Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Zadania, typu przynieść Freemanowi jego Desert Eagla itp, że ktoś coś chce z drugiego końca świata brać od razu żeby leżały w dzienniku ? Czy dopiero jak mam dostęp do jakiejś lokacji to brać na nią zadania?

Bo ktoś pisał że w zadaniach kończy się termin ważności i stają się nieudane. To tyczy się jedynie questów powtarzalnych, czy takich "jednorazowych" jak np z tym desert eaglem także ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fixman0 napisał:

Zadania, typu przynieść Freemanowi jego Desert Eagla itp, że ktoś coś chce z drugiego końca świata brać od razu żeby leżały w dzienniku ? Czy dopiero jak mam dostęp do jakiejś lokacji to brać na nią zadania?

Bo ktoś pisał że w zadaniach kończy się termin ważności i stają się nieudane. To tyczy się jedynie questów powtarzalnych, czy takich "jednorazowych" jak np z tym desert eaglem także ?

Ja jak widzę nowe zadanie w dialogach, a nie pamiętam co to było, to esc, save i sprawdzam - czy się opłaca brać już.

Zadania z terminem czasowym wszystkie są pod pytaniami dla mnie - jest coś interesującego, nie mogę usiedzieć w miejscu itd. 

Tylko one mają 14 dni - tu trzeba ostrożnie bo czasami znaleźć to co chcą jest ciężko - mnie wkurzają glocki - bo jest dosyć problem ze znalezieniem - ale podejrzewam że we wschodniej prypeci, zatonie i jupiterze będzie ich pod dostatkiem, reszta w miarę leci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieractwo jest ograniczone czasowo, powtarzalne zadania też, fabularne nie.

Jeśli nie jesteś pewien czy dasz radę to zapisz sobie sprawdź na ile dni do przodu Ci to zadanie wyskoczy i przekalkuluj czy Ci się opłaca.

Jeśli zawalisz jakieś zadanie zbierackie to zaczniesz je od nowa co może być problematyczne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fixman0 napisał:

Czyli czasowo ograniczone są tylko te zadania gdzie pytam "jest jakaś robota itp"? Inne zadania, powiedzmy takie indywidualne i niepowtarzalne mogę brać od razu czy to bez sensu ? I da się jakoś w dzienniku wyczytać które misję są czasowo ograniczone , a które nie ?

 

Czytaj treść zadania zwykłego - jak pisze, że musisz zrobić bez opuszczania lokacji to zastanów się, czy dasz radę to zrobić - np zadanie kota dla Adrenaliny to jakiś koszmar, ale zrobiłem 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, dave23 napisał:

Panowie dwie sprawy.

Po pierwsze primo, mam zadanie od Kruglowa na ten schowek Ducha, ale nie ma go w miejscu pokazanym na filmiku na którejś stronie.

Po drugie priomo, ktoś wie mniej więcej gdzie jest ta "paczka" w Dziczy co ją trzeba znależć żeby dostać minigun dla Adrenaloiny?

Chodzi Ci o dziennik Ducha? Jest w krzakach na Agro - trzeba się ciut naszukać. 

I jaka paczka w Dziczy? Czytaj dokładnie dialogi -

- od wojskowych dostaniesz Miniguna gdy znajdziesz kasetę w dziczy .

-od Sacharowa dostaniesz uzrądzenie które naprowadzi Cie  dzwiękiem na tę kasetę  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, źle przeczytałem. Chodziło o dziennik Ducha ale juz znalazłem. Ale mam inny problem. Przy przejsciu na Agroprom gra się wyłącza. Bez .zadnego loga, po prostu wywala do pulpitu.

1 minutę temu, boberm napisał:

Chodzi Ci o dziennik Ducha? Jest w krzakach na Agro - trzeba się ciut naszukać. 

I jaka paczka w Dziczy? Czytaj dokładnie dialogi -

- od wojskowych dostaniesz Miniguna gdy znajdziesz kasetę w dziczy .

-od Sacharowa dostaniesz uzrądzenie które naprowadzi Cie  dzwiękiem na tę kasetę  .

No właśnie o tą kasete chodzi. Pika przy jednym budynku zaraz przy tym potrójnym garażu ale w drzwiach jest teleport który wywala mnie do szopy obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie problem - potrzebuję imienny TOZ - sprzedaje go WORON za ręce kontrolera, niestety limit na transakcje z nim mam dawno wyczerpany,

drugiego TOZA daje Fanat - ale za jajko wrony - a tego też nie mam jak zdobyć - kwest Kucharza Wolności dawno zrobiony i wątpię, czy w Lesie znajdę jeszcze jajka 

Więc moje pytanie jest takie - czy macie może dodatek znoszący limitowość na transakcje z handlarzami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, koboldzisko napisał:

Panowie problem - potrzebuję imienny TOZ - sprzedaje go WORON za ręce kontrolera, niestety limit na transakcje z nim mam dawno wyczerpany,

drugiego TOZA daje Fanat - ale za jajko wrony - a tego też nie mam jak zdobyć - kwest Kucharza Wolności dawno zrobiony i wątpię, czy w Lesie znajdę jeszcze jajka 

Więc moje pytanie jest takie - czy macie może dodatek znoszący limitowość na transakcje z handlarzami?

Jajek w lesie jest bodajże 12 lub 13 sztuk , a dodatek znoszący :Увеличен лимит на обмены патч 8к.7z

( ale czy zaskoczy w trakcie gry ?; nie wiem - ten "patch" winno wrzucić sie przed wyczerpaniem limitu wymian )

  • Dodatnia 1
  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2021 o 23:38, boberm napisał:

Jajek w lesie jest bodajże 12 lub 13 sztuk , a dodatek znoszący :Увеличен лимит на обмены патч 8к.7z

( ale czy zaskoczy w trakcie gry ?; nie wiem - ten "patch" winno wrzucić sie przed wyczerpaniem limitu wymian )

Dziękuję, będę testował za moment :)

 

  

21 godzin temu, fixman0 napisał:

A Kuźniecow w przypadku wymiany wódeczki na amunicje też ma jakiś limit wymian ? Czy u niego jest naboi na wymianę nieskończonosć?

@fixman0 Akurat amunicji u kuźniecowa nie wymieniałem - nie pamiętam co ma w ofercie, ale na pewno nie szalej u tych , co mają w ofercie rzadkie pancerze i broń... żyła ma MP5, AK i coś jeszcze - więc szrot, można wymieniać, kuźniecow też ma szrot, ale szerstiuk już ma AN-94 snajperski - więc ostrożnie, ogólnie ci co mają same naboje to kij z nimi - Akim, Dan, Sepator, ale pozostałych to z głową używaj - lepiej czasami bizonem postrzelać na 9x18 albo mp5 na 9x19 niż się zorientować (jak niżej uniżony Ja) że handlarze nie chcą ci dać giwery, a nie ma jej skąd wziąc, pozostaje mieć nadzieję, że w dalszej grze gdzieś dostanę za nagrodę lub wypadnie ze schowka 

A skrypty od @boberm dopiero sprawdzę dziś - wczoraj nie miałem czasu...

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.