Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Przykra sprawa, zaglądanie w PDA za każdą wiadomością może być uciążliwe, zwłaszcza gdy lecą one w czasie walki i zawierają jakąś ważną dla jej przebiegu informacje :/
Pamiętam że w 7.3 takich problemów nie było. Wygląda to na jakiś błąd wprowadzony z patchem 8+ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam takich problemów, przez całą grę może ze 3 razy nie wyświetliła mi się wiadomość, ale w historii już była 

Robienie zdjęć w tym modzie to jakieś raczysko, stoję tak jak jest napisane, ba nawet obejrzałem filmik z jakiego miejsca robić zdjęcie i co? Zrobiłem ich 50 i nie zaliczyło zadania :007:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem właśnie że istnieje w modzie coś takiego jak możliwość szybkiego zapisania koordyantów i natychmiastowego teleportowania się do nich skrótem klawiszowym (Widzę na filmach że wyjątkowo przydatne w wypadku wspinaczki po schowki itd)

Wie ktoś w jaki sposób się tego używa? Próbuje znaleźć coś na ten temat na ruskich forach ale ciężko idzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem innego. Za to do 2.1  Patrz od 14:00.

Będziesz słyszał "Wozwraszczatel" Wtedy jest mowa o szybkim powrocie. On ma ustawiony na Backspace.

https://www.youtube.com/watch?v=qbLN7MS6p80

Popraktykuj w grze, czy zapisanie miejsca stania to jeden czy dwa kliki. Jak jeden, do np. po spadnięciu klikasz 2 x aby wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PainChiller

Tak, szybki powrót działa pod klawiszem przypisanym do funkcji return w menu klawiszy. Aby zapisać pozycję, do której chcesz powrócić, klikasz ten klawisz dwukrotnie. Jeżeli chcesz wrócić do tej pozycji, klikasz klawisz jeden raz. 

Ważne: jak zapiszesz pozycję i wyciągniesz broń, powrót będzie niemożliwy. Konieczna będzie schowanie broni i zapisanie pozycji od nowa. To samo dotyczy odległości na jaką się przemieścisz. Wysokość nie ma znaczenia, ale np jak oddalisz się od tego miejsca np na odległość przykładowo 50 metrów, to będziesz miał informację że jesteś za daleko.

Wczoraj wstawiłeś screena dotyczącego "robaczywego" spawnera. Był on do wersji 2.0, ale była tam też funkcja wpisywania koordynatów w menu gry i błyskawicznego przemieszczania się po lokacji, o ile znało się koordynaty. Na YT gość sybiryk39 w swoich poradnikach do Op 2.0 często używał tej opcji ale nie wiem czy w tej wersji by to działało.

Edytowane przez wariat
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie używam tego spolszczonego spawnera z 19 strony tematu.

Niestety funckcja nadal mi nie działa :/ Usunąłem całą broń ze slotów no i nadal nic. Klawisz przypisywany zarówno pod "K", "F4" czy "Backspace" i nie działa ani dwuklik ani shift ani żadna inna kombinacja klawiszy. 

Do poprawnego działania nie jest wymagane włączenie jakiejś opcji, zmienienie czegoś w configach albo wrzucenie do plików gry jakiegoś skryptu? 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PainChiller napisał:

Do poprawnego działania nie jest wymagane włączenie jakiejś opcji, zmienienie czegoś w configach albo wrzucenie do plików gry jakiegoś skryptu? 

Nic nie trzeba wrzucać ani edytować, w grze to po prostu jest. Ewentualnie popatrz w opcjach. Ale to dla mnie trochę dziwne, że u Ciebie nie działa.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kanon1022 Co do tego zaznaczonego - wchodzisz do Zapomnianego lasu z Wysypiska, idziesz po północnej granicy mapy i szukasz między kamieniami.

35 minut temu, kanon1022 napisał:

jak wykonać zadanie Chudego na chipy na Kordonie.

Zgaduję, że chodzi Ci o mikroukłady? Idziesz na posterunek wojaków na Kordonie i w kiblu na ich bazie je znajdziesz:) Chyba nawet więcej niż potrzebujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb Chyba tylko w PDA innych nie zauważyłem bo dopiero zrobiłem reinstal moda. Chyba wiem co mogło się stać mam tego spawnera i mogłem coś dotknąć nie tak. 

Masz może seavy z gry po przejściu pieczary , albo z jakimiś 2 lub 3 zadaniami do przodu w grze.

Edytowane przez kanon1022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.