Jump to content

Brak dokumentów Ducha w bunkrze sterowania monolitem


Guest
 Share

Recommended Posts

Witam

Mod bardzo fajny, czasami troche ciężki. Dotarłem do Ducha, kazał mi przynieść dokumenty z bunkra. No to poszedłem po nie prypeć->czarnobyl(zabiłem diakona bo mi wyskoczył)->sarkofag->czarnobyl-2. Obudził mnie salomon, wziąłem swoje itemy, dopilnowałem żeby przeżył i zlazłem do bunkra, a tam nie ma tych dokumentów.

Dołączona grafika

Tu powinny być, a jest pusto. Wersja 1.004 wszystko instalowane z waszej wersji final i według poradnika, lipa.

Wygląda to tak:

Dołączona grafika

Jak to naprawić?

Pozdrawiam

Proszę pisz poprawnie i popraw swój post LD

Staram się, nawet przecinki stawiam przed "który" czego większość ludzi nie robi, nie wiem gdzie napisałem coś niepoprawnie.

Nazwy własne i imiona pisze się wielką literą. LD

Edited by malakas
Link to comment
Share on other sites

W TŚ2 update final, dokumenty mogą tam być ale wcale nie muszą. W TŚ2 update final lokalizacja niektórych przedmiotów questowych jest losowa, to znaczy że dokumenty mogą się pojawić w kilku różnych miejscach. Czyli dokładnie przeszukaj całe podziemia. O ile pamiętam, u mnie były w innym pomieszczeniu, ale też na końcu tego samego korytarza.

A z poradnika korzystaj tego http://stalkerteam.pl/forum/206-poradniki/ Screen który podałeś jest z TŚ1, które nijak się mają do TŚ2 update final

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Trzykrotnie na nowo wchodziłem z CEA2 do Sterowni Monolitu. I za każdym razem występuje u mnie brak widoczności poszukiwanych papierków z planami podziemi. Przejrzałem kilka poradników, tak naszych jak i rus. Dokładnie przejrzałem wskazane tam pomieszczenia, przepełzałem z wciśniętym klawiszem użycia i nic. To samo zrobiłem w pozostałych pomieszczeniach. Bez efektu.

 

Mam więc pytanie, czy jest jakiś spawner, który pozwolił by mi ruszyć dalej z grą. Chciałbym grać dalej na własnych wartościach.

 

Jeśli nie ma, to może ktoś ma zachowanego sava do TŚ2UF, ze znalezionym papierkiem. No i z tymi papierkami co należało wcześniej znaleźć ( np. Kruka). Z takim savem potrzebna podpowiedź, czy są zrobione schowki i gdzie.

Link to comment
Share on other sites

DODANO:

 

Próbowałem znaleźć zmieniając rozdzielczość ekranu i połowiczne powodzenie. Plany znalazłem, ale tak głęboko w teksturach, że ich wydłubać nie można. Patrz screen.

http://pics.tinypic.pl/i/00586/sfayt89c7j97.jpg

Znając ten punkt, już na właściwych, też są. Ale tylko ten napis informacyjny. Nie pojawia się ten moment, który pozwala je zabrać ( wizualizacja). Strzelanie, wrzucanie granatów, nic nie dało.

Czy jest jakaś rada, żeby je wydłubać?

 

vidkunsen - dziękuje za dobre chęci, ale w savach nie ma nic o TŚ2, a spawner jest do moda po rus.

Ja potrzebuję spawner do spolszczenia. Widziałem taki, ale teraz za cholerę nie mogę znaleźć.

Edited by kondotier
Link to comment
Share on other sites

Rozwiązałem problem, wchodząc na nowo, ale nie z CEA do Sterowni, lecz z Sarkofagu na CEA, akcja na niej i dopiero do Sterowni. Wygrałem na tym, bo ilość odzyskanego sprzętu większa. Na dole też mi poszło o wiele szybciej, burer nawinął się szybko pod nóż. I stwierdziłem, że na zombich szkoda było kul, bo były mało skuteczne, za to świetnie spisał się nóż.

A co dotyczy problemu z planami, dalej były kompletnie niewidoczne, w innym miejscu niż na wcześniejszym screenie, ale czesanie podłogi z wciśniętym klawiszem użycia, spowodowało przeniesienie ich do plecaka i komunikat o wykonaniu tej części zadania.

Ale jak ktoś może udostępnić spawner, to proszę o niego na PW.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Właśnie natknąłem się na ten sam problem. Brak dokumentów. Pomogło jak najszybsze zabicie burera, nie miał czasu łazić i rzucać przedmiotami. :) Ps. U mnie dokumenty były pod koniec lokacji mały pokój z filarem na środku. Sąsiadujący z pokojem z tym duźym zbiornikiem, który jest kilka postów wyżej. Już myślałem, że to koniec grania w tego moda ale jakoś się udało.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Odgrzeje 6 letniego kotleta, mamy znaleźć dokumenty-ok, ale tu jest mowa o dokumentach z bunkra natomiast ja mam jeszcze znaleźć jakieś dokumenty w sarkofagu, przejrzałem też YT ale tam też są filmiki z tymi z bunkra i wszystko w tej cholernej cyrylicy, wie ktoś o co chodzi? Czy istnieją w ogóle dokumenty w sarkofagu? bo tak to nie będę latał bez sensu pół dnia i ich szukał skoro ich nie ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity