Skocz do zawartości

Zona pochłonęła...


Rekomendowane odpowiedzi

...11 lutego 2013 roku anomalie Zony pochłonęły dwóch  userów ST...tajemnica ich zniknięcia jest owiana mrokiem...dwaj rycerze ST, niezastąpieni i wytrwali w Zonie, niczym Aniołowie Apokalipsy...malakas i Korn...zniknęli niczym w Trójkącie Bermudzkim.

Moc Zony jest nieokiejznana ! :biggrin:

Edytowane przez monolit1500
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LordDino napisał:

...nikt nie zauważył, że zniknęli jednego dnia...

Nie znałem zbyt dobrze kol. Malakas'a i Korna, ale jeśli zniknęli w jednym czasie, to być może wyjechali zarobkowo? Ostatnimi czasy, sytuacja w naszym kraju zmusiła niejednego do wyjazdu w poszukiwaniu lepszego życia, z drugiej jednak strony - jeśli Malakas ma problemy zdrowotne, to pozostaje mu życzyć powrotu do zdrowia. Jestem zdania, że osoby zżyte z Forum raczej bez powodu nie odeszły by - bez pożegnania, widocznie jest to tymczasowa nieobecność...przykładowo nie żegnam się z kimś, jeśli mam zamiar wkrótce wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Malakas wróci, prędzej czy później ale wróci, tak jak LD napisał, podobno ma jakieś problemy zdrowotne. 

Co do Korna to już nie wiem o co może chodzić, był na forum niegdyś każdego dnia o każdej porze. Można tylko snuć domysły czemu odszedł. 

Ale to że tego samego dnia odeszli to rzeczywiście nie przyuważyłem, moim zdaniem przypadek.. albo ''zona ich całkowicie pochłonęła''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze że Malakas zniknął. Nie ma to jak "drobna" modyfikacja postów nie?

 

Dosyć już mam tych twoich mądrości. Ostrzeżenie. Pisz tak dalej, bana szybko zgarniesz. - Agrael. 

Może @kudkudak źle się trochę wyraził - niezbyt fortunny dobór słów. Jednak zgodzę się z nim że niektóre "modyfikacje" postów robione przez @malakasa deczko mnie wkurzały. Natomiast ostrzeżenia o banie za wyrażanie własnych poglądów? To chyba przez takie podejście zaczynają znikać z tąd co niektorzy userzy. @Agrael - nie wszyscy tutaj piszący są dyplomatami poprawnymi politycznie.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dlaczego skasowałem twojego posta ? 

Bo był moim zdaniem nie na miejscu. Malakas jaki jest taki jest, ale to nie powód aby zaraz wypisywać że dobrze że go niema. Wyrażaj swoją opinię, ale nie obrażając przy tym innych użytkowników. 

Drugim powodem jest to że lepiej aby uniknąć jakichkolwiek dyskusji i niepotrzebnych konfliktów. 

Były już przypadki że przez takie coś odchodzili ważni użytkownicy. 

 

Ja ci Kudkudak ostrzeżenia nie zdejmę, jeżeli czujesz się w jakiś sposób poszkodowany to idź z tym do jakiegoś admina i z nim na ten temat rozmawiaj. Moim zdaniem zrobiłem to co musiałem. Temat tak samo powinien wylądować na wysypisku. Ale nie będę zamykał bo będzie płacz i lament że to forum to jeden wielki obóz karny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tak jest. Powiedz mi, za co jeszcze dajecie warny oprócz wyrażania swojej opinii? Za to że ktoś pierwszy przed malakasem napisze coś sensownego? Przecież wiadomo że to moloch, który poszkodował wiele osób. Pewnie nie jest chory tylko tu nie zagląda, byłby tu nielubiany. Kiedy ktoś pisał jakiegoś posta nagle albo znikał albo treść była zmieniana. A najlepsze że w pobliżu widniał nick: malakas. Zbieg okoliczności? Nie sądzę. No i nie wiem jak tu bronić takiego pariasa.

  • Dodatnia 1
  • Negatywna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze i na każdym forum, co jakiś czas pojawia się osobnik któremu nic nie pasuje. Przez swój wredny charakter popada w tarapaty, a potem ma do wszystkich pretensje. Z kimś takim nie warto dyskutować, bo przekonany jest o swojej racji i krzywdzie jaka go niby spotyka. Zazwyczaj kończy się to wywaleniem danego delikwenta z forum, ale przedtem napsuje wszystkim sporo krwi. Tyle.
 
Mnie osobiście (i nie tylko mnie) Malakas sporo pomógł w kwestiach technicznych. Nigdy też nie wtrącał się do moich wypowiedzi. Mam nadzieję, że powróci na forum (i nie tylko on). 
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga wtrąca się administracja.

 

Jak koledze Kudulakowi się nie podoba forum to niech nie zagląda tu i po kłopocie. Jak wiem, że w tym sklepie sprzedają mi stary chleb to tam mnie nie zobaczą.

Malakasa nikt lubić nikomu nie każe ale szacunek mu się należy za jego ogólną postawę i długie oddanie forum. Ja tu bym się powienienem najbardziej rzucać  bo miałem z nim dlugo konflikt i różnie bywało do tej pory nie kocham go ale szanuuje i nie będzie tego podwarzał koleś będącu na forum 2 miesiące. Bo gościa nie znasz a gadasz, nieładnie (chyba, że się ukrywa pod tym pseudo kto inny). I skąd niby wiesz o modyfikacjach jak się zjawiłeś po jego odejściu?

Popieram Agraela i jak coś to jeszcze masz trochę miejsca na warmy.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mądry jesteś, normalnie boki zrywać z powodu twojej elokwencji, może jakiś błąd się wkradł, nie myli się ten który nic nie robi. Jak mówiłem jak coś ci się nie podoba to nikt cię tu nie trzyma, a denerwuj mnie to długo tu nie pobędziesz. I płakać po tobie też nikt nie będzie, koniec twojej rozmowy w tym temacie reszta na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pełni popieram to co mówi LordDino oraz Agrael. Zresztą skoro coś wam się nie podobna w moderacji Malakasa dlaczego nikt nie nie zgłosił problemów do mnie gdy był obecny? Teraz atakujecie go bo nieobecny nie może się bronić? Jest to dla mnie co najmniej śmieszne i godne pożałowania. Pacjent które też jest jaki jest pisał do mnie o problemach z Malakasem i zawsze udawało się to jakoś wyjaśnić.

Malakas i Korn pisali z innych IP więc to raczej przypadek że znikli w tym samym czasie.

 

@Kudkudak Faktycznie tekst w stylu dobrze że go już nie ma o poważnie chorej osobie jest bardzo na miejscu. Gdybym przeczytał to pierwszy nie miał byś już konta.

 

Zamykam temat bo widzę że nikt nic mądrego nie ma do powiedzenia.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.