Skocz do zawartości

Kordon-problem z zadaniem u Wilka


Agrael

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, doszedłem do Kordonu i pomogłem Tolikowi dojść do bazy nowicjuszy gdzie jest Wilk..ten zaś dał mi zadanie: Mam udać się do jego schowka i zabrać stamtąd broń oraz amunicję i się do niego z powrotem zgłosić, też tak zrobiłem. Lecz gdy chcę mu oznajmić o wykonaniu zadania.. on nie ma mi nic do powiedzenia..mogę nawiązać z nim dialog ale tylko: 1.Smutno tu u was w Kordonie, opowiedz mi jakąś historię czy coś.. 2.Jak sytuacja z mutantami ? 3.Masz jakieś przydatne informacje ? 4.Do zobaczenia! Żadnej wzmianki o zadania.. a w PDA pisze że mam się do niego zgłosić.. Spotkaliście się z czymś takim ? jeżeli tak to co z tym robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem w Zewie.Nie zrobiłem tego zadania.Rzecz w tym że broń ze schowka powinieneś rozdać stalkerom.Jeżeli któryś ci przedtem zginął zadania nie zaliczy a raczej nie dostaniesz następnego.Policz ilu ich jest powinno być sześciu oprócz Wilka.Jeśli mniej odczekaj troche moze któryś sie zaplątał gdzieś ewentualnie od nowa od wejścia na lokacje i pilnujesz by żaden nie zginął co raczej nie jest do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli pominiesz to zadanie, to nie odbijesz wioski Kotów razem ze Stalkerami. Możesz odbić sam ale wtedy Fanat nie będzie chciał zostać uwolniony z niewoli, nie przyniesiesz mu Złotych Kotletów i nie dostaniesz ciekawych recept transmutacji. Najgorsze dla mnie jest zawsze to, że tracę zabawę przez takie pomijanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim weźmiecie zadanie na doprowadzenie Tolika(?), to przebiegnijcie się trasą do fabryczki i wybijcie całą oranżerię. U mnie co jakiś czas po drodze Posterunek - Most przebiegał żołnierz Specnazu i odstrzeliwał jakiegoś Stalkera z ekipy Wilka. 1.Przed wzięciem zadania z Tolikiem(?) - wybijacie oranżerię na całej trasie 2.Czaicie się na pojedynczych Specnazowców i likwidujecie ich 3.Liczycie Stalkerów po doprowadzeniu Tolika i dopiero jak jest komplet bierzecie zadanie na dostarczenie broni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak Wchodzimy na Kordon z Doliny Mroku Rozmawiamy z Pietruchą i bierzemy zadanie na Tolika ale nie wykonujemy go na razie Biegniemy na fermę i czyścimy mutanty ewentualnie specnaz choć ja nie spotkałem Liczymy stalkerów , oprócz Wilka musi być trzech Jak nie ma trzech to wczytujemy jeszcze raz Idziemy po Tolika Po wyleczeniu Tolika nie trzeba na niego czekać , biegniemy na fermę Tajemniczo pojawia sie Tolik i Pietrucha więc mamy pieciu stalkerów i Wilka Idziemy po broń rozdajemy pieć kałachów szósty zostaje dla nas U Wilka pojawia sie opcja dialogowa " to co gotowi ?" czy cos w tym rodzaju Tak było u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, ja mam podobny problem jak Agrael z tym że u mnie wygląda to tak że kiedy wchodzę na lokacje i biorę zadanie od Pietruchy, biegnę pod fabrykę i jest tam tylko 1 stalker, leży na drodze przy fabryce,jest ranny,dodam że jest to moje 1sze wejście na tą lokacje.Próbowałem kilka razy wchodzić na lokacje i zawsze to samo.Kiedy jestem na Kordonie nie ginie żaden stalker(nie ma takiego info),czy jest do tego zadania jakiś fix czy co, albo przynajmniej żeby była możliwość zrespienia sobie tych recept na arty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,niestety nic to nie daje dalej to samo,czy wchodząc od doliny czy od wysypiska zawsze przy fabryce jest tylko 1 stalker leży przy drodze ma ksywkę Romantyk.Próbowałem kilka razy,nawet przeinstalowałem gamedate i nic,mam prośbę jeśli ktoś gra w tajne ścieżki to może spróbował by mi to przejść? Był bym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tajne Ścieżki to już historia, wątpię by ktoś to jeszcze trzymał na dysku. wyszły już przecież Tajne Ścieżki 2 i update final. Rozumiem, że przy młynie nie ma trupów pozostałych stalkerów? Przede wszystkim Wilka? Normalnie jest to pierwsza wizyta na Kordonie i niemożliwym jest by kręcące się tam pijawki zabiły grupe Wilka i jeszcze zdążyły zniknąć ciała zanim tam dobiegniesz od przejścia. Czyli albo skrypt ci nie zaskoczył jak należy i nie zespawnował Wilka i jego grupy, może nie zrobiłeś wszystkiego jak należy w Dolinie Mroku. Albo wlazłeś wcześniej na Kordon jakimś sposobem, zanim posłała cię tam fabuła moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,owszem wszedłem wcześniej na kordon ale też miałem problem z niepełną grupą Wilka,więc się wróciłem sejwem sprzed wejścia i robiłem inne zadania.Co do Wilka to Wilk żyje stoi w samej fabryce a przy drodze leży Romantyk jest ranny,oprócz tych dwóch nie ma innych stalkerów nie ma także żadnych ciał.I mam pytanko czy dużo stracę jeśli nie zrobię tego q?Aha no i oczywiście są jeszcze Tolik przy przejściu na wysypisko i Pietrucha koło przejścia do doliny,jak by nie było zawsze jest 3ch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tajnych Ścieżkach stracisz tylko kilka recept, no i za każdą wizytą u Sidorowicza będziesz musiał się przebijać przez bandytów w wiosce. Możliwe zresztą, że po kilku dniach w świecie gry brakujący stalkerzy zespawnują się i będziesz mógł dokończyć to zadanie. Pierwsza wizyta na Kordonie powinna być dopiero po wizycie w Dolinie Mroku, a i to trzeba wyciągać nogi by uratować wszystkich stalkerów. W TŚ2 update final zostało to już definitywnie poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedz,będę grał dalej może coś się poprawi,jestem już dosyć daleko w grze i nie chce mi się grać od początku.Ściągnołem już 2jkę zagram jak tylko to skończę,aha przeczytałem że za to zadanie dostaję od Wilka arty które są pózniej potrzebne w innych zadaniach,czy mógłbyś mi powiedzieć gdzie jeszcze mógłbym znależć te artefakty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Wilka dostajesz tylko kilka recept. Artefakty które możesz na ich podstawie zrobić nie są potrzebne do ukończenia gry. Jedyny który jest niby potrzebny to Ognista Dusza, którą zażąda Lewsza za modernizację grawikombinezonu. Ale ten artefakt prawie na 100% znajdziesz w kopalni artefaktów z zadania Rogatego w Barze, poza tym modyfikacja tego pancerza jest potrzebna psu na przysłowiową budę. Po prawdzie to szkoda tego artefaktu na niezprzedawalny i nieużywalny chłam, który się po modernizacji dostaje. Poza tym to zadanie poboczne. Inna sprawa, że akurat w Tajnych Ścieżkach modyfikacja artefaktów działa jak chce i rzadko kiedy się w ogóle udaje. Ja przeszedłem całą grę w 100% nie wykonując ani jednej artmodyfikacji, więc jednak da się. Tu masz kompletny poradnik do Tajnych Ścieżek http://stalkerteam.pl/forum/115-poradniki/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.