Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@tom3kb gdzie napisałeś? nie widziałem

...i nie wczoraj tylko 21.11 i źle zrozumiałeś bo napisałem "a nóż gdzieś zajdę" a nie znajdę, a ty mi o nożu gdzie wtedy to w ogóle nawet o to nie pytałem, o poście dawno zapomniałem a Ty mi teraz mówisz że wczoraj odpisałeś, nie wiem może w jakimś innym temacie odpisałeś ale nie pszyszło mi powiadomienie więc nie wiem

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 A no jak się pyta o to samo w kilku miejscach, a potem się nawet nie zagląda to tak to jest potem. A choćby tutaj:

https://stalkerteam.pl/topic/14702-atakujący-mnie-major-kuźniecow/?tab=comments#comment-174397

@cez137 A no jak się pyta o to samo w kilku miejscach, a potem się nawet nie zagląda to tak to jest potem. A choćby tutaj:

https://stalkerteam.pl/topic/14702-atakujący-mnie-major-kuźniecow/?tab=comments#comment-174397

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb 

A no jak się tak woła tak jak i tutaj z resztą że nie ma podświetlenia nicka to takie są tego efekty, jak ja o coś pytam czy odpowiadam to zawsze staram się żeby nick był podświetlony do wołania bo skąd ta osoba ma wiedzieć że ktoś jej odpisał? nie zaglądam bo po co? skoro nikt mnie nie woła to nie zaglądam

@kondotier Paaanie ja jeszcze nawet mu gorzały nie przyniosłem a Ty mówisz, na ATP jestem po dysk dla Adrenaliny a wódki do tej pory jak na lekarstwo a jeszcze mam jej zdobyć dodatkowo całą skrzynkę za PDA Kreta, może jakaś podpowiedź?:006: skąd co i jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier no może i się da ale zanim dostałem te zadanie to kilka flaszek im dałem żeby przejść, zostały mi ze dwie, a pod mostem nawet jak dałem im flaszkę i próbowałem wziąć te co tam są to do mnie strzelali, kilka wypiłem bo nie miałem antyradów o i tak, została mi jedna i tak zbieram do tej pory, u handlarzy wszystko drogie, kasy nie ma, udźwig kiepski żeby z tym wszystkim latać cały czas, poza tym kiepsko płacą za ten złom, trudny ten OP ogólnie, ginie się na shota w większości przypadków, dobrze pisali, mod dla masochistów :064:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier hmm? No właśnie zastanawiałem się gdzie on jest, bo wspominał mi o nim major przy okazji zadania na pda kreta, i tak łaziłem po tych bazach i go szukałem, w końcu to olałem bo pomyślałem "a tam...w końcu się gdzieś znajdzie jak przyjdzie na niego czas" a on stoi pod słupem

aha jeszcze jedno, co oznaczają te informacje z boku? to się jakoś włącza? można z tego jakoś skorzystać?

ss_cez137_12-11-20_16-04-55_(atp_for_test22).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny 

27 minut temu, Zwinny napisał:

Masz pewnie cheaty włączone 

pokazują mi sie na mapie schowki kolekcjonera, w Kordonie są 3, z tym że wojsko zrobiło się wrogie i ostatni schowek jest pod mostem, nie wiem jak mam tam wejść jak ginę na shota, bez sensu to jest, to samo z wódą dla Kuźniecowa? ma 7 butelek, ciekawe jak mam mu je dać? :006: niby jest filmik na YT ale tam wojsko nie jest wrogie do autora nagrania, tzn jest na czerwono ale nie strzelają

27 minut temu, Zwinny napisał:

I bardzo ważna rzecz, nie możesz zabić bandytów i borowa w dolinie mroku, tego rannego przy wejściu do doliny trzeba uleczyć chyba tak to było 

rannego ubiłem jak pierwszy raz byłem  w dolinie pomóc Nabojowi, Borow wykitował z mojej ręki przy drugiej wizycie, a co to zmienia w fabule jak się ich ubije?

