Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.01.2021 o 09:56, cez137 napisał:

@Ignachinio 

Jeszcze mam takie szybkie pytanie, czy jak poszedłem na radar wyłączyć mozgozweglacz a nie chce robić jeszcze cea to już przejść z radaru na mw nie mogę? Bo poszedłem po schowek kostii i ta marchewkę dla kulinara a że byłem blisko to mówię pójdę do X10, potem komunikat że do Prypeci, no to poleciałem na wariata bo też blisko, poszedłem do hotelu i wziąłem te fanty z pokoju i na stadion bo też komunikat no to też poleciałem tam, no i z powrotem chciałem wrócić na mw ale nie ma przejścia, to tak ma być?

 

Przejście z Radaru na MW ..........kupujesz u Informatora. 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cez137 napisał:

@boberm wiem wiem, spoko loko, nie pamiętasz może gdzie jest pierwszy moździerz? drugi jest w tartaku, trzeci na stacji, gdzie jest pierwszy? tak szedłem tą drogą do kordonu i nic po drodze nie wypatrzyłem, liczyłem że właśnie gdzieś za stacją w stronę kordonu

 

 

46703192.thumb.jpg.2d1584a9efe823931317e06fe02943b8.jpg

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii "znacznika" - o ile o Kotobehemota chodzi. Musisz przejść na lokację Dzicz , a nastepnie nie wychodzac z w/w lokacji wrócić po rurach i dachu do Baru . Po lewej stoi ten sam Kamaz który widzisz na zdjęciu  , a na pace znajdziesz info.

A w kwestii wylotów - nie mam pojęcia:-))

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, cez137 napisał:

.....a tak przy okazji, gdzie jest ten "znacznik"?

ss_cez137_01-22-21_11-44-11_(l05_bar).jpg

 

Nie wiem jak jest w op-2.1 bo nie grałem ale z OP-2 pamiętam, że do (lub na) tego Kaza wchodziło się od strony Dziczy po rurach.    

Jeśli w ogóle o to chodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=Ok2FaImsBWU  

 

  • Dodatnia 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan hmm? dziwne, do niego jest normalny dostęp, nie trzeba nic kombinować po żadnych rurach przecież, patrzyłem na pace, nie ma tej kartki, no chyba że trzeba iść tak jak na filmiku bo tak sobie autor moda wymyślił, to już inna sprawa,a co do tego wylotu, on był tylko w X10, po wyjściu juz jest OK

ss_cez137_01-22-21_11-42-57_(l05_bar).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tom3kb napisał:

ale to jest solianka, tu nic nie jest normalne.

"Andrzeju, nie denerwuj się", ale w Solance to akurat BYŁO normalnie (może poza błędami uniemożliwiającymi rozgrywkę). To w OP zaczęto wymyślać tego typu "potworki" jak powyżej.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

hmm? dziwne, do niego jest normalny dostęp, nie trzeba nic kombinować po żadnych rurach przecież, patrzyłem na pace, nie ma tej kartki, no chyba że trzeba iść tak jak na filmiku bo tak sobie autor moda wymyślił, to już inna sprawa,a co do tego wylotu, on był tylko w X10, po wyjściu juz jest OK

Bo cały bajer polega na tym aby wyjść z lokacji :D i wejść na nią na lewo.  Inaczej byłoby za łatwo.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powstało takie pytanie?

Nie zdążyłem z lekarstwem dla Golema i się kolega przekręcił,a lekarstwo wziął Sacharow do celów badawczych.W obecnym przypadku nie mam namiarów na schowek Golema i na jego

PDA,w którym jest mowa o rzadkim artefakcie dla Dragunowa,czy jak nie wykonam tego zadania dla niego będzie miało to wpływ na główną fabułę?

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 Lekarstwo jest dla Groma nie Golema i on ma umrzeć, jak Sacharow weźmie lekarstwo to ci daje jego PDA w którym piszę że schowek jest w x18 na suficie (w wentylacji), a martwego golema spotyka się w Prypeci i on ma pda przy sobie z infem że schowek na arenie w barze jest. 
https://stalkerportaal.ru/blog/op_2_1/kvesty_pripjati_gid_po_prokhozhdeniju_op_2_1_obedinennyj_pak_2_1/9-1-0-790

  • Dzięki! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Akron1112 @Ignachinio @Lycoris Radiata właśnie tez zastanawiałem się nad tym zadaniem i coś mi tu śmierdziało, Sacharow wspomniał że należy się spieszyć, ale przecież żeby zdobyć te wszystkie rzeczy potrzeba mnóstwo czasu i nie ogarnie się tego raz dwa

9 godzin temu, Lycoris Radiata napisał:

Lekarstwo jest dla Groma nie Golema i on ma umrzeć

Racja, do tego kamaza trzeba było pójść tak jak to pokazał @OldMan

Jeszcze jedna sprawa, gdzie jest schowek kolekcjonera i zwykły schowek w Dziczy? szukałem ich wychodząc poza mapę przy okazji szukania notatki w Kamazie,  miejscu gdzie on jest mod nie pozwolił wychodzić

 

ss_cez137_01-23-21_09-19-58_(l06_rostok).jpg

ss_cez137_01-23-21_09-20-07_(l06_rostok).jpg

ss_cez137_01-23-21_09-20-12_(l06_rostok).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.