Skocz do zawartości

Oblivion Lost Remake 3.0 (OBT)


Agrael
Wiadomość dodana przez Meta,

Dyskusja dotycząca polonizacji została wydzielona tutaj, żeby był porządek.
Temat do zgłaszania braków/błędów w tłumaczeniu znajduje się tutaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne chodzi o generała Powinności. Od przejścia z Wysypiska, idąc prosto, należy dojść do końca drogi i kilka  kroków na lewo jest baza. Będzie tam handlarz, lekarz i generał, który stoi na lewo od wejścia, ale tego na wprost, nie tego zaraz na prawo od minięcia betonowego płotu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bolo napisał(a):

I następny dylemat, mam porozmawiać z przywódcą Powinności i nigdzie nie mogę go znaleźć, gdzie on jest.

Napisałeś tak, więc Ci napisałem gdzie jest. Bądź tak łaskaw, iż następnym razem ujmij to dokładniej, bo o tym milczeniu jenerała, dopiero napisałeś teraz. Co do tego detektora, to nie wiem, ale np. PDA można naładować u barmana. Trzeba jednak mieć na pasie dane urządzenie, to może też handlarz naładuje ten Twój detektor. A może na Jantarze to robią?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, nie miałem czasu dzisiaj pokombinuję. Podpowiem, może komuś się przyda jak rozwiązałem spraweę spadku reputacji po zabiciu stalkerów na CW, po przeskanowaniu poczekałem i 2 zmarło i zabicie ostatniego nie spowodowało spadku reputacji. W moim przypaddku to nawet nie mogłem nic naprawić, pozostaje jeszcze kwestia naukowca na Kordonie, nie umiem go znaleźć, podpowie ktoś?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pewną przesyłkę, to ten naukowiec leży za posterunkiem przy samochodzie osobowym. Trzeba w miarę lewą stroną lokacji minąć posterunek (aż prawie do pasma promieniowania) i potem na drugą stronę drogi i tam znajdziesz tego naukowca. Może nocą najlepiej, bo wojskowi dość celnie strzelają...

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomo, że istnieje kilka kopii tej dokumentacji i zostały one skradzione przez stalkerów z instytutu badawczego na Med-Priborze i w Dolinie Mroku. Nie wiem jednak, gdzie dokładnie się znajdują. Spróbuj zapytać handlarzy lub osoby, które handlują informacjami. Może oni będą w stanie ci pomóc.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy @bolo się obraził za moją podpowiedź, bo oglądał mój wpis z poradą w sprawie Psi-czapki, ale nic nie napisał, czy mu to coś dało. Otóż ten mój wpis jest z pliku dialogowego, toczka w toczkę zgodny z tym, co miał na ekranie, gdy brał zadanie. Zapewne przeoczył i nie czytał sumiennie, a jak wiadomo, wiele informacji jest udzielane podczas brania jakiegoś zadania. Jeśli zbyt szybko przewija się dialog, to kliknąć sobie klawisz Pauza lub w szczególnych okolicznościach zrobić screena z zawiłego dialogu.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, ja nie jestem taki znowu obrżalski, proza życia, przed chwilą znalazłem czas aby usiąść do kompa. I tak, pytałem gdzie się dało, żaden chandlaz nic nie ma na temat Psi-czapki, jedynie na terenie Baru ma informacje o mózgu zombi czy coś takiego ale to chyba nie o to chodzi.

 

Generalnie stanąłem z rozgrywką, mam dla Profesora pistolet i pięść  plus grawitacyjna strzelba i rękawica do przenoszenia ciężarów ale zadanie się nie zalicza i teraz nie wiem czy jest jeszcze konieczne posiadanie kopii dokumentu tej Psi- czapki.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz enigmatycznie. Jak szukałeś i gdzie?

Jeśli nie było ich w tych miejscach, gdzie miały być, to zakładam, że pojawią się dopiero po rozmowie z którymś z handlarzy lub osobą sprzedającą informacje. A jeśli i tam nie ma odpowiedniego dialogu, to pewnie musisz też dla nich coś zrobić. Nie ma tu w modzie nic za friko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, znowu proszę o podpowiedz, nie mogę trafić do 5 naukowca w Szczurzych Katakumbach, jestem przy szybie chyba windy, znacznik naukowca pokrywa się z moją pozycją i nic. Na filmie jest pokazany sam moment  już martwy naukowiec, jak zeszłem na dół szybu, obeszłem tunele kanalizacyjne i nic, nie mam pomysłu gdzie on leży, może trzeba szukać w zupełnie innym miejscu, prosze o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalkerzy mam problem. Zabrałem walizę z posterunku wojskowego w Kordonie. Pogadałem z Zabą i dostałem questa żeby iść do Barmana, ale strażnik nie chce mi otworzyć, a do wyboru mam tylko dialogi jak na screenie. Ponadto, Barmana wcale nie ma w Barze ani w kontaktach ani za ladą (bo wlecialem uzywajac demo_record zeby sprawdzic).
Ktoś miał taką sytuację?
 

ss_08-12-24_18-29-03_(lvl5_bar).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy ponawiam prośbę.

Witam, znowu proszę o podpowiedz, nie mogę trafić do 5 naukowca w Szczurzych Katakumbach, jestem przy szybie chyba windy, znacznik naukowca pokrywa się z moją pozycją i nic. Na filmie jest pokazany sam moment  już martwy naukowiec, jak zeszłem na dół szybu, obeszłem tunele kanalizacyjne i nic, nie mam pomysłu gdzie on leży, może trzeba szukać w zupełnie innym miejscu, prosze o podpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy, mam ostatnią prośbę. już mam dość tego moda, jak tego problemu nie ogarnę to idzie do kosza. Rozmowa z Doktorem na Bagnach, przyprowadzam Bywalca, mam zadanie aby z nim porozmawiać i przynieść pojemnik od Żaby, rozmawiam z Bywalcem, śmigam do Żaby, wracam do Doktora i oddaję pojemnik, Doktor mówi, że stalker jest zdrowszy w związku z tym mam znowu z nim pogadać, idę do Bywalca i nie ma dialogu, co robię nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się to rozwiązać przez czysty przypadek, teraz powstał problem z Dziennikarzem, mam dla niego lampę ale nie ma dialogu i nie mogę mu jej dać, w zadaniu z artefaktem dla Żaby gostek po przyjeździe autem rozmawia i mamy iść do bazy i zamiera. Już mi powoli ręce opadają ale się nie poddaje, sam opanowałem bazę ale artefaktu nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Prace nad przystosowaniem polonizacji do wersji SOP  stanęły i stoją od miesiąca...Niestety mój tato (a dodatkowo najlepszy kumpel,przyjaciel....no najważniejsza osoba w moim życiu) zmarł 4 tygodnie temu zupełnie niespodziewanie i nie miałem ani czasu ani motywacji by cokolwiek podziałać... Dopiero co się pozbierałem trochę do kupy i  Może wrócę do tematu no chyba, że ktoś by chciał mi jeszcze pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.