Skocz do zawartości

Znajdźki w schowkach i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie opisujcie gdzie znaleźliście jakieś unikatowe rzeczy w modzie - arty, broń, gadżety itp.

Screeny mile widziane :D

 

Ja na razie mogę opisać takie znajdźki:

- Egzoszkielet o podwyższonej ładowności (+100kg) w jednym z osadników w podziemnym laboratorium gdzie znajdujemy zabitych naukowców i Rennesa

- granatnik RG-6 w Limańsku - dom po lewej na początku lokacji, gdzie zawsze stalkerzy lub Wolność miała swoję bazę - na pietrze, gdzie był gościu z karabinem maszynowym

- w Starej Wsi jest trzech stalkerów , którzy zmieniają się w Bauery i tam w zwałowisku jest plecak z bezcennym artefaktem o nazwie Wampir (+ 909 wytrzymałości)

- w Ognistej Pieczarze w Zapomnianym Lesie jest w jednej ze skrzynek SWD Dalekosiężny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sortowni w piwnicy bazy wojskowej (tam gdzie dostajemy ekwipunek) za kratą po prawej jest skrzynka. A w niej sporo amunicji ppanc - przydatne na początku gry.

Sposób na otrzymanie amunicji:

Ponieważ drzwi się nie otwierają, żeby po nią sięgnąć, w pliku system.ltx ustawiamy: take_dist = 12

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znalazłem u Hugo artefakt-legendę o nazwie Cordium Controleri.

Ma wszystko na zielono, a więc tak:

Zdrowie                           +100%

Promieniowanie            -9

Głód                                 +7%

Wytrzymałość                 +182

Krwawienie                     -333%

Telepatia                         +70%

 

Jest wart 25 patyków. Och, jak on by się przydał na początku gry. :biggrin: Jeśli wszyscy go zdobyli, to nie mam czym się chwalić.  :confused:

Czy to miał ktoś ten artefakt?

Edytowane przez metek58
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara Wieś artefakt- bardzo przydatny tylko po przejściu z Szpitala na Wschodnią Prypec (końcowa faza moda),  traci swoje właściwości.Pisałem o tym w schowku na początku tematu  ale było cięzko go znaleźc . Dzięki Yurkowi mogę zrobic screena z tego schowka .

http://imageshack.us/photo/my-images/829/sstadeusz042213142330lo.jpg/

Edytowane przez tadeo 2013
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...
  • 4 lata później...

W Czerwonym Lesie:

- na brzegu rzeki, na lewo od mostu - skrzynia, a w niej plecak z apteczkami naukowców i antyradami,

- w tunelu, gdzie rozmawiamy ze Zgarbionym, w dwóch BTR-ach AS WAŁ i ammo 9x39.

==================================================================

@kondotier= dziękować

Edytowane przez bacenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.