Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, boberm napisał:

Gostek z MW daje co prawda przejście ale z CEA2 na ATP . Na CEA2 z Sarkofagu dostaniesz namiar po otrzymaniu questu na Złote Kotlety dla Ducha.

W takim razie chyba utknąłem w grze, mam kilka questów których nie mogę wykonać a ducha też jeszcze nie odnalazłem 

@Ignachinio Da się tylko są potrzebne specjalne akumulatory 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zwinny napisał:

W takim razie chyba utknąłem w grze, mam kilka questów których nie mogę wykonać a ducha też jeszcze nie odnalazłem 

 

Linię questową zabójców  Kła rozwiazałeś? Smierć Gawra jest  pomostem do dalszej linii związanej z Duchem i (K..m) na NT.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam 2 problemy

1. Ktoś poda nazwę rurki na miotacz. Na wysypisku się nie respi 

2. Kwest na zaginioną ekspedycję nam zakończać kwest rozmawiając z uczonym (chyba) zdobyłem PDA Siwego , ale nie ma opcji dialogowej czy coś mam mu oddać, jak tak to co.  Gawr nie żyje i 1 spotkanie z Duchem na Rostok. 

3. Czy 2 podpunkt ma duże znaczenie fabularne np i jak dostać się na wschód Zony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ignachinio napisał:

Panowie ten pancerz Gagarin respi się tam przy przejściu gdzie są wszyscy z drugiego plutonu czy muszę się udać gdzieś indziej?

Pancerz ma zwiadowca wojskowych. Znajdziesz go na wieży obserwacyjnej na zachodzie Bagien. 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, suchyyy1 napisał:

Nie byłem jeszcze na CEA-1 i nie mam pda Stierloka. Czy nie zginę jeśli pójdę do Sarkofagu, a co mam ogarnąć z Monolitem. Proszę o wyrozumiałość

Z Monolitem nic nie masz ogarniać, zgarniasz teleporty notatkę i idziesz do sterowni monolitu (taka drabinka do góry) i gra toczy się dalej. Jak pogadasz z Monolitem to koniec gry..

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, suchyyy1 napisał:

Nie byłem jeszcze na CEA-1 i nie mam pda Stierloka. Czy nie zginę jeśli pójdę do Sarkofagu, a co mam ogarnąć z Monolitem. Proszę o wyrozumiałość

Musisz wziąć u Doktora zadanie na pda Strieloka. W Sarkofagu przed Monolitem zabierasz notatkę Strieloka i teleport. Wychodzisz z powrotem do okrężnego korytarza i tak jak powiedział @Ignachinio drabinka i dalej. Wszystko robisz tak jak w podstawce Cienia Czarnobyla. Czyścisz CEA-2 i wchodzisz w teleporty aż do ostatniego. Póżniej gra sama Cię poprowadzi. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie

Rozwaliłem gawra i jakut mi powiedział żeby szukać ducha w podziemiach agro tylko że nic tam nie ma, z tego co pamiętam to w ns2016 duch wysyłał nam wiadomość że jest na radarze w lesie a tutaj nie wiem co dalej 

Edit: przeoczyłem wpis w pda, już nieważne 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Idziesz do podziemi, rozwalasz bandytów i wszystko inne, potem wracasz do Jakuta i mówisz mu o zasadzce bandytów. Wtedy Jakut powie Ci gdzie naprawdę szukać Ducha. 

A OP-2.1 to nie NS 2016:D

 

Ostatnio mówiłem o problemie dotyczącym zadania "Prototyp 58". Akil nie chciał ze mną gadać...

Wykonałem zadanie Woronina "Kruchy sojusz" po czym pomogłem Wikingowi. Po wykonaniu zadania na pomoc Wikingowi dostałem sms od Dimaka że sprzeda info na schemat Zbrojmistrza. Gdy do niego dotarłem i kupiłem tą informacje, Akilowi "rozwiązał" sie język i mogłem z nim porozmawiać o tym zadaniu. Tak więc wszystko ok. 

Piszę to gdyby ktoś z was w przyszłości miał podobny problem z tym zadaniem. Pozdrawiam. 

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się u kogoś naprawiać broń zniszczoną do zera, miałem zrzucić strzelbę dla Dana z rusztowania za pomocą granatów ciśnieniowych ale zestrzeliłem ją ze snajperki. Na Magazynach Wojskowych mi nie chciał jej naprawiać, może Sid? 

Czy lepiej wczytać zapis bo to może jakiś item questowy i nikt mi jej nie naprawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller dziwne, ja takiej wiadomości nigdy nie dostałem. A wykonałeś wszystkie kwesty Kota i widziałeś się już z Czarnym Doktorem w Szpitalu?

W Limańsku trzeba wykonać 2 zadania wolnościowca (nie pamietam imienia...) i w międzyczasie Swibłow też da Ci zadanie które trzeba wykonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Czarnym doktorem się widziałem, ale nie chciał mnie do siebie wpuścić i powiedział że mam przyprowadzić jakąś dziewczynę (zakładam że chodzi o Pantere)

Czy wszystkie zadania dla Kota zrobiłem to szczerze mówiąc nie wiem - w pewnym momencie jego linia fabularna się "urwała"

Zadania dla Wolności zrobiłem, a Kuriera dla Swibłowa właśnie szukam, ale jako że Warlab był po drodze to wpadłem tam w pierwszej kolejności

 

 

 

 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, PainChiller napisał:

Czy wszystkie zadania dla Kota zrobiłem to szczerze mówiąc nie wiem - w pewnym momencie jego linia fabularna się "urwała"

Linia kwestów Kota kończy się, gdy razem z nim i kilkoma innymi gośćmi oczyszczasz Szpital z fanatyków i dochodzisz do Czarnego Doktora (przeżroczysty) na klatce schodowej i rozmawiasz z nim. To bardzo ważny dialog. Dok powie Ci kim naprawdę jest Kot.

Jak nie zrobiłeś kwestu na kuriera Swibłowa to nie usunąłeś jeszcze teleportu pod bramą na placu budowy w limańsku 

5 minut temu, PainChiller napisał:

Z Czarnym doktorem się widziałem

więc jak doszedłeś do Szpitala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wygląda na to że nie ukończę OP-2.1

Miałem akcje z Rabinowiczem. Niby ich przesłuchałem, ale Kot nadal nie chce gadać :/

Chociaż jak czytam przewodnik to myśle że coś mi się nakiełbasiło. Niektóre punkty wykonałem a inne nie

Linie z znalezieniem kła i szkatułki miałem mimo iż nie pamiętam bym wcześniej wykonywał niektóre z wypisanych zadań

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.