Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Z Kordonu nie dostaniesz się do Przedzonia

Nieprecyzyjnie się wyraziłem, cholera. Chodziło mi o posterunek na Zatonie, ale wracałem na Kordon myśląc, że zmiana lokacji i powrót na Zaton coś zmieni. Broda nie wspominał, że te kontrole mają kilkudniowe...

Wiem, że wiesz i wiem, gdzie jest odpowiedź :P Tylko chciałem wejść "jak trzeba".

Przed sekundą próbowałem znowu - obiegłem ładnie wszystko dookoła, uchyliłem się przed BTRem i zagadałem z drugim wojskowym, który siedział w głębi leśniczówki, ale dialogu na teleport nie miał. Z kolei ten spod bramy wystrzelał psy i stanął mniej więcej na środku terenu za płotem i na razie ani myśli się ruszyć.

To wszystko pewnie dlatego, że zabiłem tego nieszczęsnego Kuźniecowa. Mszczą się :D

25 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

Wczytanie zapisu nie pomaga? Nikt nie zgłaszał podobnego problemu...

Nie wiem, bo nadpisałem poprzedniego sejwa i już nie chciało mi się cofać jeszcze wcześniej by sprawdzać. Żadna strata, to był zdobyczny śmieć. Z kolei o zostawianie gratów w skrzynkach pytałem, bo mógłbym przysiąc, że kładłem Sidorowi do kuferka 3 stopy snorka, a wyjąłem po powrocie z oprogramowaniem hakerskim już tylko jedną.

 

PS: leciałem też testowo helikopterem z Bagien na Jupiter! Fajne to!

PS 2: nieaktualne, udało się! W kucki i powolutku od tyłu, udało się zagadać :) 10 tysięcy to jest rozbój. Gdyby ten trep wiedział co przeżyłem, żeby je zdobyć...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był jednorazowy haracz.

Spoiler

Teraz możesz temu wojakowi co siedzi przy teleporcie sprzedać swoje barachło, ale po rozmowie o sposobie przekraczania. Poczekaj aż podejdzie do teleportu, przeskocz na drugą stronę i możesz odkupić swoje rzeczy ale za wyższą cenę. A po dotarciu do Przedzonia idź do Striełoka i tak poprowadź rozmowę ( możliwe, że będzie dopiero jak mu oddasz fleszkę ) pytając o Skórownika, jak przemyca części mutantów. Wtedy zacznie Ci się wesoła zabawa, kosztująca dodatkowo 100 000. Bo musisz kupić aż dwa potrzebne arty. Ale to się opłaca zrobić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@kondotier Wrzuć to w spojler może? ;) Bo o dodatkowym przejściu wiem, tak jak o tym, że najpierw muszę zajrzeć do schowka Striełoka. Na Przedzonie chciałem wrócić po lornetkę, bo jednak bez obserwacji idzie mi ciężej oraz po plecak. Teraz dopiero się odkuję na spokojnie i pójdę na Agroprom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : false
[error]Function      : ParseFile
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 48
[error]Description   : XML file[$game_config$] parsing failed. Can't find include file:[text\rus\string_table_amk_arts_desc.xml]
 
 

Ktoś pomoże?

 

 

Edit: Naprawiłem to ale gre mam po rosyjsku a link do spolszczenia nie działa niestety.

Edytowane przez Zakazany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kondotier napisał:

@Zakazany- w #1 masz bezpośredni link do spolszczenia. Jest ono dostępne tylko z naszej pobieralni.

Kiedy uruchamiasz linka, co Ci się wyświetla?

Oops! An Error Occurred

The server returned a "500 Internal Server Error".

Something is broken. Please let us know what you were doing when this error occurred. We will fix it as soon as possible. Sorry for any inconvenience caused.

