.

 I jeszcze jedno pytanie. Zadanie dla Borowa na 130 butelek.. Na widoku nie mam już żadnej butelczyny. Zadanie nadal się nie zalicza. Czy jest to spowodowane tym, że podczas wykonywania gry się przez przypadek zabiłem i musiałem wczytać grę? I czy butelki mogą być jakoś dziwnie ukryte?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zwinny napisał:

 i gdzie jest dynamit na agropromie

Jeszcze nie miałem tej misji ale w OP 2.0 był w pierwszym kompleksie co szturmujemy go ze Stalkerami, leżał

Spoiler

za bramą pod tą żółtą przyczepą/budą, trzeba było na kucku wejść pod podwozie i szukać, na którejś osi

Możesz sprawdzić czy nie zmienili miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.