Skocz do zawartości

Ветер Свободы (Wiatr Wolności)


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież jest napisane w obu przypadkach na którą wersje się instaluje.

A taki świeżak będzie wiedział, czy to na Cień Czarnobyla, czy Czyste Niebo lub Zew Prypeci? Dla znawców tematu to prościzna, bo pozna po wersji 10004, że idzie o Cień Czarnobyla, ale nowi mogą tego nie wiedzieć i na to ziomal zwracałem uwagę. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale temat jest w modach do SoC to raczej do CS nie będzie prawda.

Prawda, ale nie zaszkodzi dopisać info w pierwszym poście tematu, że to mod do Cień Czarnobyla, a prawdę mówiąc, w każdym innym poście o modach, było info o tym, że mod jest na taką a taką podstawkę i była to pełniejsza informacja dla wszystkich. Spojrzałem na to oczyma takiego użytkownika, co od niedawna jest miłośnikiem Stalkera i może nie wiedzieć tego wszystkiego i będzie mu trudno zrozumieć co i jak, a co za tym idzie, zmuszony będzie pytać tu, lub zrezygnuje z moda. Jeśli nie ma potrzeby takiego dopisywania informacji, to nie sorki, że się czepiałem.

///

Poprawiłem opisy w pierwszym poście...@malakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myślę @Yurek, że tym "Wiatr Wolności" sporo jest roboty. Rozgrzebaliśmy teraz ze @smoxem Kroniki Zony Viam Fata i daleko już jesteśmy, ale jak ostro będziesz potrzebował wsparcia, myślę, że coś pomożemy. Jeszcze może zabierze głos @smox, to będziesz mial jasność w tym temacie.

Edytowane przez metek58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tłumaczenie powoli posuwa się do przodu :)

W trakcie znajduję szereg drobnych błędów w samym modzie, które wymagają niestety poprawek, które wprowadzam na bieżąco ;)

Poza tym szykuję dla graczy małą niespodziankę - w Zonie będzie można spotkać Jurka Poliaka, który będzie miał dla Was kilka zadań i oczywiście adekwatnie fajne nagrody za ich wykonanie ;)

Dlatego zajmie mi to jeszcze jakiś czas... Ile, to trudno powiedzieć, bo muszę wyczuć moment kiedy mogę Jurka dodać, żeby nie popsuć balansu moda. Tak czy owak, prace nad polonizacją trwają i prędzej czy później będzie :D

  • Dodatnia 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do testerów modów.

Czy mógłby ktoś spróbować przejść ten mod po rosyjsku, bo albo ja taki głupi jestem i nie mogę go przejść, albo jest tak skopany, że nie daje się go w żaden sposób ukończyć ....

Próbuję już któryś raz z rzędu (bez polonizacji i jakichkolwiek dodatków !) i normalnie coś mnie trafia .... :wallbash: :wallbash: :verymad: :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu próbach i testach doszedłem do smutnego wniosku, że mod jest po prostu dokumentnie skopany.

Prace nad jegą polonizacją zostają wstrzymane.

Pomysł z dodaniem do moda Jurka Poliaka i kilku kwestów związanych z jego postacią zostanie wykorzystany przy innej polonizacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zmienił(a) tytuł na Ветер Свободы (Wiatr Wolności)
  • pacjent1972 zablokował(a) ten temat
  • Diegtiariow odblokował(a) ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.