Skocz do zawartości

Sigerous Mod 1.7 Geonezis Addon


Cromm Cruac

Rekomendowane odpowiedzi

Ile trzeba czekać aż Monolitowcy aktywują ładunki w "upadku czarnego jastrzębia"

@Zubunt

Gdzie można znaleźć dane na Informant w zbroję?

1. W domu, gdzie byli orig narzędzi RFP na podłodze

2.budynku z cegły z rurą w trawie.

3. gdzieś blisko belki bliżej metalowe ogrodzenie

4. w krzakach na zboczu patrząc z samochodu ciężarowego do wyjścia z tartaku do mostu

5. do regałów w budynku głównym

Gdzie można znaleźć dane na Informant na karabiny szturmowe?

Przemienienia most, na skraju mapy, szukać rannych kuriera

Gdzie można znaleźć dane na Informant na karabiny snajperskie?

Magazyny Kontenerów (Jupiter) tam gdzie uwalniamy Miltaja

1. pod krzakiem w pobliżu głównego budynku na lewo od niej.

2. na górze pojemnika wspiąć toromu przez Zila.

3. na ziemi obok drutu kolczastego na prawo.

4. więcej otwartym pojemniku w centrum.

5. na dachu lub w budynku wieży (wejść rur może być)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna mi pomoc z kwestem od informatora. Nie mogę znaleźć ostatniej fleszki, a obszedłem cały obóz bandytów wzdłuż i w szerz.

zubunt miejsce spawnu plecaczka z informacją o snajperkach w obozie bandytów jest różne, ja plecak-schowek znalazłam na dachu. Zerknij do mojego wcześniejszego posta- nr 62 (z poprzedniej strony): http://www.stalkerte...ny/page__st__50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chem_ik, w tym queście jest fail. Podkładasz ładunki na moście i idziesz na wyznaczone miejsce na moście Preobrażeńskiego. W tym momencie monolitowcy powinni detonować łądunki ale tego nie robią. Nie wiadomo czemu, w momencie jak docierasz do wyznaczonego punktu, w zakładzie spawnuje się jeszcze trzech rannych żołnierzy. I oni blokują cały skrypt.Musisz wrócić do zakładu i ich zabić. I tak sobie obmyśl trasę by zdążyć uciec, bo w momencie zabicia ostatniego monolitowcy wysadzą budynek i będzie naprawdę gorąco :yes: @kronikarz - spolszczenie będzie już niedługo, testy mają się na ukończeniu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pierwszy oddział jest na zielono, ale cóż pracujesz dla Monolitu, a wybicie żołnierzy nie zmieni nastawienia do ciebie grupy w Prypeci. Więc wybijasz żołnierzy, podkładasz ładunki, idziesz na most, wracasz na zakład, dobijasz trzech rannych i uciekasz.Quest zaliczony :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ chem_ik

[ ВСЕ ДЕСЯТЬ ПРЕДМЕТОВ ПО КВЕСТУ СЕКРЕТНЫЕ ЛАБОРАТОРИИ: ]

1. Выдает сам Информатор.

2. В личном тайнике сталкера Фантома.

3. В личном тайнике лжедолговца Варга.

4. В личном тайнике наемника Ясона.

5. В личном тайнике профессора Тянгибока.

6. Рассказывает про место спавна Чапай после квестовой цепочки за бандитов.

7. Рассказывает про место спавна наемник Хог после выполнения цепочки История Мстителя.

8. Рассказывает про местно спавна Стрелок.

9. Рассказывает про место спавна Назар после выполнения квеста История Чистого Неба.

10. Выдает Ной за квест Волна мутантов.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje ci dokumentów z lab X12. Ale nie pamiętam kto dawał akurat te.Zrób rachunek sumienia i pomyśl którego questu nie zrobiłeś 1. Daje sam Informator. 2. W osobistym schowku stalkera Fanata. 3. W osobistym schowku pseudo powinnościowca Warga. 4. W osobistym schowku najemnika Jazona. 5. W osobistym schowku profesora Hawkinga. 6. O miejscu gdzie są dokumenty opowiada Czapajew po wykonaniu wszystkich questów bandytów na Zatonie. 7. O miejscu gdzie są dokumenty opowiada najemnik Wieprz po wykonaniu questów z linii Historia Mściciela i obrony Skadowska. 8. O miejscu gdzie są dokumenty opowiada Striełok. 9. O miejscu gdzie są dokumenty opowiada Nazar po wykonaniu questa Historia Czystego Nieba. 10. Daje Noe za quest Fala mutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Kobal może by tak zebrać te wszystkie niby małe problemy do kupy i zrobić poradnik? Mogę sie w to pobawić ;p

Chemik poradnik mile widziany...jest trochę materiałów od Maur można wykorzystać i rozbudować dla nowej części moda. Nie musi mieć fotek, wystarczy forma taka jak jest w poradniku dla Soljanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami moja bezmyślność nawet mnie zadziwia. Wpadam na rzeczy które są trudne logicznie bez większego problemu ale jak coś jest na talerzu podane i widoczne od razu to mam z tym problem. Może ktoś wstawić na inny serwer iż megaupload ten patch na arty, bo dziś chciałem go zainstalować, a mega właśnie zamknęli.

Edytowane przez LordDino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.