Skocz do zawartości

Dwa groby Kła


Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzeje starego kotleta z którego sporo już ugryźliście. Męczy mnie jedna sprawa.

Striełok jest jedyną osobą która wraca "żywa" z wyprawy i była w Prypeci oraz CEA. Kieł dostaje kulkę od niejakiego monolitowca o ksywce "Szrama" (Clear Sky!?) i pada trupem w Prypeci. Duch ginie z rąk kontrolera w Jantarze. Striełok dostaje emisją i traci pamięć. Ale jest pewna notka że jedna osoba wyszła z Prypeci cało. Dowódca Wolności. Zostawia on skrytkę w Supermarkecie w Prypeci. Wg mnie, jest prawdopodobne, że to Czechow z Clear Sky.

Dołączona grafika

Nieco podobny do Kła. Ta sama fryzura co na zdjęciu z SoC.
Dołączona grafika

Inną sprawą jest to że na stalker wiki jest coś napisane o grobie stalkera w wiosce Pijawek w Magazynach Wojskowych. Na tabliczce jest napisane "Клык" czyli "Kieł". A więc Kieł może leżeć albo na MW albo w Prypeci. Z PDA które znajdujemy w skrytce grupy Striełoka i odtworzenia głosowego na którym Duch mówi, że Kieł dostał i musiał go tam zostawić wynika że Duch dał nogę z Prypeci, a Kieł strzelał się do usranej śmierci na parkingu w Prypeci. Ale nie wiem po co te dwa groby Kła?? Jak dla mnie śmierć Kła nie jest w 100% pewna.

