Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie działa. @wariat ratuj:) Chciałem zrobić w końcu embrion cienia monolitu i go zabić. Niestety... nie miałem recepty na embrion anomalnej pijawki.

Ale chęć zrobienia była większa.. no wiec z sprawdziłem tutaj znalazłem przepis robię..

 

Niestety gra jest tak skonstruowana, że nie idzie zrobić niczego jeśli nie ma się na to recepty :(

moje pytanie brzmi

Kto daje tą receptę?

Czy można gdzie kupić embrion anomalnej pijawki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio - Witam. Dzięki za życzliwą jak zawsze chęć pomocy :brandy:... Cofałem się już w życiorysie do czasu przed wejściem na teren Zakładów i wchodziłem ponownie, od nowa, ale skutek był ten sam. Mogłem sobie bez przeszkód łazić po całym terenie Zakładów - byle tylko nie podchodzić za blisko do tego bloku w którym siedzi handlarz, bo od razu mam wylot. No nic, na razie połażę gdzie indziej, może później coś się poprawi na tych Zakładach. Nigdy dotąd nie miałem tam żadnych problemów, poza upierdliwymi najemnikami, którzy nie wiedzieć czemu uwzięli się żeby mnie odstrzelić. No JAK MOŻNA strzelać do takiego słodziuśkiego bobaska jak ja  ??? - to ja tego NIGDY nie zrozumiem...

Te schowki Striełoka też sobie na razie odpuszczę. Wziąłem na razie tylko jeden, ten pierwszy, na drzewie, żebym już później nie musiał znów kombinować jak koń pod górę, ja tam wejść na to cholerne drzewo a drugi na razie zostawię, może później coś mi tam ruszy... Nie chce mi się już pieprzyć KOLEJNY raz ze ściąganiem od nowa całego moda... Za dużo toto waży żeby go tak co chwilę od nowa ściągać w nadziei że A MOŻE TYM RAZEM SIĘ UDA I BĘDZIE DOBRZE ??? 

Zastanawiam się czy to przypadkiem nie system mi coś bruździ... Mam tą poronioną ósemkę - aktualnie 8.1 - w wersji 64 bitowej... Delikatnie mówiąc - już od pierwszych chwil NIE PAŁAM zachwytem... Z różnymi programami też są w nim różne problemy. Nie było to jak stary poczciwina XP...  No, ale skoro coś było proste a dobre, to trzeba to było spieprzyć, no bo po co ma być proste i dobre, skoro można to "ULEPSZYĆ"... 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Fenix napisał:

Jest w tym modzie możliwość ustawienia nieprzezroczystego tła w oknach i inwentarzu?

Jedynie co zauwazylem na stronie z dodatkami, co szukasz to i przy okazji podam ci linka do dodatków do OP-a zebyś nie szukał

Przyciemnione Okno Interfejsu

Ciemne okno dialogowe + ekwipunek

Tu masz strone z dodatkami, ale dodajesz na własne ryzyko

https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/

Edit: Dobra, zauwazyłem ze można edytować interfejs ale musisz pogrzebać własnymi rączkami, jest to tam opisane dokładnie w sekcji "Rzadzimy własnymi rekami"

 

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tą stronę. Nie widzę tam moda, którego opisałeś.

 

Chodzi Ci o ten link do to wypakowanych tekstur UI https://drive.google.com/open?id=1mC7-kR4DNcvoK0SMzKnUlRoFSKMtmrRR i żeby sobie samemu zrobić bez transparency? Nic innego tam nie widzę. Ten googlowy translator tak średnio tłumaczy.

Edytowane przez Fenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Fenix napisał:

Znam tą stronę. Nie widzę tam moda, którego opisałeś.

