Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

VICTORIA ! ! ! :072: UDAŁO SIĘ ! ! ! - po wielkich trudach i mękach... Te schowki, to jakiś totalny psychopata wymyślał i ukrywał... Mam już ten pieprzony schowek PRZED SOBĄ - DOSŁOWNIE na wyciągnięcie ręki - i ZA CHOLERĘ nie mogę go otworzyć ! ! ! Prztykam sobie w niego i prztykam - i mogę sobie tak prztykać do us...nej śmierci... Dopiero za PIŹDZIESIĄTYM razem raczył się WRESZCIE otworzyć... Ja pitolę... Ten mod jest naprawdę obliczony NA TO, żeby możliwie jaknajwięcej ludzi wysłać do psychiatry... 

@Ignachinio - czytałem już tutaj o tym Hostelu, ale - jak dotąd - nie udało mi się jeszcze na niego trafić... Ale do końca gry jeszcze mi pewnie BAAARDZO daleko, więc - "...wszystko się MOŻE zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń..." 

Dobrej nocki wszystkim - czas spać, bo rano: "ARBEIT MACHT FREI ! ! !"

  • Super 2
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dylemat nad schowkami kolekcjonera i Kostii. Już zebrałem wszystkie schowki kolekcjonera, i teraz zostały mi w NPP(elektrowni). Akurat tu jest inaczej bo jest wyjście z elektrowni z powrotem do Prypeci. I dostałem się do elektrowni już nie wspominając że taka masakra była że hej i musiałem włączyć nieśmiertelność, aktywował się licznik czasu do zwarcia. I mam pytanie czy jak już zdobędę te schowki kolekcjonera w NPP to czy są dalej schowki w np. nowych lokacjach. Np. Zaton, Jupiter, Wschodnia Prypeć itd, czy to już koniec. I jeszcze mam problem ze schowkami Kostii bo mam te schowki teraz do znalezienia w Centralnej Prypeci i za cholere nie mogę ich znaleźć. Wiem że jest hotel, ten co są bety Strieloka razem z dekoderem, i to jest chyba jedyny hotel. Nie jestem wszechwiedzący o stalkerze bo ja w grudniu zeszłego roku zacząłem przygodę z stalkerem a ta gra wyszła w 2007 i co prawda dużo czytam na fandomie stalkera o w sumie wszystkim, ale zawsze jest coś nowego. Także nie wiem czy jest więcej hotelów w Prypeci. W opisie misji jest napisane że następny schowek jest na dźwigu. A ja nawet nie wiedziałem że w Prypeci jest dźwig. I też nie wiedziałem że jest jakiś "dom mieszkalny". Przeglądałem przewodnik po NS i tam były jakieś linki do zdjęć na jakimś ruskim forum, ale jak klikałem link to wyskakiwały wszystkie zdjęcia jakiegoś ruska. Kilka folderów ze zdjęciami były związane z OP 2.1 ale nie byłem pewny czy o to mi chodzi. Jeszcze sprawdziłem inne linki i niektóre działały poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

I mam pytanie czy jak już zdobędę te schowki kolekcjonera w NPP to czy są dalej schowki w np. nowych lokacjach. Np. Zaton, Jupiter, Wschodnia Prypeć itd,

Tak, tajniki Kolekcjonera będą na każdej lokacji znanej z OP - 2.0. Nie będzie ich tylko na lokacjach które dodaje wersja 2.1.

14 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

problem ze schowkami Kostii bo mam te schowki teraz do znalezienia w Centralnej Prypeci i za cholere nie mogę ich znaleźć.

Te schowki Kostii mogą mieć różne lokalizacje.... 

Ale tutaj masz wszystkie warianty:biggrin: Trzymaj i baw się dobrze:

Spoiler

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowki kolekcjonera są ważne dla fabuły? Już kiedyś pisałem że nie mam dialogu u sidorowicza a może go odpaliłem ale nie pamiętam, w końcu gram w to od maja tamtego roku

W ustawieniach włączyłem znaczniki ale nic się nie pokazuje, przeszukałem tą blachę w kordonie z notatką i też jej nie ma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leżę to musisz wejść na górę.. po tych gondolach. Uruchomisz pkt i przyjdzie wiadomość. ze po co tam lazłeś..

Schowek będzie na dole na ziemi pod przewróconą gondolą..

Myk jest taki że jak nie wejdziesz na górę to się na dole nie pojawi.

Schowek Anny jeśli mnie pamięć nie myli to jest w tej sali z makietą mózgozwęglacza albo w którejś szafce albo na makiecie powinieneś mieć możliwość otwarcia schowka on tam będzie :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatOk dzięki, w końcu koniec jest z tymi schowkami :). A zdobyłeś może strzelbę o nazwie "MP-153 (chyba praktyka on się nazywał)"? Bo wiem że to jest zajefajna broń i że można ją dostać od tego dowódcy czystego nieba. Zrobiłem misje z mózgiem kontrolera , PKM na cicho i tą z tym chłopem co robił interesy z najemnikami ale już późniejszej misji nie było. Mam jedynie zamówienie do zrobienia, jeśli to jest ważna misja to kiedy indziej ją zrobię bo to dość dużo trza się nanosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Na pewno miałem taką bron ale nie pamiętam skąd, ja z takimi strzelbami nigdy nie chodziłem i ich nie używałem. 

Hmm mówisz ze można dostać taką od Swibłowa? Hmmm... On skupuje mózgi kontrolerów chyba i czerwone części mutantów i w zamian daje jakieś bronie, być może też taka strzelbę. Ale w tym modzie będziesz miał o wiele ciekawsze zabawki:)

Zamówienie to zadanie zbierackie. Nie ma co się spieszyć. Wykonasz jak wszystko zdobędziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka To mi bardziej przypomina strzelbę "Bajkał" którą dostajemy od Diakona na Bagnach przy zadaniu na polowanie na bibliotekarzy. Ale dostajemy ją bez celownika, a nie wiem czy można do niej doczepić, a tu na filmie jest celownik.

Szkoda ze na filmie gość nie pokazuje ekwipunku, po wyglądzie szybko bym w spawnerze znalazł co to za cacko....:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dr_Sztychowka Znalazłem, to jest to:

Spoiler

ss_tracer_06-30-20_21-45-28_(l10_radar).thumb.jpg.89f39dfffe22ae91127366a0fe9c7d79.jpg

Ale za nic nie mogę sobie przypomnieć skąd ją dostajemy. Może @Ignachinio albo @Zwinny będą pamiętać.... Bo ja za nic sobie nie mogę przypomnieć. Ale nie wydaje mi się żeby Swibłow taka dawał.

Na Twoim pierwszym screenie jest MP-153 "Praktyka".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariatNo dobra, teraz jeszcze wczytałem save jak zrobiłem misję z PKM na cicho i przy odbieraniu nagrody zapisałem sobie, za każdym razem kiedy wczytuję jest co innego ale już zrobiłem tak z 25 razy i najciekawsze co dostałem to M14. Nie chce mi się wszystkiego z tym kontrolerem robić od nowa, ale raczej też bym tego nie dostał.

Kurde balans, ten MP 153 "Praktyka" jest lepszy od tego Chasera, tu jest filmik z broniami 21:13 jest ta broń. Sorry że cie w błąd wprowadziłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.