Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Ignachinio napisał:

Około pięć osób powinno wystarczyć. Przynajmniej mi raz przy tylu zaliczyło a raz przy 8 czy 9.

 

Tak Dan siedzi na Placu Maszynowym tylko najpierw musisz go wyczyścić z Kościejem żeby się pojawił. Najpierw misje CN potem dopiero Dan.

@dave23 Z Danem to jest tak - majc zadanie na solidną , konkretną broń od Swibowa - idziesz na znacznik Kościeja . Potem musisz  niwidocznie dla bandytów i cichutko ukraść broń z plecaka:-)) - a potem dopiero zaczyna sie rozp...a ,  i pojawia się rzeczony Dan z kolesiami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dave23 napisał:

Cieżko będzie tyle osób znaleźć... Wrogowi nie mogę dać a sojusznicy to padają jak muchy

spokojnie, do zrobienia, jak będziesz w Prypeci to tam pięciostronna wojna powoduje duuuuzio rannych :D i często są w pancerzach wspomaganych, więc nie giną tak od razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jeden strony wiadomo wyłączyli leczenie wrogów bo działy się różne dziwne rzeczy. Z drugiej strony w NS działa to poprawnie ;) Z trzeciej :D rannych będzie od groma. Po emisji, tam gdzie często dochodzi do strzelaniny (Agro obóz stalkerów, hangar wysypisko) tam idzie to zadanie zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PDA dla fanata to jest item ktry znajdujesz  w Mrocznym Parowie - najpierw PDA najemnika z kodem do drzwi "ukrytej" bazy , a potem - bodajże -  w bazie w szafce - lezy potrzebne Ci PDA.  Jako,że jesteś juz w Zakładzie  czyli znalazłes onoz PDA -- porozmawiaj po powrocie z Fanatem i zadanie się zaliczy.

BTW: fanatowi nie chodzi o dostarczenie PDA , lecz zlikwidowanie zagrozenia w Mrocznym .... a znalezione PDA zabierze Ci mechanik na MW po dostarczeniu imadła.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, dave23 napisał:

O co chodzi z tym zadaniem na Grupe Aleksandrycza? Jak tylko zbadam to miejsce przy zawalonym moście kolejowym to wyskakuje mi że zadanie nie powiodło sie. Tak ma być czy o co biega?

 

Po rozmowie z Aleksandryczem idziesz do zwalonego mostu  ( znajdując dziurę w ogrodzeniu)- w jamie pod mostem jest człowiek - rozmawiasz z nim - zabierasz jego kontener , drugi leży wraz ze zwłokami przy wejsciu do tej "jamy' , nastepnie idziesz do przysiółka z wysoką wieżą , tam znajdujesz trzeciego trupa z kontenerem . Trup spawnuje sie po fali mutantów - trzeba chwile poczekać.

BTW: sugeruje poczytac troche o Opku - jak zauwazyłes temat na którym konwersujemy  ma 238 stron - i praktyczniw wszystkie Twoje problemy  - te obecne i te przyszłe są w nim opisane .  Troche weny twórczej - "szukajka " raczej nie gryzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2022 o 12:59, qlkin napisał:

To nie jest strona dla niecierpliwych, fakt. U mnie działa normalnie, jak na ten "sajt". Jak nie przebijesz - to napisz - który potrzebujesz i wrzucę Ci tutaj, plik mały.

Po E. spavner under patch 8.2.rar

a ten do 6-stek Спавнер karavan150-показомер-фишки от wasilych-Патч 6.2к.rar

@qlkin albo ktokolwiek - widać że jestem specjalistą językowym, ale jak się włącza spawnera... 

dałem spavner under patch 8.2 bo takiego mam, gra działa wzorcowo, ale nie umiem włączyć spawnera... poratujcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyłem spawnera, znalazłem Mauser c-96, ale nie znalazłem żadnej fleszki muzycznej ani nie znalazłem pompki TOZ -194 - a spędziłem wczoraj trochę czasu na szukaniu, gdzie je mogę znaleźć w spawnerze ? albo co robię nie tak, że ich nie ma ? spawner cały w krzaczkach, ale klikając pojedynczo na krzaczki domyśliłem się który przycisk co robi, ale wyszukiwania tam nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wariat napisał:

@DelaQxi No to musisz iść do Freemana. Generalnie musisz podciągnąć wątek z poszukiwaniem zabójcy Kła. Musisz też wykonać kwesty Freemana na pistolet i walizkę od Jamesa, jeśli jeszcze tego nie robiłeś.

Zrobiłem, z Freemanem jedyny dialog to "co tam nowego", standardowy dialog ze stalkerami i zadania cykliczne, walizkę i big Bena już mu oddałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.