Jak widzisz strone wchodzisz w "gotowe modyfikacje" potem klikasz w "Edycje dla aktualnej Łatki 8k.2" potem klikasz w " Dla poprawki nr 8k.2 zaktualizowanej 13.02.2020"

Tam masz spis tych dodatków, i tam są te dodatki które wyżej podałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wariat napisał:

@Ignachinio Fima Koks daje chyba tylko tą pierwszą część recepty na mostek, tą którą masz. Nie wiem gdzie ta druga część....

 

Trafiłem na to, że mam przynieś mu młot dwuręczny :P Może za to da spróbuję :)

@Anton Gorodecki kojarzysz może za jakie zadanie Kalinin daje art Korona?

 

Zrobiłem zadanie ,,zabić Cienia Monolitu" nagroda od Górnika to kpina ... recepta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Ignachinio napisał:

Trafiłem na to, że mam przynieś mu młot dwuręczny :P Może za to da spróbuję :)

Niestety nie, to jest poprostu linia zbieracka dla Fimy, Dałem mu już Młot i topór i nie dał recepty.

10 minut temu, Ignachinio napisał:

kojarzysz może za jakie zadanie Kalinin daje art Korona?

Kalinin da ci "Korone" za wykonanie misji z zbieraniem 5 skrzynek amunicji w ATP w czasie 5 minut jak pamiętam to nazwa misji była "Przewożnik"

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Ignachinio napisał:

A co do @Samotnik67 tego zadania na zbieranie amunicji nie miałem takiego :P od czego się ono zaczyna?

Czy robiłes może któreś z tych zadań dla Kalinina? :

Podmienianie butelek Wódki na przepalanke w schowku bandytów

Karmienie psa w lesie i odprowadzanie go do obozu kalinina

Odparcie ataku Wojska na obóz kalinina

Odprowadzanie kuriera do obozu kalinina

8 noktowizorów standardowych dla kalinina (Nocny Rajd jak pamiętam)

Walka Pseudogigantów (musisz użyć Embrionów)

Zabicie Sznyry na ATP ( Na pewno już to zrobiłes ale dodałem dla pewności )

Jednym słowem musisz ukończyć jego wszystkie pozostałe questy żeby odblokować możliwośc wzięcia questa "Przewożnik"

Jest to jego ostatni quest z tego co wiem.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie "przewożnik" robiłem dawno, i myślalem ze trzeba zrobić wszystkie jego poprzednie zadania zeby popchneło, najwidoczniej sie myliłem

Pewnie musisz zrobić jakiegoś questa pobocznego danej postaci i pewnie popchnie

Porób sobie troche tych zadań pobocznych bo niewiem co masz zrobione, ja sie głownie zająłem zadaniami pobocznymi aż zostało mi nic do robienia i teraz musze tylko pchnąc fabułe dalej

No chyba że ktoś z czytających pamięta które zadanie od danej postaci Popychało kalinina do dania "Przewożnika"

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania. Z 5h gry za mną, ale nadal nie mam noża. Gdzieś w Kordonie albo na Wysypisku można go znaleźć lub kupić? Pewnie go pominąłem gdzieś?

2. Nie mogę znaleźć opcji do zwiększania zasięgu wyświetlania cieni. Te migające paski spowodowane krótkim zasięgiem ich wyświetlania są irytujące.

 

Siedziałem trochę przy Reshade i myślę, że udało mi się osiągnąć całkiem ciekawy efekt końcowy. Priorytet - realizm. Zapraszam chętnych do sprawdzenia pod link:  https://megawrzuta.pl/download/64a38d3377573428bae2c5eaaf7f8dfa.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fenix napisał:

Z 5h gry za mną, ale nadal nie mam noża. Gdzieś w Kordonie albo na Wysypisku można go znaleźć lub kupić? Pewnie go pominąłem gdzieś?

Oczywiście, że tak, już na samym początku można zdobyć bagnet M9:) Trzeba wykonać zadanie Kuzniecowa na zabicie pijawki. Kuzniecow da Ci nóż.:) Tylko pamiętaj, że jak weźmiesz od niego to zadanie, musisz je od razu wykonać, bez wychodzenia z Kordonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.