@kondotier szary też handluje wódą ale ceny ma z d*py, ponad 2kru za flaszkę, zobacz ile mam kasy, ten pod słupem to nie handluje tylko chce skrzynkę gorzały za PDA Kreta, a tak przy okazji, gdzie ją zdobyć?

jak zrobić żeby pokazywała się nazwa NPCa przy najechaniu na nią myszką?

ss_cez137_12-11-20_20-00-12_(l01_escape).jpg

ss_cez137_12-11-20_20-16-55_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_12-11-20_20-37-03_(l03_agroprom).jpg

ss_cez137_12-11-20_20-00-04_(l01_escape).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Zwinny napisał:

Masz pewnie cheaty włączone 

@cez137 @Zwinny dobrze mówi. Masz te komunikaty na HUD-zie, bo sam włączyłeś te czity w opcjach gry. Jak je wyłączysz, to znikną.:)

7 minut temu, cez137 napisał:

rannego ubiłem jak pierwszy raz byłem  w dolinie pomóc Nabojowi,

Niedobrze, bardzo niedobrze...

7 minut temu, cez137 napisał:

Borow wykitował z mojej ręki przy drugiej wizycie, a co to zmienia w fabule jak się ich ubije?

Ano to, że jedna z wiodących linii fabularnych w tym modzie właśnie została przez Ciebie unicestwiona.

Nie masz innego wyjścia, niż cofnąć się w zapisach do momentu aż pierwszy raz wszedłeś do Doliny Mroku. Ulecz rannego bandytę i wszyscy bandyci w DM do końca gry pozostaną z Tobą w przyjacielskich relacjach.

Ja wiem, że cofanie się kawałek do tyłu w rozgrywce niczym przyjemnym nie jest, ale uwierz mi, to co przeszedłeś dotychczas to jakieś może 3% wszystkiego, co ten mod oferuje pod względem fabularnym, więc lepiej cofnąć się teraz, niż później:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wariat 

12 godzin temu, wariat napisał:

@cez137 @Zwinny dobrze mówi. Masz te komunikaty na HUD-zie, bo sam włączyłeś te czity w opcjach gry. Jak je wyłączysz, to znikną.:)

Mi to one nie przeszkadzają, przynajmniej wiem gdzie mam iść, ale myślałem że za nie odpowiedzialny jest jakiś klawisz i cos się z tym robi

12 godzin temu, wariat napisał:

Niedobrze, bardzo niedobrze...

 

12 godzin temu, wariat napisał:

Ano to, że jedna z wiodących linii fabularnych w tym modzie właśnie została przez Ciebie unicestwiona.

Nie masz innego wyjścia, niż cofnąć się w zapisach do momentu aż pierwszy raz wszedłeś do Doliny Mroku.

No i masz, już nagrałem, ehh, sam początek i już taka kicha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 Na tyle to już jesteś w stalkerze oblatany, aby wiedzieć, że są tacy "wrodzy" enpece których ruszać nie wolno. I to obojętne w jakim modzie. Pierwszy to Kuzniecow, o oszczędzeniu którego czasem nawet mówi Sidorowicz, a drugi to ten ranny bandyta w Dolinie Mroku. Oszczędzenie go pomaga, a jak trzeba Dzika zabić, to powód zawsze się znajdzie. Ale nie w OP. No i jeszcze dochodzi Szerstiuk za dnia. Dlatego nie robimy żadnej akcji w INB w nocy, bo on tam nocuje.

Moja rada jest taka. OP daje Ci szansę, aby już na samym początku gry idąc do wioski, w chlewniach znaleźć 1 butelkę wódki. I to właśnie tylko ją można "poświęcić" na łapówkę za pierwsze przejście, aby pogadać z Kuzniecowem. Pozostałe trzeba zbierać i szybko kończyć zadanie urodzinowe.

Zacznij wiec grę od nowa, aby mieć 100% pewności, że nie położyłeś moda już na samym początku. To i noża się szybko dorobisz.

W nocy też się do Kuzniecowa nie należy pchać, nie lubi on i jego wojaki, aby im przeszkadzać. A Szary, to wg. mnie jest po to, aby bez targania do handlarzy pozbywać się nazbieranego dziadostwa. Szczególnie przyda Ci się to na lokacji ATP, po walce z bogatymi bandytami.

Błędy popełnione na początku gry, w dalszej są tragiczne w skutkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier @Zwinny cofnalem się w zapisach do momentu jak pierwszy raz wszedłem do DM, rzeczywiście fabuła idzie inaczej i bandyci są neutralni, a zadanie Borowa na strzelca wyborowego to jakiś żart? Gdzie jest ta cysterna? Bo to co stoi przy cepenie to przecież wóz strażacki a nie cysterna, o jakiej cysternie on mówi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, cez137 napisał:

a zadanie Borowa na strzelca wyborowego to jakiś żart? Gdzie jest ta cysterna? Bo to co stoi przy cepenie to przecież wóz strażacki a nie cysterna, o jakiej cysternie on mówi?

