Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma częste wyloty w OP 2.1 na pełnym oświetleniu dynamicznym, to polecam ustawić ustawienia graficzne tak jak na filmie. Do opcji wchodzi od minuty 2:43 do 3:32. Mi to pomogło. Nie mam teraz co 5 min wylotu na bagnach i gra nawet jak już wywali na pulpit to tak mniej więcej raz na 10 godzin przy ekranie ładowania. 

 

Edytowane przez ZieJan
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... Niestety,"Default IME" o którym pisałem jakiś tydzień temu, jest bardziej upierdliwy niż miałem nadzieję że jest. Odinstalowałem moda, usunąłem wszystko co po nim zostało i zainstalowałem go od nowa... No i KICHA... Przy próbie uruchomienia moda : BIM-BAM - i w lewym dolnym rogu pojawia się szary pasek z napisem "Default IME" i koniec pieśni... I nie daje się to ciulostwo wyłączyć NAWET przez Menedżer zadań. Muszę restartować komputer... Mod się przez to nie uruchomi za Chiny ludowe... Wszystko inne uruchamia się normalnie, beż żadnych problemów... Również i Solianka - startuje bez problemów i śmiga aż miło popatrzeć... Chyba jednak nie dane mi pograć w tego OP-2,1 - od samego początku mam z nim same problemy a teraz wygląda na to, że padł definitywnie... Tak dobrze żarło - i zdechło.... A takie ŁADNE było, "Amerykańskie"...

No cóż, trzeba to sobie odpuścić, szkoda nerwów i zdrowia - zwłaszcza że już zaliczyłem kilka zawałów a po ostatnim wyciągnęli mnie z grobu siłą, dosłownie za uszy... MOŻE kiedyś spróbuję jeszcze jednego podejścia i ściągnę tego moda jeszcze raz ??? Tego którego mam, trzeba będzie chyba skasować bo może trafił mi się jakiś felerny ??? Cholera go wie, ale fakt faktem, że daje w d... od samego początku...  No nic, Panowie, dziękuję za wszystkie próby pomocy... Pozdrowionka i do zobaczyska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedno z tych upierdliwych zadań, nie dość że są tam 4 biomasy to jeszcze promieniowanie, komarze zombie i chimery, wytłukłem wszystko i przez godzine szukałem tych zasranych drutów, przez godzine znalazłem trzy z pięciu, ale gdzie reszta? Twórcy musieli wpaść na zaiste przewspaniały pomysł ukrycia gdzieś reszty żeby wydłużyć moje poszukiwania do kolejnej godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawa jest. Mod działa, ale po śmierci i wczytaniu albo ogólnie wczytanie nie ma Hudu. Od tak gdzieś znika i go nie ma.. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Dobra już wiem :D Dziękuje sobie za pomoc ;) A tak na serio, podczas odpalania moda gra uciekała do pulpitu. A potem nie było Hudu? Przejmować się tym?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wyraziłem się nie do końca jasno. Chodziło mi o to, że zestaw naprawczy naprawiał każdą bron do 100%. Nie pamiętam abym wgrywał takie ulepszenie wiec założyłem, że to zadanie wersji 7.3 było a w 8.2 może to poprawili.

 

Czyli pewnie było to ulepszenie podrzuci ktoś?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wariat napisał:

@Zwinny Czarnomor Ci chyba nie podeśle tego zdjęcia, ja go też nie miałem.

Jak dobrze pamiętam foto trzeba robić z tej wieży obok Wkręta, trzeba celować w ten samochód co stoi obok Maksa. Jakoś tak to było.

Dziwne bo powiedział że przyśle później 

A egzo czarnego doktora kiedy się dostaje? Bo tym zadaniu na lek dla ojca ariadny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny Nie musisz czekać na obrazek od niego - ja nie czekałem. Już Ci powiedziałem jak to foto zrobi.

A egzo Czarnego Doka... Zadanie na lekarstwo i potem zadanie na Jupiterze od Aaza na laptop. Przy okazji rozwalasz monoliciarzy w fabryce, wracasz do Aaza, na Bagna i wtedy Ariadna da Ci namiar na egzo.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.