Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, postanowiłem rozpocząć przygodę z OP 2.1  - NS udało mi się przejść w 80% i musiałem 2-3 razy użyć spawnera do pozyskania kwestowych przedmiotów, dlaczego o tym piszę, gdyż nauczony doświadczeniem z NS postanowiłem dograć spawner do OP 2.1. Niestety albo robię coś źle albo może trzeba jeszcze dodać  jakieś rozszerzenie do skrótu. Nie udaje mi się wywołać spawnera z pauzy gry komendą S. Mam rozpakowany Spawner dla OP 2 przystosowany do wersji 2.1https://drive.google.com/open?id=1TRKps3WpLn6pBrNc_UWVxBJ1zUqlgG0G oraz Rozpakowane Foldery config i scripts. Może ktoś gra w OP 2.1. ze spawnerem i powie mi "łopatologicznie" co robię nie tak. Z góry dziękuję za pomoc :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@najdrok Jak masz już zainstalowane OP-2.1, Dorzucasz na to odpowiednie patche i to właśnie do nich powinieneś dobierać sobie czity. Jeżeli chodzi Ci tylko o spawner do tego moda, to możesz pobrać spolszczony od @Raven, jest na 19 stronie tego tematu. Działa on ze wszystkimi wersjami Op, ale pewności nie mam. I nie zapomnij, że jak chcesz coś dodać do moda, jakieś dodatki, to najpierw musisz usunąć antyczit z moda, dopiero dodatki zadziałają.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio A masz może jakąś wypasioną myszkę z własnymi sterownikami czy taką chodzącą na ogólnych?

Instalowałeś jakieś sterowniki do myszy ostatnio?

 

Wyjmij myszkę może z usb i podłącz do innego.

Jak odpalisz grę zrób alt+tab i wróć do gry i zobacz czy wyedy zacznie się ruszać.

 

Ja bym zaczął od podstaw, czyli googel i "mysz nie działa w stalkerze" itp podobnie po angielsku, a jak znasz to i po rusku. Bo są takie tematy już od dawna.

Tak samo wpisywałbym w odniesieniu do soljanek i op 2.0 i 2.1.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kondotier napisał:

Spróbuj nacisnąć numeryczny + . Numeryczne plus i minus, coś włączają i wyłączają.

Numeryczny + i - włączają i wyłączają pokazywanie HUD-a w modach na podstawkę Cienia Czarnobyla.

 

5 minut temu, tom3kb napisał:

A masz może jakąś wypasioną myszkę z własnymi sterownikami czy taką chodzącą na ogólnych?

Skoro miał wcześniej 7.3 i mu normalnie śmigał ten mod to wątpie żeby to miało jakieś znaczenie. 

Ale jeśli dodał do myszy jakieś sterowniki czy cuś to możesz mieć rację.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ignachinio Tak popatrzyłem w te tematy i różnie ludzie kombinują co jednym pomaga drugim w ogóle nie działa. Czeka cię trochę czytania.

A jeszcze zajrzyj do user.ltx i znajdź linijkę od czułości myszy (mouse sensetivity, mouse_sens) i zobacz jaka jest wartość i czy czasem nie 0. I ewentualnie zmień w górę. U mnie np jest 0.12.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o to zadanie w wielu lokacjach?

Kondensator ma sacharow,

płytki są w mrocznym parowie. (w bunkrze tego typa od ładowarki)

drut jest na placu budowy (leży w tej strefie śmieci na szczycie takich małych silosów)

 

Panowie nie chce zapeszać ale się chyba udało. Zainstalowałem jeszcze raz moda krok po kroku i działa. Zaczynamy od zera z Kordonu :D

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.