Skocz do zawartości

OP-2.1


OldMan

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie młot leży w schowku :D bo za dużo waży, a przez 30 kilka dni gry stępiłem na razie jeden nóż, a co to za problem kupić inny?

Więc nie widzę tu jakiegoś mega utrudnienia. Na coś te rubelki w końcu się w modzie zbiera. :) Tłumiki też się niby zużywają ale zanim to się stanie to pewnie zdobędziemy z 10 następnych.

Noży do kupienia jest multum do wyboru, miałem też jakieś w nagrodę, z "broni białej" widziałem też saperkę do kupienia u barmana bodajże.

 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

A u mnie młot leży w schowku :D bo za dużo waży, a przez 30 kilka dni gry stępiłem na razie jeden nóż, a co to za problem kupić inny?

Więc nie widzę tu jakiegoś mega utrudnienia. Na coś te rubelki w końcu się w modzie zbiera. :) Tłumiki też się niby zużywają ale zanim to się stanie to pewnie zdobędziemy z 10 następnych.

Noży do kupienia jest multum do wyboru, miałem też jakieś w nagrodę, z "broni białej" widziałem też saperkę do kupienia u barmana bodajże.

 

No zgadzam się pod warunkiem, że chcesz przez cała grę używać popularnych noży (takich które idzie kupić) a nie tych wymyślnych :) Ale co kto lubi ;)

Panowie podrzuci ktoś albo napiszę kto jeszcze daje en likier bo mam na razie 6 sztuk i jajo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno mam wszystko - nawet upewniałem się respiąc wszystko ze spisu potrzebnych rzeczy.

A pieniędzy tyle bo nic za nie nie kupuje :v. Amunicja sama z wrogów wypada, broń i pancerze same się znajdują - na co miałbym je wydawać xD?

Edytowane przez PainChiller
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem na generatorach dostałem zadanie na dosje  Astronoma idę otworzyć drzwi biorę dezaktywator teleportu idę na spotkanie po to dosje ale nikogo nie ma. Pędzę na Niezbadane T. i teleport się nie wyłącza nie mam żadnej wiadomości wszystko zajmuje ok 1h. Nie pomaga teleportacja na Magazyny wojskowe i od razu na NT. Co mam zrobić???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.