http://images2.wikia...#39;s_cross.jpg

No i trzecie. Striełok zostaje wieziony trupiarką w kombinezonie stalkera. Budzi się w kurtce. Ale na filmikach zakończeniowych widać, że ma na sobie kombinezon Wolności. Takie same klamry od pasów. Ten sam kolor płytek na klatce piersiowej, co ma np. Czechow na zdjęciu wyżej czy taki sam krój.
http://img87.imagesh...9/wish02ax7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kombinezon to Sidorowicz mógł zabrać w końcu zawsze był pazerny :biggrin: A co do kła no co może kieł sam przed śmiercią uciekł np.na barierę na MW i dostał kulkę i ktoś go pochował w wiosce. Ale zgadzam się że śmierć kła może nie być pewna. A co to za różnica jaki ma pancerz na końcu jak dla mnie to na końcu może mieć nawet pancerz monolitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że Sidorowicz jest pazerny i ukradł kombinezon Stalkera, a dał kurtkę Kieł mógł się doczołgać do MW, bo daleko nie jest, ale nigdzie nie ma o tym mowy Ogólnie wydaje mi się, że Striełok był z Wolności. W wielu modach tak właśnie jest, ale nie wiem czy to prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojego pierwszego posta wkradł się błąd! Kieł dostał w Wiosce Pijawek na MW od "kogoś z blizną i Vinaterm". A to dopiero potem dostaje ponoć kulke od jakeigoś snajpera jak powracał do Prypeci. Nie wiem czy można ufać stalker wiki ale jest coś wspomniane że Kieł walczył z "człowiekiem z blizną" w podziemiach Prypeci. Na wzór tych podziemi zostały stworzone podziemia Jupitera !?!?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że nie ma sprzeczności pomiędzy "Kieł dostał w Wiosce Pijawek" a "dostaje ponoć kulke od jakeigoś snajpera jak powracał do Prypeci". Mógł dostać kulkę w Wiosce Pijawek od snajpera jak powracał do Prypeci. To po drodze. To że walczył z jakimś bliznowatym w podziemiach nic nie mówi o wyniku walki. Duch zostawił Kła w Prypeci - nie musi znaczyć że Kieł tam siedział i czekał na śmierć. Hipotezy: 1) walka w podziemiach była nierozstrzygnięta; 2) Duch opowiada o swoich odczuciach i swojej wiedzy - w końcu zostawił kumpla na śmierć; 3) Kieł wydostał się z Prypeci, ale zginął na MW kiedy tam wracał. W świetle tych informacji jest też inna możliwość. Po pierwsze, czemu wszystcy zainteresowani nie mieli by kłamać i mącić? W końcu grupa Strieloka miała sporo wrogów. Widzieliście gdzieś grób stalkera z podpisem? Chyba tylko ten. A co jeśli Kieł sfingował swoją śmierć? Może zamienił się na kombinezony i PDA z jakimś nieszczęśnikiem i tak zadbał o grób po to, by nikt nie wątpił w jego śmierć? Nikt nie wspomina KTO pochował Kła... A wśród stalkerów pogrzeb nie jest standardem. Kto ryzykował siedzenie w Wiosce Pijawek przez kilka godzin i kopanie dołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ujmę to tak kto powiedział że kieł zginął Prypeci Duch mówi tylko że go tam zostawił więc Kieł nawet mógł uciec ranny na MW i umrzeć z wykrwawienia lub innej przyczyn jak pijawki z tej wioski. 1.Możliwe ale raczej nie spotykane ale ktoś mógł przerwać im walkę np. wojsko lub mutanty. 2.A skąd Duch może wiedzieć skoro skoro uciekł czy kieł faktycznie zginął czy jednak uciekł 3.Mógł tam zginąć od ran albo mógł trafić na pijawkę Kieł bez wątpienia jako już doświadczony stalker mógł sfingować swoją śmierć w końcu głupi nie był. A tak wogule kieł mógł zrobić krzyżyk i wbić ziemie i napisać że tam został pochowany i tyle kto by odkopywał grób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa z tym Kłem. Dobry materiał na moda z tego wynika jest. I tak wogóle Duch to troche ciota była. Kła zostawił i Streiłoka też chciał jak dostał emisją. Chciał go zostawić po tym jak byli na wypadzie w Elektrowni i Striełok dostał emisją. Kieł go zabrał i zostawił u Doktorka. Tak wogóle to o Kle nic nie wiemy. Tylko tyle że był dość niski, jąkał się i miał rude włosy :D Tajemniczy człowieczek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra ale gdyby nie nasz mały i gruby Kieł to Streiłok by dawno wykitował gdzieś pod Elektrownią a tak go zataszczył do Doktorka. Jeszcze mnie ciekawi co z tym Czechowem całym. Jak to było z nim. Czy to on przez Mózgozwęglacz przeszedł żywy jako jedyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wg. mnie Striełok ma na sobie pancerz powinności w neutralnych barwach lub kamizelkę i spodnie od sevy .  Co do podejrzeń do Czechowa to tak jakby trochę nie możliwe , ponieważ podczas trwania historii Szramy KIEŁ MA SIĘ CAŁKIEM DOBRZE ! A z kolei Szrama prawdopodobnie przeżył i jest przywódcą  Monolitu pod ksywą Charon . Ta opcja jest bardziej prawdopodobna bo od pojmania Szramy i Striełoka minęło trochę czasu do jego przebudzenia u Sida . A odnośnie pancerza na start  powinniśmy dostać KS ale w stanie krytycznym i nie do naprawienia . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Na początku chciałbym się przywitać z wszystkimi :)

Co do Czechowa to z tego co pamiętam, to opis schowka z Prypeci głosi, że Wolność "nigdy nie miała lepszego przywódcy" czy coś takiego (nie pamiętam dokładnie, bo w Cienia ostatnio grałem dawno temu, pasowało by go sobie wkrótce odświeżyć ;) ). Teraz pytanie: kto mógł wiedzieć, że ten schowek znajduje się tam i skąd wiedział, że są tam przedmioty przywódcy Wolności? Możliwe, że Czechow sfingował swoją śmierć, pytanie tylko, po co miałby to robić.

Co do tego, że to Czechow jest Kłem to ta opcja odpada. Wszakże to Kieł chciał się dostać do Czechowa a my aby porozmawiać z przywódcą Wolnościowców, musimy wykonać parę zadań dla Lingowa. Później, w czasie rozmowy właśnie z Czechowem dowiadujemy się, że Kieł był u niego po czym wybrał się na Wysypisko, także Kieł i Czechow to z pewnością dwie różne osoby.

Edytowane przez Route
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.