Skocz do zawartości

Brak dokumentów Ducha w bunkrze sterowania monolitem


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mod bardzo fajny, czasami troche ciężki. Dotarłem do Ducha, kazał mi przynieść dokumenty z bunkra. No to poszedłem po nie prypeć->czarnobyl(zabiłem diakona bo mi wyskoczył)->sarkofag->czarnobyl-2. Obudził mnie salomon, wziąłem swoje itemy, dopilnowałem żeby przeżył i zlazłem do bunkra, a tam nie ma tych dokumentów.

Dołączona grafika

Tu powinny być, a jest pusto. Wersja 1.004 wszystko instalowane z waszej wersji final i według poradnika, lipa.

Wygląda to tak:

Dołączona grafika

Jak to naprawić?

Pozdrawiam

Proszę pisz poprawnie i popraw swój post LD

Staram się, nawet przecinki stawiam przed "który" czego większość ludzi nie robi, nie wiem gdzie napisałem coś niepoprawnie.

Nazwy własne i imiona pisze się wielką literą. LD

Edytowane przez malakas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TŚ2 update final, dokumenty mogą tam być ale wcale nie muszą. W TŚ2 update final lokalizacja niektórych przedmiotów questowych jest losowa, to znaczy że dokumenty mogą się pojawić w kilku różnych miejscach. Czyli dokładnie przeszukaj całe podziemia. O ile pamiętam, u mnie były w innym pomieszczeniu, ale też na końcu tego samego korytarza.

A z poradnika korzystaj tego http://stalkerteam.pl/forum/206-poradniki/ Screen który podałeś jest z TŚ1, które nijak się mają do TŚ2 update final

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Trzykrotnie na nowo wchodziłem z CEA2 do Sterowni Monolitu. I za każdym razem występuje u mnie brak widoczności poszukiwanych papierków z planami podziemi. Przejrzałem kilka poradników, tak naszych jak i rus. Dokładnie przejrzałem wskazane tam pomieszczenia, przepełzałem z wciśniętym klawiszem użycia i nic. To samo zrobiłem w pozostałych pomieszczeniach. Bez efektu.

 

Mam więc pytanie, czy jest jakiś spawner, który pozwolił by mi ruszyć dalej z grą. Chciałbym grać dalej na własnych wartościach.

 

Jeśli nie ma, to może ktoś ma zachowanego sava do TŚ2UF, ze znalezionym papierkiem. No i z tymi papierkami co należało wcześniej znaleźć ( np. Kruka). Z takim savem potrzebna podpowiedź, czy są zrobione schowki i gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DODANO:

 

Próbowałem znaleźć zmieniając rozdzielczość ekranu i połowiczne powodzenie. Plany znalazłem, ale tak głęboko w teksturach, że ich wydłubać nie można. Patrz screen.

http://pics.tinypic.pl/i/00586/sfayt89c7j97.jpg

Znając ten punkt, już na właściwych, też są. Ale tylko ten napis informacyjny. Nie pojawia się ten moment, który pozwala je zabrać ( wizualizacja). Strzelanie, wrzucanie granatów, nic nie dało.

Czy jest jakaś rada, żeby je wydłubać?

 

vidkunsen - dziękuje za dobre chęci, ale w savach nie ma nic o TŚ2, a spawner jest do moda po rus.

Ja potrzebuję spawner do spolszczenia. Widziałem taki, ale teraz za cholerę nie mogę znaleźć.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem problem, wchodząc na nowo, ale nie z CEA do Sterowni, lecz z Sarkofagu na CEA, akcja na niej i dopiero do Sterowni. Wygrałem na tym, bo ilość odzyskanego sprzętu większa. Na dole też mi poszło o wiele szybciej, burer nawinął się szybko pod nóż. I stwierdziłem, że na zombich szkoda było kul, bo były mało skuteczne, za to świetnie spisał się nóż.

A co dotyczy problemu z planami, dalej były kompletnie niewidoczne, w innym miejscu niż na wcześniejszym screenie, ale czesanie podłogi z wciśniętym klawiszem użycia, spowodowało przeniesienie ich do plecaka i komunikat o wykonaniu tej części zadania.

Ale jak ktoś może udostępnić spawner, to proszę o niego na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie natknąłem się na ten sam problem. Brak dokumentów. Pomogło jak najszybsze zabicie burera, nie miał czasu łazić i rzucać przedmiotami. :) Ps. U mnie dokumenty były pod koniec lokacji mały pokój z filarem na środku. Sąsiadujący z pokojem z tym duźym zbiornikiem, który jest kilka postów wyżej. Już myślałem, że to koniec grania w tego moda ale jakoś się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Odgrzeje 6 letniego kotleta, mamy znaleźć dokumenty-ok, ale tu jest mowa o dokumentach z bunkra natomiast ja mam jeszcze znaleźć jakieś dokumenty w sarkofagu, przejrzałem też YT ale tam też są filmiki z tymi z bunkra i wszystko w tej cholernej cyrylicy, wie ktoś o co chodzi? Czy istnieją w ogóle dokumenty w sarkofagu? bo tak to nie będę latał bez sensu pół dnia i ich szukał skoro ich nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.