 

Ale bez obaw, już pewna osoba wysyłała mi spolszczenie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U handlarzy jest w kółko to samo. Inne rodzaje dostępne u poległych lub handlując z NPC - mi. Ale. U przygodnie spotkanego nie od razu kupisz dobrą giwerę. Musisz sprzedać mu dwie, trzy rzeczy i dopiero wtedy pojawi się (albo i nie - trzeba często handlować) ciekawy egzemplarz.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

41 minut temu, DaarMoo napisał:

U handlarzy jest w kółko to samo. Inne rodzaje dostępne u poległych lub handlując z NPC - mi. Ale. U przygodnie spotkanego nie od razu kupisz dobrą giwerę. Musisz sprzedać mu dwie, trzy rzeczy i dopiero wtedy pojawi się (albo i nie - trzeba często handlować) ciekawy egzemplarz.    

Polecisz jakiegoś konkretnego npc czy to działa w sposób losowy? Dodatkowe pytanie: Po oddaniu pendrive dla Strieloka co dalej? Nie mam żadnej głównej misji i za bardzo nie wiem co mogę ze sobą począć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zakazany - to dopiero początek moda, celowo tak zrobionego, aby na początku było mało i trudno dostępne.

Poprowadź ze Striełokiem dialog tak, abyś mógł zadać pytanie o chyba Skórownika ( ten NPC przy jaskini, dawał zadanie z nożykiem na pieski ), jak przemyca części mutantów. Zona się przed tobą sama otworzy i sypnie zadaniami.

Ale pytanie jakie zadałeś, było już wałkowane i to niedawno. Musisz czytać posty od daty wyjścia spolszczenia, dowiesz się z nich o wszystkich problemach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, kondotier napisał:

@Zakazany - to dopiero początek moda, celowo tak zrobionego, aby na początku było mało i trudno dostępne.

Poprowadź ze Striełokiem dialog tak, abyś mógł zadać pytanie o chyba Skórownika ( ten NPC przy jaskini, dawał zadanie z nożykiem na pieski ), jak przemyca części mutantów. Zona się przed tobą sama otworzy i sypnie zadaniami.

Ale pytanie jakie zadałeś, było już wałkowane i to niedawno. Musisz czytać posty od daty wyjścia spolszczenia, dowiesz się z nich o wszystkich problemach.

Strielok powiedział mi coś jedynie o alternatywnym wejściu do Przedzony. (Gadające mutanty(?)) A teraz mam możliwość jedynie zagrania z nim w grę i to wszystko. Zaraz zacznę wałkować wszystkie strony w tym temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zakazany

W tym modzie grasz albo jako wojak albo jako stalker, Jak chcesz jako stalker to idziesz do baru na pierwszej lokacji i tam musisz pogadać z jednym gościem, zresztą łap poradnik do wcześniejszej wersji ;) coś ci się rozjasni

No i koniecznie zajrzyj do 1 postu na dół do spoilera z linkami masz tam informacje konieczne do grania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zakazany- Striełok dał Ci w ten sposób naprowadzenie na Skórownika. Idź do niego i zapytaj o to alternatywne wejście.

Ale przypuszczam, że lepiej byłoby zagrać Ci od nowa, jako żołnierz. Jego droga jest prostsza. Ograsz się z modem, poznasz kruczki i rozwiązania. A następnie powtórzysz grę jako stalker. 

Bo to jakby 2 w 1. Dwa mody w jednej paczce. Rozgrywka się mocno różni, więc z nuda problemu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : _VertexStream::Lock
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\R_DStreams.cpp
[error]Line          : 44
[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count
 

Podczas drugiego wejścia na bagna dostaje crasha. Za pierwszym wszystko było okay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z oazą. Niestety ale przejście przez te kolumny zawsze mnie cofa do tyłu. Próbowałem z każdej strony. I zawsze jest cofka do tyłu. (Przechodzę tak jak oryginale) Muszę z kimś porozmawiać albo wykonać jakieś zadanie by przejść dalej? 

Byłem na starych bagnach i znalazłem rozbity helikopter a obok niebieskie anomalie ale zamiast jakiegoś "daru" znalazłem tylko 3 chimery i od cholery promieniowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.