Jump to content

PRZEJSCIE ATP PRYPEC


PIOTRR131
 Share

Recommended Posts

PIOTRR131, pozwól, że coś Ci doradzę. - Podajesz za mało informacji w postach, nie piszesz po rozwiązaniu problemu czy i który sposób pomógł i nie dziękujesz za pomoc userom... Podziękowania możesz sobie odpuścić bo to jedynie kurtuazja ale forum ma służyć wszystkim graczom i pisanie o rozwiązaniu problemu jest obowiązkowe. Wracając do Twojego problemu na ATP - nie wkleję Ci screena, bo nie mam teraz na to warunków ale spróbuję naprowadzić opisowo na to przejście. 1.Zakładam, że wchodzisz na ATP od strony północnej 2.Mijasz budynek z silosem koło którego stoi Ził 3.Po prawej stronie od niego jest częściowo zrujnowany budynek z fragmentami ceglanej ściany. 4.Po belkach wdrapujesz się na murek najbardziej wysunięty w stronę południową. 5.Idziesz po nim aż trafisz na przejście (to bardzo krótki spacer) 6.Informację o przejściu musisz mieć w PDA. Jeżeli możesz, to napisz czy rozwiązałeś problem Stalkerze. :zsrr:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jeżeli macie problem z przejściem ATP- Prypeć... należy wrzucić do folderu /gamedata najnowsze spolszczenie moda z 01.12.2010. W spolszczeniu znalazła się poprawka tego błędu.

A sprawdzałeś już może czy poprawka działa ?

Bo umówiłem się za trurl3, że dziś przetestuję i może zamiast testowania będę mógł sobie normalnie pograć ;)

Na razie jedynym sprawdzonym sposobem na działanie tego przejścia jest załadowanie wersji RUS Solianki i przekazanie torby z CEA 1 Sacharowowi "po rosyjsku". Wtedy przjście pojawia się w Notatkach w PDA i działa na ATP ;) Robimy sejwa po rozmowie, przywracamy wersję PL gry, ładujemy dopiero co zrobionego sejwa i możemy pykać dalej po polsku :D

Mam duże nadzieje, że udało się tym razem trurl3 wyeliminować ten błąd przejścia w nowym spolszczeniu :D

Link to comment
Share on other sites

Czyli dziś sprawdzam :D Dobrze, że mam sejwa sprzed przekazania torby Sacharowowi ;) Info będzie pewnie na Forum koło 17 tej :D UWAGA (dla rozpoczynających przygodę z Solianką) - róbcie sobie "twarde sejwy" w sytuacjach, w których wiecie z poradnika, że dana czynność powinna zaowocować pojawieniem się przejścia na inną lokację. Dotychczas (a gram już niezłą chwilkę :D) problemy z przejściami są jedynymi, których nie można rozwiązać jeśli takiego "twardego sejwa" nie macie - pozostaje dalej grać bez przejścia lub wejść w posiadanie zależnych od przejścia przedmiotów kwestowych w inny sposób (spawner, handlarze). Wszystkie inne błędy i problemy, które Was zaskoczą, są do pokonania dzięki pomocy Forum i jego ekipy doświadczonych Stalkerów za przysłowiową :D przy ognisku (no może trzeba będzie jeszcze gitarę lub bałałajkę dorzucić :D).


Udało się ;) Trurl3 rozwiązał wreszcie nękający nas od dawna problem niedziałającego przejścia ATP-Prypeć. Najnowsza wersja polonizacji (01.12.10) jest wolna od tego błędu. screeny z misji sprawdzania funkcjonalności przejścia poniżej:

post-301-12967682323005_thumb.jpg

post-301-12967682325057_thumb.jpg

post-301-12967682327182_thumb.jpg

post-301-12967682329033_thumb.jpg

post-301-12967682331147_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Panowie o czym wy gadacie ? Normalne przejście z ATP do Prypeci na dachu jednego z domków na ATP. Po za tym przejście na Wysypisko na drodze i przejście na Kordon na szczycie kupy kamieni w rogu lokacji bodajże górnym lewym. Czy było przejście na Magazyny Wojskowe za nic nie pamietam :P

Link to comment
Share on other sites

więc mi dodałeś trzecie ..na dachach są dwa...:P na Magazyny przejście jest na dachu ( nie na murku ) i przenosi na wieżę w wiosce pijawek....cytat : 1. Na Kordon. Weźcie u Adrenaliny zadanie na zagubiony Dysk. 2. Na Wysypisko. Porozmawiajcie z Kalininem i wypełnijcie zadanie - jest to jedyny sposób wyjścia z lokacji, jeśli przyszliście bez zadania wziętego od Adrenaliny. 3. Na Magazyny Wojskowe. Przynieście Adrenalinie zagubiony Dysk z ATP. 4. Do Prypeci. Przynieście Sacharowowi jego torbę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity