Skocz do zawartości

Problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

@Starika..  Mod domaga się włożenia do napędu, dyskietki z oryginalną grą Cień Czarnobyla. Kiedy robiono ten sposób degradacji, nikt nie wiedział, że będą wersje cyfrowe. Wyjściem z tego impasu jest podmiana silnika w bin na silnik nie wymagający płyty. A jego już sam musisz poszukać w internecie, a zym problemu raczej mieć nie będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam stalkerzy!

Mam spory problem z upadłą gwiazdą. Podczas wizyty w X-10 w celu znalezienia kombinezonu do biolabu. Kombinezon jest oczywiście za drzwiami w pomieszczeniu z burerem. No więc burer zabity, jednak w momencie w którym chce podnieść kombinezon gre bez żadnego ostrzeżenia wyrzuca do pulpitu. Próbowałem już kilkanaście razy, przechodziłem od nowa cały lab, zmieniłem oświetlenie na statyczne i włączyłem średnie ustawienia, jednak nic to nie dało. Gra cały czas wyrzuca do pulpitu w momencie podnoszenia kombinezonu (bez żadnego komunikatu). Jedyne co udało mi się osiągnąć to wcześniejsze wyrzucenie do pulpitu, zaraz przed otwarciem drzwi oraz przy jednej z prób w środku nie znalazłem burera 😐. Mam nadzieje że znajdzie się ktoś kto będzie mógł mi pomóc, bo mod ma bardzo ciekawą fabułe. Oczywiście gram na wersji 1.0004

 

Edytowane przez Strieloker03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witajcie. Mam problem z wylotami do pulpitu podczas wczytywania zapisów. Ktoś wie co z tym zrobić ?

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ... of chernobyl\gamedata\scripts\dialog_manager.script:393: attempt to compare number with nil
 

stack trace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael podpiął/eła, promował(a) i odpiął/ęła ten temat
  • 3 miesiące temu...

Gdy wchodzę na Bagna to wywala 

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : assertion failed
[error]Function      : _VertexStream::Lock
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\R_DStreams.cpp
[error]Line          : 44
[error]Description   : (bytes_need<=mSize) && vl_Count

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.