Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i dzięki wielkie za odzew @Ignachinio i @wariat...  Niestety, gadka z Kłem w niczym nie pomogła. Ja nie wiem co tych oprychów z Wolności ugryzło... Robiłem już dla nich jakieś tam zadania, czasem niektórych leczyłem i wogóle przecież WŁASNĄ PIERSIĄ ich karmiłem ! ! ! Ja się dla nich TAK POŚWIĘCAM - ICH IDOLEM ZOSTAJĘ ! ! ! - a te wredne szumowiny zamiast mnie WIELBIĆ - naparzają do mnie ze wszystkiego, co im się tylko pod rękę nawinie ! ! ! Będę BEZLITOSNY i za karę nie pozwolę im się po odciskach całować ! ! ! I BĘDĘ W TEJ KWESTII NIEUGIĘTY ! ! ! A CO ! ! ! NIECH POCZUJĄ mój jakże słuszny gniew ! ! ! Posłuchałem Waszej rady i zapierdzielałem przez pół świata do Sidora... Ta zdradziecka banda pasożytów kosztowała mnie ĆWIERĆ MELONA mojej w pocie czoła wymordowanej krwawicy ! ! ! NOOO ! ! ! ZAISTE PODŁOŚĆ LUDZKA NIE ZNA GRANIC ! ! ! TA ZNIEWAGA KRWI WYMAGA ! ! ! POWIEDZCIE mi, dobrzy ludzie, że oni mi już więcej nie będą do niczego potrzebni i MOGĘ ich z najczystszym sumieniem wszystkich, co do jednego, wymordować, krojąc ich na frytki tępym scyzorykiem ! ! ! NO POWIEDZCIE ! ! ! NO POWIEDZCIE ! ! ! I Sidora RÓWNIEŻ, za to że mnie tak haniebnie oskubał ! ! !

Wracam do Zony - MUSZĘ kogoś zabić, bo inaczej nie będę mógł spać spokojnie ! ! ! A MIAŁEM ŻYĆ BEZ STRESU ! ! ! :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smok Jeśli mierzysz w prawowity finał moda, to anarchiści jeszcze będą Ci potrzebni, i to nie jeden raz. Nie radzę ich zabijać:biggrin: Chyba,że znowu chciałbyś ciężko zarobione rubelki zostawić u Sidora.... On je chętnie przyjmie:)

A co do Sidora, to krój go sobie nawet siekiera....:biggrin: Skurczybyk jest nieśmiertelny jeszcze od podstawki Cienia Czarnobyla, podejrzana sprawka... Pewnie wykupił sobie u twórców gry pełną nieśmiertelność i teraz sobie cwaniakuje:biggrin::biggrin: Takiemu to można...:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... @wariat - Zdruzgotałeś mnie... Jakież to NIELUDZKIE że nie mogę ich zaciukać... :021: Miałem tyle najszczerszych chęci i wszystko mi się zmarnowało... Aż łza się w oku kręci...

@Ignachinio - NIECO WYRÓWNAŁEM im poziom przyjaźni... :040: Włączyłem sobie "nieśmiertelność'', poszedłem na bazę i - HULAJ DUSZA ! ! !  Goniłem ich wszystkich po kolei z majchrem i każdego z osobna RŻNĄŁEM NA PLASTERKI tylko krew tryskała po oczach i ścianach ! ! ! :fencing: JAKIEŻ to było PIĘKNE i POUCZAJĄCE ! ! ! :072:

(A jakie później było przykre, gdy musiałem wgrać wcześniejszego sejwa i te MENDY PONIEMIECKIE znów zaczęły mi tam łazić... Życie jest tak pełne niesprawiedliwości...)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak trudno mi pałać miłością do kogoś, kto strzela do mnie bez powodu. Gdybym tak jeszcze chociaż przynajmniej bzyknął któremuś np.  no, nie wiem, ŻONĘ, albo kota, czy innego kanarka - NO, to jeszcze mogę od biedy zrozumieć, że ktoś taki MOŻE mieć niechcący jakieś tam wątpliwości co do tego, czy aby na pewno jestem jego idolem... Ale TAK ??? Taki np. ŁUKASZ - ja do niego z pierścionkiem jak do nadobnej dziewicy a ten na mnie z armatą ! ! ! No DO CZEGO TO PODOBNE ! ? ! ? ! Toż to normalnie SKANDAL międzynarodowy w dobie odwiecznej i dozgonnej przyjaźni Polsko - Ukraińskiej ! ! ! (Strzelając do mnie, DRASTYCZNIE tą dozgonność sobie przybliżają ! ! ! :040:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fleszka, prototyp... A żadnej dokumentacji czy pda nie znalazłeś? Bo coś tak mi się kojarzy że chyba coś było...

3 minuty temu, Akron1112 napisał:

Pistolet ma tylko 50% sprawności, czy musi mieć 100% .

Nie wiem czy ma być w idealnym stanie... U mnie miał 90% sprawności i poszło. Ale jak masz możliwość by go naprawić to spróbuj, może to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki... że ten pistolet na tym etapie gry występuje w jednym egzemplarzu :P

Taki Ci wypadł ten pistolet czy sobie postrzelałeś? Z tego co pamiętaj to Doktor w Prypeci wymiana się na ten pistolet za coś :)

 

A co do szmaragdowych.. to możesz wymienić wpadnie Ci ich jeszcze trochę. Zasada jest taka żeby zawsze sobie z po jednym każdego rodzaju zostawić.

 

Panowie jak zrobić zdjęcie instalacji Gaussa dla Haka na Zatonie.

Mam zrobić cztery fotki. Ale z której strony i jak?

@wariat :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Ignachinio napisał:

Mam zrobić cztery fotki. Ale z której strony i jak?

Cztery fotki pod kątem. Czyli z każdego rogu pomieszczenia, celując mniej więcej w środek instalacji.

7 godzin temu, Akron1112 napisał:

A czy szmaragdowe arty można wymienić na fanty, u Pliczko, czy trzymać do jakiś zadań i czy są recepty na nie.

Będziesz miał ciąg zadań na szmaragdowe arty u Klonowa. Za przyniesienie mu po jednym z każdego rodzaju dostaniesz niezłą nagrodę i osiągnięcie.

@Akron1112 Co do prototypu pistoletu gaussa, to lepiej go na razie nie wymieniaj. Bo bez niego nie wezmiesz zadania u Docenta, nie będziesz miał dialogu z Akillem i jedna z linii fabularnych leży.

Poza tym Docent Ci go tak przerobi, że będziesz wymiatał wszystko z tym gauss - pistoletem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rdrv7Da się. Trzeba edytować plik .ltx broni którą chcesz "ulepszyć" i wyszukać linijkę hit_power i zwiększyć jej zawartość.

Tylko pamiętaj, że taka moc broni działa w obie strony.

Przykład - jak ulepszysz swoje m4a1 że będzie zabijać wszystkich na jeden strzał, to miej na uwadze, że jak jakiś Twój przeciwnik też będzie uzbrojony w taka broń, to Ty też będziesz padał po jednym strzale od niego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.