Jump to content

Nie działa GG ver 7.7


Vorenus
 Share

Recommended Posts

Od około 2 tygodni nie działa mi GG 7,7 - odinstalowałem program, potem zainstalowałem ponownie. W trakcie tej nowej instalacji zorientowałem się, że niektóre pliki nie odinstalowały się i spróbowałem usunąć je "ręcznie". Niestety, ani z windowsa ani unlockerem nie jestem w stanie ich usunąć i GG nie działa dalej. Wie ktoś co zrobić w tej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Panowie za porady - właśnie robię pełny scan systemu, Kaspersky znalazł 3 zagrożenia - trojany. Kazałem programowi usunąć te pliki i póki co scan idzie dalej - napiszę co będzie z GG po zakończeniu scanowania i ew. skorzystaniu z podanych przez Was programów. Dzięki Yurek ale jeszcze na dobre przez jakiś czas nie wrócę. :(

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Panowie za porady - właśnie robię pełny scan systemu, Kaspersky znalazł 3 zagrożenia - trojany. Kazałem programowi usunąć te pliki i póki co scan idzie dalej - napiszę co będzie z GG po zakończeniu scanowania i ew. skorzystaniu z podanych przez Was programów.

Dzięki Yurek ale jeszcze na dobre przez jakiś czas nie wrócę. :(

Zainstaluj Mytribe. Lepszy program od Gadu gadu jak dla mnie. Chociaż używam teraz GG bo my tribe był w fazie testów i kraszowało go często. Trzeba sprawdzić jak ten program działa teraz.

Link to comment
Share on other sites

Yurek - jesteś superszpec! Miałem dwa trojany i pewnie przez to nie mogłem usunąć tych plików z Program Files, bez trojanów wywaliłem je unlockerem, potem pogrzebałem w ustawieniach GG i już wszystko ok - dzięki jeszcze raz. A Ty dino zostań lepiej przy GG, bo ten Mytribe jest programem tylko dla dorosłych. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity