Jump to content

Nowe wieści o S.T.A.L.K.E.R. 2


kobal

Recommended Posts

Opierając się na wypowiedziach razMAХa, administratora portalu http://www.stalker-zone.info/ , dotyczących jego rozmowy z Olegiem Jaworskim i wywiadu udzielonego przez administratora portalu http://gsc-fan.com/ otrzymujemy kilka nowych informacji o stanie projektu.

1. Siergiej Grigorowicz nie jest już producentem gry.

2. Skład ekipy pozostał niezmieniony i kontynuuje prace nad grą.

3. Znaleziono inwestora, ale na razie nie będzie oficjalnego oświadczenia.

4. Możliwe, że ekipa pracująca nad grą zmieni nazwę.

I odpowiedź Olega Jaworskiego na pytanie kiedy w końcu będą jakieś oficjalne informacje.

"Powoli wszystko wraca u nas do normy. W kwietniu będą już jakieś oficjalne wiadomości."

Oby nie na prima aprilis :)

http://stalker-gsc.r...2012-03-28-1716

.

Link to comment
Share on other sites

Oby nie było jak poprzednio, ciecia projektu i wydanie go za wszelką cenę. Z innej strony to może dobrze ze się tak stało bo teraz mogło by nie byc takiej marki jak S.T.A.L.K.E.R. Ale nie ma co gdybać. To czekamy na jakieś porządne info :) Bo na razie to tylko kołomyje cały czas.

Link to comment
Share on other sites

Oby nie było jak poprzednio, ciecia projektu i wydanie go za wszelką cenę.

Tak jak z gothicem 3 zmierzch bogów. :D albo z płatnymi dodatkami do gier.

A wracając do stalkera to mam nadzieję że stalker 2 pozostanie Stalkerem a nie call of duty przeniesionym do czarnobyla z tą różnicą że oprócz ludzi napotykamy jeszcze mutanty oraz że będzie podobnej długości jak wszystkie call of duty czy medale of honor.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, na forum może jestem kot, ale w grze poziom mistrza w Ukrytym Zagrozeniu to czasem za mało, ale nie o tym chciałem napisać. Tak sobie śledze "losy" S2 i nie widzę nic dobrego dla gry w sensie fabularnym tylko wszystko przełożone jest na sens finansowy. S1 również był tak robiony, w ww sensie. Nvidia "goniła i goniła", na zdrowie fabuły to nie wyszło, chociaż z drugiej strony znaleźć w podstawce SoC bez żadnych modów Vintoreza ze strzałką też wyzwanie. Myślę że "Rusy", po raz trzeci cytuję, również rzucą wyzwanie dla gracza z prawie 20 letnim doświadczeniem fps, i zrobią dobrą grę, a są do tego zdolni, aby weteran był z tego zadowolony chociaż w 50%, tego pragnę bo temat strefy naprawdę jest piękny.Pozdrawiam. Ps. Kiedy wyszedł Doom 1, na pecetach w szkole nie było jeszcze WIndows, tylko wiadomo ....Pozdrawiam :)

  • Negative 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

CDA jest jak onet, a nawet gorszy bo sobie wymyślają niusy... A dzisiaj zrobimy nius o Gregu co kontynuuje s2 i leci. Następnego dnia piszą że to jednak pomyłeczka. Ale trzeciego wymyślają nowy, że EA kupiło R$, po czym znowu czwartego piszą że to jednak nie prawda... Ważne że się kręci, a na stronę wchodzi milion osób i kasa jest.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Można zapomnieć. Natomiast jak by wyglądał, da się częściowo zobaczyć w Survarium. To produkcja ekipy która tworzyła Stalkera. Dał bym screeny z betatestów ale nie wolno. W każdym razie grafa przepiękna i klimatyczna. Działanie i wygląd broni rewelacyjne. A to dopiero początek.  Gdyby taki był Stalker 2 to mielibyśmy H.I.C.I.O.R. Ale niestety... :dry:

Link to comment
Share on other sites

@Czernobyl10

Z tego co wiem mikropłacił :wink: będzie ten kto będzie chciał ale wiesz jak to przeważnie wygląda. Zapewne tak to sprytnie wykombinują że bez mikropłatności będziesz zawsze tym gorszym. Będzie można grać samotnie ale ma to być podobno b.trudne i zalecają jednak dołączenie do klanu by zwiększyć szanse na przeżycie. Klany już się ogłaszają na forum mimo że w grze jeszcze nie funkcjonują. Sporo jest klanów znanych z SZone w tym i nasz klan SoA. Jeżeli chodzi o samą betę to dopiero jest kilka map do PvP i odbywają się drużynowe walki. Gracze w każdej drużynie są "z łapanki" nie masz wpływu na to z kim grasz i przeciw komu. Serwer sam formuje drużyny na każdą rundkę z graczy którzy w danej chwili chcą zagrać. Gra ma być w pełni funkcjonalna dopiero pod koniec 2014 roku. Tak wygląda development timeline.

 

Dołączona grafika

Natomiast jeżeli chodzi o ten zakaz to dotyczy tylko udostępniania screenów i filmów z betatestów.

 

@Rzepson

"Tajemnicy" to Czernobyl10 pisał o Survarium nie o Stalkerze. Chodziło o zakaz opisany linijkę wyżej. Natomiast co do tytułu Stalker 2 to wszystko wskazuje że go nie będzie. Szkoda, ale na dzień dzisiejszy takie są fakty.  Oprócz zarejestrowanej marki S.T.A.K.E.R. i jej właściciela Siergieja Grigorowicza nie ma nic więcej. Ekipa GSC Game World która tworzyła Stalkera jest obecnie w Vostok Games i robi Survarium (niektórzy uważają że to właśnie następca stalkera). Cóż, może kiedyś w przyszłości coś jeszcze się zmieni.

  • Positive 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Najgorsze (dla mnie) jest to, że nie ma singla. Nie lubię MMO, dużo bardziej wolę singla. A tu taki klops. Ale niestety w dzisiejszych czasach na MMO się zarabia najwięcej. Może jak zarobią na Survarium, to zrobią jakąś nową część w singlu, i to można by traktować jako nieoficjalnego następcę S.T.A.L.K.E.R.A.

  • Positive 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.