Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kарамель(ku) - landrynki, spałner :spawner_TT2_Krus1971.zip

 

http://chomikuj.pl/krulikozwierz/gry+filmy+i+inne+takie+g*c3*b3pie+g*c3*b3poty/spawner_TT2_Krus1971,3207082037.zip%28archive%29

 

tamże masz podstawowe łupy do moda - ok. 70% pasuje - ammo, złom, pancerze niektore arty ...itd/itp.

Działa do gier z podstawki Cienie 100004

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kарамель(ku) - landrynki, spałner :spawner_TT2_Krus1971.zip

 

http://chomikuj.pl/krulikozwierz/gry+filmy+i+inne+takie+g*c3*b3pie+g*c3*b3poty/spawner_TT2_Krus1971,3207082037.zip%28archive%29

 

tamże masz podstawowe łupy do moda - ok. 70% pasuje - ammo, złom, pancerze niektore arty ...itd/itp.

Działa do gier z podstawki Cienie 100004

Bardzo dziękuję za podpowiedź i spawnera...zaraz sprawdzę w praktyce... :yes: a tak pozatym jak się korzysta z tego spawnera... :ermm:

Edytowane przez jerczi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do spawnera był gdzie indziej klawisz F1, ale jak nie zadziała, to próbuj następny.

@metek sprawdałem wszystkie klawisze oprócz quick save i load save...niestety nie działa.... :wallbash: Z tymi landrynkami są jakieś jaja...owszem znalazłem landrynki u zabitego obserwatora w Sarkofagu oraz u zabitego stalkera w Barze, kiedy wybrałem w rozmowie z Szubinem opcję powrotu na ziemię i wtedy wszyscy są dla mnie wrogami...zrobiłem to specjalnie, żeby się przekonać czy w ten sposób znajdę te cholerne landrynki...za żywota ni diabła nie mogę ich znalęźć, by wykonać misję dla Dulcynei... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałner to zazwyczaj f1 ale w tym prZypadku po eskajpie naciskasz S.

 

:)

 

p.s. landrynki maja tez panki z wolności na wiosce z pijawkami lub na bazie, czasem znajdziesz w chutorze tam gdzie zazwyczaj trepy z powinności sie czaja na pankow z wolności.

Bardzo dziękuję za pomoc...zadziałało...a landrynki ukrywają się pod nazwą "sweet"... za tą pomoc leci plusik... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Ciekawi mnie czy są jeszcze jakieś mody tych autorów?

 

Znam Tajne ścieżki 2 I Fotograf. Oba są po prostu zaje***** bez dwóch zdań. Nawet soljanka przy nich wymięka. Czy zrobili oni jeszcze jakiś mod?

 

Bedę bardzo wdzięczny za odpowiedź :)

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnych wylotów praktycznie w fotografie, bardzo stabilny mod a jakość produktu niezwykle wysoka. Z chęcią zapłaciłbym nawet 100 zł za taki mod jeśli tyle by kosztował.

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś denerwowały sny podczas spania czy wkurzający komunikat "Fotograf nie chce spać" kiedy budzisz się o 2 w nocy to chciałbym podzielić się skryptami zmodyfikowanymi przeze mnie, które usuwają pewne niedogodności:

 

Usunięcie snów podczas spania

Ścieżka: C:GamesSTALKER Shadow of chernobylgamedataconfigmisc

http://1drv.ms/1MFcZN3

 

Spanie bez ograniczeń (usunięcie komunikatu: "Fotograf nie chce spać")

Ścieżka: C:GamesSTALKER Shadow of chernobylgamedatascripts

Uwaga! Skrypt teraz nie sprawdza czy mutanty cię nie zjedzą więc nie śpij na dworze!

http://1drv.ms/1MFcYsu

 

 

Mam nadzieję, że komuś się przydadzą :)

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zacząłem grać w Fotografa i mam pytanie czy po wgraniu finalnego patcha z pierwszego postu trzeba koniecznie grac od początku? Zauważyłem ten patch dopiero teraz jak juz trochę pograłem a poprzedni sejw wczytakl mi sie bez problemu..

Pytanie drugie:  jak uruchomić samochód na bazie Korpusu Pokoju?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do klienta z Folgore - kwatermistrz chyba Mario(włoch z Folgore), on daje namiar na misje cobyś zdobył wachę oraz coś tam z fabryki (patrz solucję od Cichego lub: http://stalkermod.ru/forum/66-fotograf/52518-gid-po-prohozhdeniyu-moda-fotograf.html?format=html)

 

przynosisz fanty do w/w włocha i on ci kopsa kluczyki, podobny myk z kwestem będzie na lokacji obok gdzie od woronina z WDW bedziwasz tez miał opcje na łade samarę.

 

Co do pacza to w/w Cichy napisał, że nie trzeba grac od nowa ale jest to wskazane - twój wybór. :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też radzę zagrać od nowa. Problemy mogą wyniknąć w dalszej grze. W modzie jest wiele nowych rozwiązań mogących bez tego patcha w nowej grze, nie spracować.

A mod dłuuugi i wtedy dopiero będzie żal moda porzucić. Albo zaczynać grę na nowo.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi !

Zacznę więc moda od początku.

Co do uruchomienia samochodu chodzilo mi tylko o to jak go uruchomić kluczyk już mam więc sprobuję zrobić tak jak radził niania66 

 

EDIT: Pierwsza przejażdżka zaliczona :)

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.