Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

@Zwinny Nie ma za co i tak jak napisał @Pure następnym razem bardziej opisuj to z czym masz problem. Będzie łatwiej Ci pomóc.:) 

@Ignachinio na posterunku wojskowym:D Jak idziesz do posterunku od strony wioski to na parterze budynku po lewej stronie szlabanu. Budynek na którym stoi snajper. Na parterze w zielonej skrzyni. Trochę trudno ale... Powodzenia.:)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gh0sTp napisał:

może durne pytanie, ale jak robić "prawidłowo" zdjęcia aparatem ? czy mutant musi być żywy/martwy ? 

Zadanie dla Sidora? Żywy musisz się podkraść. Polecam w późniejszych etapach pancerz ,,Wschód" ma przydatną opcję ;) 

Spoiler

Używając go nie słychać się, tłumi twoje kroki i pozwala podejść blisko przeciwnika. Pod warunkiem, że Cię nie zobaczy ;)

 

Pytanko co robię źle? Jestem na NT. Zadanie na te kolby, przy okazji gadam z tym od sejfu odsyła mnie do starca. Ten do Pustelnika a ten mówi, o pieczarze ale kończy zdaniem,,wróć później" lecę na kordon po leki wracam, Ginekolog mówi mi że mam iść pogadać w sprawie sejfu (już rozmawiałem) i tytka. Nie mam u nikogo żadnego dialogu plus dodatkowo do pieczary wejść nie mogę. Co zrobiłem źle?

Edytowane przez Ignachinio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, suchyyy1 napisał:

Panowie jestem po obronie starej wsi i dostałem wiadomość od doktora z warlabu idę tan do niego 1 raz, ale drzwi są zamknięte a kodu nie znam . Skąd ten kod wziąść????

Jesteś w starej wsi a nie byłeś w warlabie? Nie taka chyba kolejność ma być. Kod do drzwi jest tylko do samego pomieszczenia na radarze, droga do warlabu będzie właśnie w tym pomieszczeniu i powinieneś mieć znacznik z przejściem. Przejście do warlabu da nam Kieł przy pierwszym spotkaniu z nim. Kod do drzwi to osobna rzecz. Sprawdź w pda czy masz kod dostępu do drzwi na radarze. Dawał nam on chyba Siak za jakieś zadanie, a jeśli nie masz to kod brzmi 1287975. Ale na własne ryzyko tam wbijasz jeśli nie masz dostępu.

@Ignachinio Powinieneś pogadać z pielgrzymem, który strzeże wejścia do pieczary.

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pure wytłumaczę inaczej. Jestem po zadaniach dla Pantery i Witaminy. Po obronie Starej W dostałem smsa by pójść do doktorka do Warlabu, idę tam ale drzwi pomieszczenia gdzie jest doktor ( volazar??)są zamknięte. Droga do niego po wejściu do Warlabu z Radaru schodzimy po schodkach w dół 1 korytarz z lewej są windy idziemy w 2 po lewej tam są zamknięte drzwi i tam jest(volazar??) jak tam się dostać??? I ten kod kto go da ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wykonaniu zadania na dziczy, mianowicie uratowaniu krugłowa zniknął mi cały HUD i wszystkie wskaźniki. PDA było naprawiane

A Sacharow stoi kilometr od okna ... ? 

ss_jakub_08-17-19_20-05-19_(l08_yantar).jpg

 FATAL ERROR
[17.08.19 20:09:00.948]  
[17.08.19 20:09:00.948] [error]Expression    : fatal error
[17.08.19 20:09:00.948] [error]Function      : CCC_Crash::Execute
[17.08.19 20:09:00.948] [error]File          : console_commands.cpp
[17.08.19 20:09:00.948] [error]Line          : 625
[17.08.19 20:09:00.948] [error]Description   : <no expression>
[17.08.19 20:09:00.948] [error]Arguments     : ENGINE CRASH.See log file for detail!

żeby już nie robić kolejnych tematów z błędem :/ 

Edytowane przez Gh0sTp
Nowy ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp  A nie nacisnąłeś przypadkiem "-" minus na klawiaturze numerycznej? Naciśnij przy uruchomionej grze "+" plus numeryczny. Taką poradę dają autorzy moda, aby nawet jak się tego minusa nie nacisnęło, a HUD zniknął, najpierw próbować przywrócić go numerycznym plusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne posiłkuję się na yt rosyjskimi poradniami i tam widziałem jak Gg bierze zadanie od kuzniecowa na jakąś manierkę, fiolkę w sarkofagu  w pomieszczeniu z minami. U mnie mam oddać Kuzniecowowi 30 AK a reszta zrobiona a tego kwesty nie ma i mamy podobny poziom gry. I jeszcze jedno  mam znaleść Panterę wiem ze jest w szpitalu ale nie mogę się do niej dostać teleport przeszkadza co mam zrobić. Misja dla Klonowa na arty jeszcze nie wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.