Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, raczejtak napisał:

Kto sprzedaje bagnet m9? Ruszam z linia zadan na noze u Zachara, a nie pamietam kto to sprzedawal. U Sidora nie ma..

@raczejtak Bagnet M9 Sprzedaje Woron na wysypisku. (ten co zbiera unikalną bron i daje arty)

i jeszcze pytałes się o wieżyczki w X10 , jak je zniszczysz to sie nie zrespią ponownie.

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zigi napisał:

Teraz problem fabularny. Gdzie znajdę koordynaty przejścia na zakład metalurgiczny? Drugi raz przechodzę to zadanie, za pierwszym razem nie miałem tego problemu. 

@Zigi Ruszyłes quest z Fanatem w sprawie najemników?

"Rozpoznaniem Bojem"

 

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, raczejtak napisał:

 

@Samotnik67 a czym je zniszczyć? :D

@raczejtak Działają tak samo jak Działka maszynowe , nie strzelaj do samej lufy tylko do statywu strzelaj ja to osobiscie z Vintoreza je niszczyłem i poszło. ale mozesz uzyc wszystkiego co masz pod ręką. np srutowka , snajperka itp albo jak juz to mozesz granatami to rozwalać

(działka maszynowe mozesz napotkać przy najemnikach jak aktywujesz jakis specyficzny quest np na bagnach po dekoder kruglova, na yantarze jak dostaniesz info o scat-15)

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, raczejtak napisał:

 

@Samotnik67 a czym je zniszczyć? :D

Osobiście leciałem ze śrutem albo kartaczami :D

31 minut temu, Ignachinio napisał:

Taa w szafce :) I teraz na zakład ale weź sporo sprzętu bo tam jest zabawa. I pamiętaj o handlarzu który tam jest..

Spokojnie, to moje drugie podejście do OP, coś tam pamiętam, ale tu zwykła szafka mnie zaskoczyła... Czas włączyć mózg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tom3kb napisał:

A to standard, trzeba było wchodzić na lokacje i mówić do siebie "wszystko byle nie czerwone części mutantów" to wtedy byś się o nie potykał

A no, wiem, już to nie raz próbowałem, ale niestety nie da się oszukać losu :(. Jak bym mój los spotkał jako osobę, to bym tak serdecznie mu nastukał, że by się opamiętał :lol:

Dobra nieważne, znalazłem rąsie w niewidzialnym schowku w wschodniej Prypeci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Robie sobie to zadanie na niewidzialne schowki, i i teraz mam te na agropromie. Zrobiłem chyba 3, i skończyłem na tej takiej studni, ze schodami, co jest wyjściem z podziemi agroprom, to tak naprawde nie działa ale to nie o to chodzi. Także, wziąłem sobie schowek, akurat kończyło mi się miejsce w plecaku to sobie wyskoczyłem górą "superskokiem" do baru poszedłem. I wróciłem, popatrzyłem na karteczkę a tam pisze "skacz w otchłań i szukaj ryku zwierzęcia na terytorium drugiego kompleksu". To idę, ale nic nie znalazłem. Popatrzyłem sobie na tutorial, faktycznie ryczy coś gościowi na jakimś słupie a mi nie... I teraz się zastanawiam co mam zrobić. Bo to chyba dlatego że w tą odchłań nie skoczyłem... I widzicie... nie warto jest iść na łatwiznę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

Witam. Robie sobie to zadanie na niewidzialne schowki, i i teraz mam te na agropromie. Zrobiłem chyba 3, i skończyłem na tej takiej studni, ze schodami, co jest wyjściem z podziemi agroprom, to tak naprawde nie działa ale to nie o to chodzi. Także, wziąłem sobie schowek, akurat kończyło mi się miejsce w plecaku to sobie wyskoczyłem górą "superskokiem" do baru poszedłem. I wróciłem, popatrzyłem na karteczkę a tam pisze "skacz w otchłań i szukaj ryku zwierzęcia na terytorium drugiego kompleksu". To idę, ale nic nie znalazłem. Popatrzyłem sobie na tutorial, faktycznie ryczy coś gościowi na jakimś słupie a mi nie... I teraz się zastanawiam co mam zrobić. Bo to chyba dlatego że w tą odchłań nie skoczyłem... I widzicie... nie warto jest iść na łatwiznę...

@Dr_Sztychowka Próbowałeś przejśc to dokładnie tak jak gościu to na poradniku robił? niektóre questy bedą miały specyficzną trase którą musisz przejść, Przykładem Tutaj jest quest "Schowek Streloka" jesli nie skoczysz na budynek po lewej i przejdziesz po drutach i skoczysz na drzewo, quest sie nie zaktualizuje i nie pojdzie dalej (chodzi mi oto ze jak skoczysz z budynku gdzie sie tepasz z atp i skoczysz prosto na drzewo i dostaniesz sie do tego schowka questu dalej nie ruszysz)

Prawdopodobnie w tym quescie co masz problem chyba oto chodzi.

Edit : No chyba że faktycznie coś pominołeś przez przypadek i musisz sie cofnąc.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ignachinio napisał:
  Pokaż ukrytą zawartość

 

Proszę Cię bardzo :) Wariat kiedyś wrzucił :)

@Ignachinio No tak.. ale w filmie gosciu nie pokazał jak sie dostać na dach, film zaczyna sie od tego momentu jak własnie jest na tym dachu, pozostałe schowki nie sprawiły mi problemu tylko to mi dalej sprawia.

Czy chodzi tu oto ze musze zdobyc kryształową czaszkę? czy musze sie cofac?

(jak byś sie pytał jak przechodze na CEA-2 to przechodze przez sterownie uzywając sztuczki "gaussa" na drzwi, i nie mam zadnych kryształowych czaszek.)

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.