Skocz do zawartości

Alternatywa 1.3


Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się wreszcie z tą Prypecią.Włączyłem z powrotem na dynamiczne ale suwaki dałem nie na niżej tylko tak gdzieś na 3/4 (oprócz trawy) i przeszedłem.Spróbuję na generatorach jeszcze.Tak w ogóle to dziwnie zrobiony ten mod .Zacząć bez dynamicznego się nie dało a teraz ganiam po Promzonie na statycznym i wszystko gra.A jeśli chodzi o tą Prypeć to chyba jest coś nie tak ze spawnem Monolitów.Zabijam jednego potem następnego i tak do oporu . Miałem stos monolitowców a ci dalej się odradzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udźwig:

1/ podałem na forum odpowiedni trajner do wersji 10004 - n/w

2/ zmiany w plikach config.actor- i scripts/system - vide max weight

ad.pkt.1/ Trajnery od wersji 1.0 do 10006: http://www.gamecopyworld.eu/games/pc_stalker_shadow_of_chernobyl.shtml

Yandex do wersji 10004: https://yadi.sk/d/rjVTMY1gdJxLe

Playground: http://www.playground.ru/cheats/trejner_9_dlya_s_t_a_l_k_e_r_shadow_of_chernobyl_v_1_0004-4535/

( Numpad 1 : Unlimited Life
Numpad 2 : Unlimited Armor
Numpad 3 : Unlimited/Add/Off Ammo Clips
Numpad 4 : Unlimited Stamina
Numpad 5 : No Radiation Damage
Numpad 6 : No Brain Damage
Numpad 7 : No Hunger
Numpad 8 : No Weight Encumberance
Numpad 9 : Rubles 100,000 / Zero / Off )

3/ patrz na n/w plik exe.

 

1324798645_197_stalker_1.0004-.exe

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No.Udało się zaliczyć generatory.Wpierw walnąłem oświetlenie dynamiczne tak na 3/4 (oprócz trawy) i filmik poszedł jak po maśle , a jak się skończył to z powrotem na statyczne i udało0 mi się wejść do Warlabu. Mod jest świetny ale niekiedy trzeba strasznie kombinować.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu problem.Mam taki wylot przed wejściem do X10.Jak usłyszę "dzwonienie w uszach" to mnie wywala z tym:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : no_assert
[error]Function      : CXML_IdToIndex<class CSpecificCharacter>::GetById
[error]File          : e:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrgame\xml_str_id_loader.h
[error]Line          : 112
[error]Description   : item not found, id
[error]Arguments     : rad_soldier_specnaz_default2_zombi
 

Wiem że czegoś nie ma tylko nie wiem gdzie to znaleźć.Tak mi się zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tybet64 - niestety, ale będziesz się musiał trochę dalej przespacerować. To nie jest koopieratiwnoje Avto Transportnoje Proizvodstvo na Kordonie, ale cała lokacja na którą się wchodzi w Alternatywie, chyba z Magazynów Wojskowych. Zadanie musisz zrobić koniecznie przy pomocy noża i po cichu. Jeden wystrzał i zaczynasz od początku. Radzę zabrać ze sobą 2 GPSy. Pierwszego użyć, jak NPCka doprowadzi Cię do tylko sobie znanego teleportu, bo przyjdzie jeszcze z niego skorzystać. A w nocy trudno zapamiętać miejsce.

A drugi zaraz po pojawieniu się na Kordonie, bez zrobienia jednego kroku. Inaczej będziesz teleportu szukał "na kolanach". A też jest niezmiernie przydatny.

Od dawna walczę, aby te zabudowania Koopieratiwu na Kordonie nazywać np. STS (Spółdzielnia Transportu Samochodowego), a lokację nazwać PTS ( Przedsiębiorstwo Transportu Samochodowego ), aby się nie mylił.

To samo jest z Lasami. Rudym i Czerwonym. Czerwony jest na Radarze, a Rudy koło mostu do Limanska.

Te jednorodności nazw biorą się z łączenia lokacji różnych podstawek i z bildów.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja zadania dzieje się na lokacji ATP, w samym jej centrum. Idziesz tam za dnia i czyścisz lokację (w zasadzie wystarczy wyczyścić jej południową część) z mutantów i bandytów. NIE ruszasz "cziki briki" którzy stoją na wejściu na lokację i pobierają myto.

Kiedy już to zrobisz czekasz do nocy (po 24.00) i zakradasz się do budynku, w którym bandyci przetrzymują Lenę (płd-zach część centralnego kompleksu). Nie zapisuj w czasie tego skradania, bo będą wyloty. W budynku z kobietą ogłuszasz obu bandytów, rozmawiasz z zaginioną żoną i odprowadzasz Lenę najpierw do wyjścia z lokacji a następnie tam gdzie ci powie => Kordon, Zaton, Przedzonie. Rozmawiasz z wojskowymi, oni przepuszczają kobietę a ty spotykasz się z nią już w Przedzoniu. W nagrodę Lena opowie ci o schowku w bazie bandytów na ATP.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wrzaski w tle, to znaczy że cię wykryli. I wtedy Lena się nie spawnuje. A znajdziesz ją w tym budynku na lewo od bramy, w drugim pomieszczeniu. NPCów w środku, też musisz po cichu. Jest taki myk, że jak ty go nożykiem, to pada, ale żyje. Nie dobijaj, a idź na kolejnego.

No i ani minuty wcześniej nie zaczynaj zadania, jak to masz przykazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiecie może jak wyłączyć hud w kombinezonach, egzach itd. opcja AKM w menu nie działa, oraz co zrobić aby podwieszany podwieszany granatnik M300 był w pełni sprawny (na chwilę obecną każdy strzał jest bez efektu, zero wybuchu itd.)?

 

Edytowane przez Ranger801
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przy uruchamianiu dopada mnie taki błąd:

Spoiler

Expression    : fatal error
Function      : CStringTable::Load
File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\string_table.cpp
Line          : 53
Description   : <no expression>
Arguments     : string table xml file not found string_table_includes.xml, for language pol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.Po wczytaniu sejwa mam taki błąd.

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...games\stalker\gamedata\scripts\dialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przy uruchamianiu wyskakuje mi coś takiego :

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : false
[error]Function      : ParseFile
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xrXMLParser\xrXMLParser.cpp
[error]Line          : 48
[error]Description   : XML file[$game_config$] parsing failed. Can't find include file:[ui\ui_custom_msgs_doc_viewer.xml]

Możecie pomóc ?

Edytowane przez oi69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.