Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

To filmik pokazujący wszystkie miejsca pojawienia się walizki, oraz jeden ze sposobów jej zabrania.

https://www.youtube.com/watch?v=k_6gqILQkew

Skoro on wlazł aż na samą górę, więc i do tych niższy też można.

I drugi sposób ze strzelanie ze SPAS

https://www.youtube.com/watch?v=3eZpy34ReWU

Jeszcze inaczej ( granaty ) i inna podpora

https://www.youtube.com/watch?v=81GwcfO3U2k

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dave23 napisał:

Czyli jest jeszcze szansa żeby odblokować tą fabułę? Czy lepiej od razu zacząć grać od nowa? 

Cały myk polega na tym , że to nie do końca tak . Zadanie na leczenie ludzi dostajesz na Kordonie . W zawalonym domku - tam gdzie Lis. Jeżeli już Doka tam nie ma,   a nie masz tego zadania- to nie spotkasz go w Prypiati , ergo- cała raczej skomplikowana historia pójdzie sie ... cytując klasyka ..."czochrać" . Chyba że twórcy przewidzieli taką sytuację i bedzie dialog z Dokiem w Agro ( ale raczej nie przypuszczam aby tak było). Warunkiem   sine qua non jest leczenie .... dalej to tylko smoki!

BTW; Od lat na Forum wisi opis przejscia Solianki (czylo Opka w wersji light) . Wiele razy pisało sie zaczynającym ze Stalkerem aby rzucić tam okiem. Jest cała - łopatologiczna scieżka - krok po kroku . Kto , z kim i dlaczego , oraz po co .https://stalkerteam.pl/forum/328-mody-na-bazie-narodnaja-soljanka/

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Ignachinio napisał:

Pojawi się od groma przeciwników się na to przygotuj ;)

@Sarkazm - zaraz obok masz broń biolgiczną. "Pietrucha" sie nazywa i nudzi sie przy ognisku - jakby co - on wykosi wszystko co sie rusza :-))) tak że bez obawy

3 minuty temu, Sarkazm napisał:

Ledwo zwiałem. Jak zacząć wątek schowków Kolekcjonera?

Kilka postów wyżej masz linka  , a tam wszystkie mogące Ciebie w przyszłości zainteresowac informacje . O kolekcjonerze też .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, boberm napisał:

@Sarkazm - zaraz obok masz broń biolgiczną. "Pietrucha" sie nazywa i nudzi sie przy ognisku - jakby co - on wykosi wszystko co sie rusza :-))) tak że bez obawy

Kilka postów wyżej masz linka  , a tam wszystkie mogące Ciebie w przyszłości zainteresowac informacje . O kolekcjonerze też .....

Tam są tylko linki do filmików o walizce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Sarkazm napisał:

Tam są tylko linki do filmików o walizce

Nie . Tam jest wszystko czego potrzeba ..... Tylko trzeba sobie poszukac . Myślisz , że moja i Kolegów pamieć jest tak piramidalnie pojemna, że pamietamy wszystkie "pierdoły" sprzed wielu lat? Z jakiegoś powodu ( ciekawe jakiego?) ktoś zadał sobie trud przygotowania tego tematu. obraz_2022-01-30_213253.thumb.png.1ed40cdb754a6b8729dd779c447f0c1f.png

  • Za szczególną pomoc 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, boberm napisał:

Nie . Tam jest wszystko czego potrzeba ..... Tylko trzeba sobie poszukac . Myślisz , że moja i Kolegów pamieć jest tak piramidalnie pojemna, że pamietamy wszystkie "pierdoły" sprzed wielu lat? Z jakiegoś powodu ( ciekawe jakiego?) ktoś zadał sobie trud przygotowania tego tematu. obraz_2022-01-30_213253.thumb.png.1ed40cdb754a6b8729dd779c447f0c1f.png

Tam jest masa scamu, jeden z nich to np  problem jak wyjąć przedmioty ze schowka Kolekcjonera pod tym nasypem kolejowym. Rozwiązanie jest kłamliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Sarkazm napisał:

Tam jest masa scamu, jeden z nich to np  problem jak wyjąć przedmioty ze schowka Kolekcjonera pod tym nasypem kolejowym. Rozwiązanie jest kłamliwe

chodzi ci o moje rozwiązanie ? bo działa i mam na to save - testowałem to kilkakrotnie :D nie znalazłem innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, koboldzisko napisał:

chodzi ci o moje rozwiązanie ? bo działa i mam na to save - testowałem to kilkakrotnie :D nie znalazłem innego

Znalazłem masę odpowiedzi i wszystkie prowadzą do 1 kłamliwego filmiku gdzie koleś wchodzi zwyczajnie na kucaka, tylko że koleś sobie zmienił wysokość kucania i nikt ani 1 słowem nie wspomni jak to edytować w plikach gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.