Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz iść do Dana na bagna i wziąć zadanie na szturm na bazę wojskowych w poszukiwaniu psi hełmu. Dan mówi że w szturmie pomoże Ci Arhara. Wtedy pojawi się on przy ognisku na Agropromie na południe od bazy wojskowych, tam gdzie robisz zadanie kuzniecowa na kompromitujące materiały.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadanie na Uwolnienie Powinnościowca z piwnicy w bazie bandytów w Dolinie Mroku.

Zaliczyło mi się pozytywnie samo WTF :)

Nawet do niego nie schodziłem, nie gadałem też z Borowem o wykupie za 40tyś.

Biegam sobie po Dolinie a tu nagle zadanie wykonane.

Miał ktoś coś takiego?

Nawet nie wiem czy on tam stoi wciąż bo nie ma mnie na lokacji.

Ten drugi x Powinnosci co stał nad rowem i chcieli go rozstrzelać też zniknął 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów to tak na zachętę dla tych co jeszcze nie grali ;)

 

Just OP 2.1 Things

 

Chimera w środku Baru? Dlaczego nie :D

chim1.jpg

Mało? To może dwie elektro chimery w przejściu na północny posterunek? Mówisz i masz :D

chim2.jpg

Normalnie jak widzę mutanty to walę od razu ale jak zobaczyłem takiego małego warchlaczka biegającego z mamą

warchlak.jpg

to aż mi się zrobiło...

W sumie nic :005: bo obiecali mi za nie trochę śrutu.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tom3kb napisał:

 

 

Normalnie jak widzę mutanty to walę od razu ale jak zobaczyłem takiego małego warchlaczka biegającego z mamą

 

to aż mi się zrobiło...

W sumie nic :005: bo obiecali mi za nie trochę śrutu.

No to teraz sadysto ... za karę do Krzyża i wykonać quest na małego prosiaczka:033:.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zwinny napisał:

@bobermDałem mu 3, zobaczę jeszcze z pięcioma

O ile pamięć mnie nie myli to za 3 butle dostać powinieneś PSO-1.   Bzdurę napisałem - trzy butle potrzebne są do "nawiązania" rozmowy o granatniku

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie bracia stalkerzy!

 

przychodze tutaj może z lekkim offtopem, ale muszę gdzieś się o to zapytać  :)

Mam ostatnio taki dylemat moralny - otóż grałem kiedyś już w OP-2.0 i do pewnego momentu udało mi się je ugrać, ale po jakimś czasie sobie odpuściłem. Teraz niedawno zainstalowałem wersje 2.1... no i jakoś tak jak 2.0 na starcie kupiła mnie wszystkim tak 2.1 jakoś mnie odrzuca... do tego dochodzi nienajlepsza stabilność(ścinki gorsze niż w Misery, nawet z lżejszymi teksturami)

Teraz mam takie pytanie - jak wyglądałoby porównanie 2.0 do 2.1... warto dać szanse tej wersji mimo gorszych ocen przez społeczność, braku stabilności oraz(tego czego chyba obawiam się najbardziej) - braku patcha na nieśmiertelnych questowych NPC? czy może jednak spróbować z wersją 2.1 i liczyć na to że z czasem będzie lepiej?

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 2.1 jest dużo bardziej stabilna, jest dużo nowości tak technicznych jak i fabularnych i masa zadań cyklicznych. 

Tak naprawdę to od Ciebie zależy czy chcesz w to grać czy nie, ale na pewno warto dać mu szanse skoro go już zainstalowałeś. Z czasem sam ocenisz czy było warto.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema @Vopos po pierwsze dużo spokoju Ci życzę :) Mod jest mega trudny i jak wcześniej nie grałeś w inne mody to sobie odpuść. Co do stabilności nie uświadczyłem jakiś mega wylotów. Postacie questowe nie są nieśmiertelne (przynajmniej te drugoplanowe) ale ich paseczek HP jest na takim poziomie, że bez problemu się obronią ;) No chyba, że im śmigło ściągniesz na głowę to dupa blada.

Na początku polecam ogarnąć sobie Kałacha bo amunicji do niego jest trochę na mapie/mapach i powoli sobie wszystko rozgryzać. Pamiętaj o schowkach Kostii i Kolekcjonera ;) trochę latania jest ale sprzęt niezły ;)

I uważaj na początku na promieniowanie przy artach ;) żeby cię nie zabiło :)

A tak to jak powiadają ,,grać obserwować pytać ;) "

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Vopos napisał:

no i jakoś tak jak 2.0 na starcie kupiła mnie wszystkim tak 2.1 jakoś mnie odrzuca

A to ciekawe, bo start w obu tych modach jest praktycznie taki sam :P

44 minuty temu, Vopos napisał:

 braku stabilności

Pod tym akurat względem OP 2.1 jest dużo lepszy od OP 2.0. Oczywiście, zdarzają się wyloty, ale u mnie to jest skutek grzebania w plikach gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start może jest taki sam, ale z jakiegoś dziwnego powodu mnie odrzucił :P
Wydaje mi się że to ta "nowa oprawa" moda. Jakoś mi to do Solianki nie pasuje.

 

Poprzez brak stabilności miałem akurat bardziej na myśli fakt że gra się ścina i muli, nawet na SSD. Może to tylko na początku w Kordonie tak jest, ale martwię się by w przyszłości gra nie stała się niegrywalna. OP-2 potrafił po dłuższym czasie gry na prawdę zwolnić :/

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.