Skocz do zawartości

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Agrael napisał(a):

Znów coś nowego na temat Szramy: 

  Pokaż ukrytą zawartość

 

Podobno ma być przywódcą frakcji Iskra w S2.

„Człowiek, który kiedyś przetrwał Emisje, odwrócił losy wojen frakcji i był świadkiem powstania Czystego Nieba! Teraz stoi niemal sam przeciwko uciskowi wolnych Stalkerów. Czy może być lepszy przewodnik po Lśniącej Stronie Strefy, gdzie czeka na nas wieczna wiosna i nowy dom?
Szansa na rozpalenie Iskry jest bliska”.

Nie wiem jak was, ale mnie jakoś nie przypadł do gustu Szrama z prezentacji. Z milczacego twardziela najemnika, który nie odzywał się póki nie musiał stał się pierwszym lepszym rozgadanym ekscentrycznym NPC rodem z pierwszego lepszego Far Cry.....Może wytłumaczą to jakoś, że Świadomość Z zrobiła mu lobotomie :lol2: i trochę mu odbiło, ale mam obawy, że prawie każda napotkana fabularna postać będzie miała jakiegoś świra jak Richter czy Szrama.

Chyba tylko ten element mnie rozczarował, bo sam klimat, udźwiękowienie i styl graficzny jest kapitalny na gameplayach. Nawet zmiany w mapie i lokacjach bardzo fajne ( niby znajoma Zona ale zupełnie nowa) w tym powrót do pomysłow z buildów (generatory oraz stara odsłona Wysypiska). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie uważam. Szrama od zawsze kojarzył mi się z twardzielem, który miał ewidentnie pecha i dodatkowo Lebiediew chciał go sprytnie wykorzystać. Poza tym w S2 chyba diametralnie zmienił swoją osobowość, bo jest rozgadany. Chciałem go zobaczyć w S2, ale nie w innym wydaniu. Pewnie narzekam, jednak bardzo lubię tę postać, 

Hm, ciekawe co tam u Diegtiariowa. Może i on przeszedł metamorfozę :D 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie GSC pojawił się krótki artykuł odnośnie do kolejnej znanej postaci - profesora Hermana. 


Niegdyś „praktyki doktoranckie w Jantarze” były znaną i skuteczną metodą tłumienia naukowych ambicji najbardziej wolnomyślicielskich i uciążliwych studentów. Wielu z nich zmieniło karierę po tym doświadczeniu, niektórzy poszli na przedłużone zwolnienie lekarskie, a kilku... nigdy nie wróciło. Oczywiście zdarzały się wyjątki, a Herman był jednym z nich.

german_render_04_20e681eece.png

Wkrótce po wyłączeniu Mózgozwęglacza Herman został głównym naukowcem jednej z pierwszych ekspedycji w głąb Zony. Jako profesor zarządzał mobilnym laboratorium w pobliżu zakładu Jupiter, zyskując możliwość dokładniejszego zbadania Zony niż setki jego kolegów z kontynentu.

german_render_03_0ed97ea5d1.png
Chociaż nie był najodważniejszy, jego pragnienie uznania i umiejętność znalezienia ludzi do wykonywania najbardziej niebezpiecznych zadań podtrzymywało go przez lata udanej pracy.

Kiedy założono SIRCAA, zdobył zasłużoną pozycję starszego badacza. Jednak z biegiem lat jego teorie na temat możliwości generowania artefaktów poza Zony doprowadziły go do przeprowadzenia prywatnych eksperymentów. Całkowicie w tajemnicy przed kolegami, a co najważniejsze, przed kierownictwem.

  • Super 1
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.09.2024 o 22:24, MOS napisał(a):

One man army, brakło wskoczeni na głaz i ostrzeliwał z niego przeciwników.

Czyli tego co było w oryginalnej trylogii?

One man army - czyli połowa Cienia Czarnobyla, gdzie solowo rozpie****asz bazy wojskowe w skórzanej kurteczce z PMem?

O modach nie wspominam.

Edytowane przez ArNie
  • Super 1
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te filmy to sie oglada jak smieszne obrazki które młodzież nazywa memami.

Ten burak - główny bohater to chyba jest z wotu czy innego harcerstwa.

Kto normalny się "podkrada i zwiedza" wrogi teren w nocy z włączoną latarką? - pytanie retoryczne.

Scena z pijawką jak z kiepskiego horroru, samotny ratnik (czetnik/brannik/wojownik/branik/striełok/striłciw) z pepeszą kontra "nieznane" potwory ze strefy i on walczący w systemie Hakkaa Päälle - (Suomi) zabić wszystkich!

:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak w trylogii, było tak w wielu modach, to nie wiem czemu teraz miałoby być inaczej 🤔

Oczyszczenie posterunku pistoletem, fakt, skrajnie niemożliwe, ale nadal wykonalne. Trzeba tylko uznać że Naznaczonemu się po prostu bardzo poszczęściło.
 
A, no i nie zapominajmy, że to nadal tylko gra która nie ma na celu być realistyczna 🙂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ale:
1. O tym że fabuła ma być na jakieś 30-40 godzin to już kiedyś kiedyś gadali.

2. I w sumie to lepiej że nie będą rozciągać gry jak wydmuszki na pałę, tylko po to żeby się chwalić, że "ło paczcie, ile u nas contentu" - tylko że w ciul powtarzalnego i nudnego.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.