Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczłąłem grę z Geonezis i mam podobną opinię jak poprzednicy: super, że jest tak wiele kombinezonów, broni do wyboru. Zauważyłem jak na razie lekko zmienioną fabułę- ciekawy wątek z Wilkiem- idę go odwiedzić na jego bazę obok Pogłębiarki i zobaczymy jak się zakończy. Minusy: za łatwy start, znalazłem w jednym miejscu kilka trupów z ugrupowania "Świt" a przy nich karabiny na które w podstawce trzeba było długo pracować. Przeszkadzają te ciągłe wiadomości w lewym rogu ekranu. Pytanie: jak wyłączyć całkowicie deszcz w grze- bo od początku ciągle pada. Te skróty 'nointro', 'noprefetch', 'norain' chyba nie działają w CoP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod jest o wiele bardziej rozbudowany niż każdy dotychczasowy, w który graliście do Zewu Prypeci. Można grać na wiele sposobów. Głęboka ingerencja w fabułę, dużo nowych kwestów (niekiedy bardzo trudnych dla gracza, no i komputera, który ledwo wyrabia).

To, że na początku mamy jako taki sprzęt jest dość dobrym rozwiązaniem, bo na takiego golca jak w podstawce, to nie przeżylibyście w tej nowej Zonie pięciu minut ;)

A teraz, na koniec, coś pozytywnego ;)

Aktualnie trwaja beta testy polonizacji tego moda, którą zrobiłem razem z nieocenionym Kobalem. Gdyby nie on, prace polonizacyjne zajęłyby mi to jeszcze z miesiąc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy poważny błąd- rozmowa z Sułtanem po misji z bandytą Tarantino w Jupiterze:

FATAL ERROR
[error]Expression    : !phrase_dialog->m_PhraseVector.empty()
[error]Function	  : CPhraseDialog::SayPhrase
[error]File		  : D:prog_repositorysourcestrunkxrGamePhraseDialog.cpp
[error]Line		  : 146
[error]Description   : No available phrase to say, dialog[zat_b7_bandit_boss_sultan_quest_of_vobla_end]
stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten kwest zrobiłem i tego błędu nie miałem. Sprawdź dokładnie, czy zainstalowałeś wszystko według instrukcji. Kobal też mi tego błędu nie zgłaszał, a wiem że Rosjanie już go poprawili, w którymś fixie.

Właśnie znalazłem podpowiedź na stronie moda, że jeśli pójdziesz do Sułatana bez trzech Gwaizd wieczornych w plecaku i spróbujesz z nim zagadać - będzie taki właśnie wylot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, teraz pytanie odnośnie zbadania anomalii ulepszonym detektorem. Pamiętam, że detektor Swaróg można było dostać od Nowikowa, ale ja nie mam żadnej opcji dialogowej na ten temat, może coś zrobiłem w niewłaściwej kolejności. Dostarczyłem Nowikowi narzędzia z opuszczonej fabryki, ale to pozwala na ulepszenie detektora Wieles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zbadania anomalii przestrzennej na Janowie konieczny jest Swaróg i żaden inny. Spokojnie, dostaniesz tego questa , ale najpierw zrób wszystkie zadania bandytów, potem z Mieczem wybij bandę Czapajewa i na końcu weź od Brody quest na zbadanie handlu bronią między bandytami i Powinnością, czyli ten gdzie znajdujesz PDA Morgana. W takiej właśnie kolejności to rób. Po załatwieniu się z Morganem dostaniesz questa na trzy detektory Wieles po dostarczeniu których dostaniesz Swaroga. Poza tym Swaróg trafiał się w którymś schowku SGM, może ci się poszczęści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wywala was do windy, kiedy próbujecie ulepszyć egzoszkielet? (ten co mamy na starcie)

[error]Expression : data
[error]Function : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader
[error]File : D:prog_repositorysourcestrunkxrCoreFS.cpp
[error]Line : 545
[error]Description : f:grys.t.a.l.k.e.r. - call of pripyatgamedatatexturesuiui_actor_armor.dds
[error]Arguments : Not enough storage is available to process this command.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ chem_ik

To błąd związany z za małą ilościa pamięci w kompie. Poszukaj na forum - są temamty jak sobie z tym radzić.

@ korn06

Swaroga dostaniesz dużo później (mi ten kwest wisiał dość długo). Poza tym możesz znaleźć Swaroga w schowku SGM w bazie najemników na Jupiterze, na piętrze wśród elektr jest ten schowek (tam gdzie nardzędzia w podstawce) - trzeba poszukać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale jak już gdzieś pisałem nie lubię latać jak głupi szukając różnych rzeczy, jak na przykład zabij stado mutantów na zachód od fabryki Jupiter ucieknie mi powiedzmy 1 pies i przepadło nie lubię tak. Jest opcja włączenia tego? Przecież używać tego będzie tylko ten kto chce nie a musu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - wykonuję zadanie dla Czapajewa (dołączenie się do bandytów) na spersonalizowaną broń. Kiedy podchodzę na podstację i chcę dać najemnikom racje dostaję wiadomość, że zadanie się nie powiodło. Dobra myślę, że może to wynikać z faktu wzięcia zadania dla Czapajewa. Sytuacja powtarza się, gdy próbuję oddać broń Czapajewowi :( Miał ktoś z was ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chem_ik, to zadanie wiąże sie z zabiciem Szakala który ukrywa się na podstacji, skoro zaraz na podejściu zadanie się nie zalicza zapewne Szakal już nie żyje. Podobnie z oddaniem jego broni Czapajewowi. Szakal musi być zabity "po cichu". Inaczej zadanie nie zaliczy się.Prawidłowy przebieg tego zadania to. Podchodzisz do podstacji, rozmawiasz z najemnikami, przynosisz im fanty, możesz wejść na podstację. Odnajdujesz na podstacji Szakala, jest w takiej budce z tyłu budynku. Nie wdajesz się w żadne dyskusje, podkładasz w budce ładunek wybuchowy, zajmujesz dogodne miejsce ( ja zawsze wchodzę na dach) i detonujesz ładunek. Szakal ginie, rozwalasz pozostałych najemników, bierzesz broń z trupa Szakala i wracasz do Czapajewa. Musi zagrać, robiłem ten quest wiele razy.Przynależność frakcyjna nie ma tu nic do rzeczy. LordDino - narzędzia dla Nowikowa są zaznaczone na mapie. Otwórz sobie główną mapę w PDA i daj zaznacz konkretne zadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.