Chodzi o te 3 zbiorniki na stacji, jak na nie wejdziesz to zadanie się aktualizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ignachinio napisał:

Mam takie wrażenie, ze ten mod to dla Ciebie nie jest @cez137 nie każdy wszystko musi przejść.

@cez137 wybacz, ale znając twoje, nazwijmy to "przygody z modami", muszę przyznać @Ignachinio rację. Co oczywiście nie zmienia faktu, że nikt nie może zabronić ci w niego grać. Walcz dzielnie. Powodzenia.

  • Dodatnia 1
  • ? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Ignachinio napisał:

Mam takie wrażenie, ze ten mod to dla Ciebie nie jest @cez137

I dla Ciebie widać też nie, bo jakoś nigdzie nie widziałem potwierdzenia, abyś go ukończył.

Może się czepiam, nie wiem, ale dziwnie mi się czyta takie spostrzeżenia, a jeśli chodzi o @cez137 to niejednego moda już ukończył, doświadczenie ma, więc i OP-ka ma szansę ukończyć.

23 minuty temu, Anton Gorodecki napisał:

@cez137 wybacz, ale znając twoje, nazwijmy to "przygody z modami", muszę przyznać @Ignachinio rację.

Podpinam pod powyższe.

51 minut temu, Ignachinio napisał:

A jak Ci się nie chce zdobywać noża od Kuzniecowa

To sobie znajdzie inny sposób na to. Mod daje wiele możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, wariat napisał:

I dla Ciebie widać też nie, bo jakoś nigdzie nie widziałem potwierdzenia, abyś go ukończył.

Wyśmienite spostrzeżenie, naprawdę. Mam lepsze - to że ukończyłeś moda grając na czitach @wariat (pomimo że tak usilnie temu zaprzeczasz) nie czyni cię lepszym od tych, którzy w ogóle go nie ukończyli.

27 minut temu, wariat napisał:

Może się czepiam, nie wiem, ale dziwnie mi się czyta takie spostrzeżenia,

W pełni się z tobą zgadzam. Właśnie tak mam kiedy czytam twoje wypowiedzi. Szczególnie te kiedy bezmyślnie wywyższasz pod niebiosa OP-2.1 czyniąc go najlepszym modem "ever".

Mam do ciebie jeszcze jedną prośbę - czytaj ze zrozumieniem to co ludzie piszą, bo widzę, że masz z tym problemy.

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Anton Gorodecki napisał:

Wyśmienite spostrzeżenie, naprawdę

No pewnie, że wyśmienite, bynajmniej nie zmyślone jak te twoje, którymi we mnie rzucasz.

6 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Mam lepsze - to że ukończyłeś moda grając na czitach

No i to mnie irytuje. Skąd ty możesz o tym wiedzieć, hmm? Jasnowidzem jesteś czy co, jak tak, pochwal się. :) Znanie czitów a ich używanie to dwie inne rzeczy.

9 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Szczególnie te kiedy bezmyślnie wywyższasz pod niebiosa OP-2.1 czyniąc go najlepszym modem "ever".

A co, bo spolszczone przez ciebie NLC 7 nie cieszy się taką popularnością wśród graczy co OP, dlatego tak wymyślasz? To cię boli?

I tak już za dużo powiedziałem. Nie będę się już tu z tobą kłócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anton i Wariat, nie kłóćcie się bo nie ma o co.

Dla jednego Opek to najlepszy mod "ever" szczególnie jak ukończył, dla drugiego straszna kupa po 5 minutach gry.

@wariat Czy ktoś ukończył czy nie to w temacie Opka nie robiłbym warunku koniecznego do wypowiadania się o nim.

To się tyczy np twojego podejścia do Ignachinio, skąd możesz wiedzieć i w sumie co to by miało do rzeczy.

U mnie wskazówka z opiniami o nim wychyla się to w jedną to w drugą stronę w zależności jak mi idzie co 30min grania :)

Ja bym dołożył do pieca i napisał, że trudniejszy to jest Reborn bo tego to w porównaniu z Soliankami to dopiero mało co ludzi ukończyło, a o NLC to już nie wspomnę nawet. Ale się boję bo pewnie obaj byście się jeszcze pobili tutaj jakby dyskusja się rozwineła. ;)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.