Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Akron1112 napisał:

Witam. Gdzie można natrafić na fleszkę muzyczną nr.10. Nikt jej nie ma,ani handlarze ani ci co dają zadania.

@Akron1112 Fleszke Nr 10 kupisz u Arhary na Agropromie, jak byłes u Maxa lubera i brałes quest wszystko powiedział kto to ma, pewnie szybko skipnąłes czytając dialog i poprostu wziołes questa.

Nie mam pojęcia jak daleko jesteś w fabule, arhara po raz pierwszy pojawi się ku twoim oczą jak zrobisz questa na atak na baze wojskową ze stalkerami (w agropromie) . Jak pamiętam był to quest od Dana na Nieskalibrowany helm psioniczny

 

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znalazłem coś smiesznego, a mianowicie możliwośc uzycia broni podczas używania Pancerza Grawitacyjnego.

niewiem czy to odpowiedni "dział" do tego (miałem dylemat czy wstawic to do stalkera na wesoło czy tutaj a w koncu zdecydowałem ze tutaj najlepiej) ale poprostu było to zbyt smieszne zeby sie tym nie pochwalic. (więc prosze nie bić)

Podczas ładowania nalezy poprostu naciskac np 4, 3 (shotgun , karabinek) i tak to zrobiłem.

Pancerz Grawit.jpg

Edytowane przez Samotnik67
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Samotnik67 napisał:

Podczas ładowania nalezy poprostu naciskac np 4, 3 (shotgun , karabinek) i tak to zrobiłem.

Oo, fajny lifehack

Witam, robię sobie fabułę, i teraz jestem w momencie kiedy pomaga się Klonowi, i teraz mam znaleźć oryginałke "Serca poltergeista" i Klonow powiedział że niby "na pewno wiem gdzie to jest"... Nie wiem. Patrzyłem sobie na jakieś tutoriale, to tam gościu poszedł do górnika, na zadanie z książką, ja już dawno to zrobiłem, później poszedł do doktorka bagiennego, niby w centralnej Prypeci ma być, ja nie wiem czemu go tam nie mam. 

Aha, i co jeszcze mogę zrobić z nieśmiertelnikami monolitowców, oprócz zamienienia ich na ammo do AWP u Łukasza, bo mam już ich 1035...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Dr_Sztychowka napisał:

gościu poszedł do górnika, na zadanie z książką, ja już dawno to zrobiłem, później poszedł do doktorka bagiennego, niby w centralnej Prypeci ma być, ja nie wiem czemu go tam nie mam. 

Tak, bo od Górnika je dostaniesz. Serce Poltergeista właśnie. To ten art, który mu oddałeś na samym początku gry, podczas pierwszej wizyty w Pieczarze.

Co do Doktora - musisz wykonać zadanie "Wyleczyć dużo ludzi". Dostaniesz wtedy sms od Doktora. W bazie monolitowców w Prypeci, w piwnicy na biurku znajdziesz jego notes, pojawi się Doktor i odprowadzisz go w bezpieczne miejsce (do tego zaułka).

13 minut temu, Akron1112 napisał:

Teraz zostało tylko znależć Archarę?

Żeby Arhara pojawił się na Agropromie, na Bagnach musisz wziąć zadanie od myśliwego Dana na tajemniczą przesyłkę z bazy wojskowej. Powie Ci on o że Arhara jest na Agro ze swoim oddziałem i pomoże Ci w ataku.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dr_Sztychowka napisał:

Witam, robię sobie fabułę, i teraz jestem w momencie kiedy pomaga się Klonowi, i teraz mam znaleźć oryginałke "Serca poltergeista" i Klonow powiedział że niby "na pewno wiem gdzie to jest"... Nie wiem. Patrzyłem sobie na jakieś tutoriale, to tam gościu poszedł do górnika, na zadanie z książką, ja już dawno to zrobiłem, później poszedł do doktorka bagiennego, niby w centralnej Prypeci ma być, ja nie wiem czemu go tam nie mam. 

Co do serca poltergeista... robiłes zadanie dla gornika na latarki? za ten quest własnie da ci serce poltergeista.

i mam nadzieje ze "lifehack" sie przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno, kiedy szedłem do baru zauwazyłem ze mój zaporożec zniknał (zaporozec z pieczary) zaparkowałem go przy płocie koło moich plecaków, i sie domyslam ze wybuchł. czy jest jakaś możliwość zeby go "Skrzesic do zycia"? (mam na mysli zeby go jakos zespawnic bo w spawnerze nie widze, a wszystkie samochody chce miec bo kolekcjonuje)

Byłem zbyt zajęty zeby zajrzec czy zaporozec nie był w anomalii, bardziej na questach głownych i pobocznych sie skupiałem

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dr_Sztychowka napisał:

@Samotnik67Cooooo? ja nawet nie wiedziałem że tak można, ja miałem kamaza to go kołami do góry gdzieś wywieźli i go do tej pory nie mam...

da sie go wyciagnąc z pieczary. i wiem jak. Pomyslalem sobie ze jak skoncze fabułe solianki w Op 2-1 to bym zrobił pare filmików z tutorialami dla nowszych graczy, jednym takim pomysłem by było zdobycie Auta w poczatkowej fazie gry. czyli inaczej zaporozca. drugim takim przewodnikiem mogłoby byc jak zdobyć dobry gear na samym początku wstapienia na magazyny wojskowe. i ogólnie jakies tam tipy co by sie nowym przydało. ( do magazynu wolnosci mozna dostać sie w kazdym momencie)

(ale teraz moge ci powiedziec jak, wez zaporozca, na dolnym poziomie pieczary jest taki odcinek który prowadzi dokładnie do korytarza do gornika, auto musisz doprowadzic tam. musisz przejechac przez sciane, potem skrecic do gornika i przejsc tranzycją do agropromu, twoim drugim zadaniem bedzie wyjechac nim na otwarty teren bo niezbyt lubi małych przeszkod na drodze jedynym sposobem zeby go wyciagnac z torów to są mutanty mam tu na mysli Pseudo psy działają najlepiej potem juz  masz zaporozca.) Zaporozec moim zdaniem jest najsłabszym autem w grze, nawet Traktor jest lepszy od niego, jest ogólnie wolny, przyszpieszenie wolne, bardzo słabą trakcje i nie wspina sie zbyt dobrze.

(Domyślam sie tez ze jak wezmiesz lekarstwo na samym początku gry to tez bedziesz mógł wziąc zaporozca. i zostawic go przy wyjsciu na agroprom to by pozniej ułatwiło mordege)

Dobra odnosnie do mojego pytania, czy moge zrespic jakoś pojazdy? bo bardzo bym chciał zkolekcjonowac do innych pojazdów i mi teraz jest przykro ze wybuchł. w spawnerze nigdzie nie ma sekcji respienia aut ( Cofanie się nie jest opcją. musiałbym sie cofać z conajmniej 20 godzin)

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wariat napisał:

No chyba, że używasz jakiegoś innego spawnera.

Czekaj, czekaj jak ty to masz po polsku? ja mam ten sam spawner tylko ze po rusku

itemy po polsku a menu i klawisze po rusku

pobierałem z tego linku co mi dałes

i w tej sekcji co pokazujesz mam wogole co innego niz ty, jakiego spawnera dokładnie uzywasz?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Samotnik67 napisał:

jakiego spawnera dokładnie uzywasz?

Spolszczony spawner od Raven z 19 strony tematu.

@tom3kb @Agrael Byłaby taka możliwość, aby ten spolszczony spawner dodać do #1 postu? Bo tak to trochę zaginął w temacie, a ten który jest aktualnie w #1 jest niedostępny.

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.