Skocz do zawartości

pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

Zadanie na Świt, to chyba daje Informator na Skadowsku. W każdym bądź razie, ktoś z stamtąd.

I dopiero wtedy pojawią się na Janowie, w tunelu za Kopaczi.

Jest jeszcze grupa na Zatonie, przy bagienku ze śmigłowcem, ale to nie ci kwestowi.

kto ze składowska daje zadanie ,jak zadanie wykonałem od gonty ale teraz muszę czekać na jakiś dalszy ciąg ,a informator nic nie daje.

drugie pytanie  jakie są lokacje w tym modzie sgm 2.2 jenot edition w takiego gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby w SGM 2.2 występuje Informator? .Może się mylę ale ugrupowanie Świt pojawia się w tunelu chyba dopiero po wykonaniu zadania od naukowców z bunkra na zdobycie "psi próbki" do spółki ze stalkerami pracującymi dla naukowców. Jeżeli mnie pamięć zawodzi i coś pomyliłem to proszę o sprostowanie.

Sporo dodatków do modyfikacji ale to o czym pisze @kondotier to chyba dla SGM 1.7/2.0 wraz z dodatkami. Swoje domysły opieram na aktualnej rozgrywce w "DYWERSANTA " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby w SGM 2.2 występuje Informator? .Może się mylę ale ugrupowanie Świt pojawia się w tunelu chyba dopiero po wykonaniu zadania od naukowców z bunkra na zdobycie "psi próbki" do spółki ze stalkerami pracującymi dla naukowców. Jeżeli mnie pamięć zawodzi i coś pomyliłem to proszę o sprostowanie.

Sporo dodatków do modyfikacji ale to o czym pisze @kondotier to chyba dla SGM 1.7/2.0 wraz z dodatkami. Swoje domysły opieram na aktualnej rozgrywce w "DYWERSANTA " 

nie mogę  dostać zadania od naukowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanon1022 - mod w którego grasz, to jak na mody staruszek. Ma wiele niedoróbek. Ci co w niego grali, dawno zapomnieli z niego szczegóły o jakie pytasz.

Mam dla Ciebie propozycję. Nie zaszedłeś jeszcze w nim za daleko, aby go nie zostawić w spokoju i nie zamienić na najnowszą i najbardziej dopracowaną wersję, jaką jest Dywersant.

Uwierz, że nie będziesz żałował tej zamiany. Mod jest aktualniejszy i łatwiej do niego o podpowiedź. A scenariusze ich, nie wiele się różnią. I w Dywersancie masz jeszcze freeplay z ciekawymi zadaniami na dodatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Świt pojawia się dopiero jak zaliczymy zadanie od naukowców, na anomalię w tunelu (walka z kontrolerem na wyjściu). Dopiero po nim Świt ma tam swoją bazę.

ok , ale nie mogę dostać ,żądnego zadania u naukowców  zrobiłem tylko serce oazy . U profesora Hermana nie mogę wziąć zadania na anomalię w tunelu bo pisze w dialogu ,że mój sprzęt nie wytrzyma zmiennego pola ,czy coś takiego.

kanon1022 - mod w którego grasz, to jak na mody staruszek. Ma wiele niedoróbek. Ci co w niego grali, dawno zapomnieli z niego szczegóły o jakie pytasz.

Mam dla Ciebie propozycję. Nie zaszedłeś jeszcze w nim za daleko, aby go nie zostawić w spokoju i nie zamienić na najnowszą i najbardziej dopracowaną wersję, jaką jest Dywersant.

Uwierz, że nie będziesz żałował tej zamiany. Mod jest aktualniejszy i łatwiej do niego o podpowiedź. A scenariusze ich, nie wiele się różnią. I w Dywersancie masz jeszcze freeplay z ciekawymi zadaniami na dodatek.

W  Dywersancie jakie zadania we  freepley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie musisz wykonać jakieś inne zadania najpierw żeby dostać nowe zadania od naukowców albo nie sprawdziłeś wszystkich kwestii dialogowych. W dziale z SGM 2.0 +Geonezis jest poradnik możliwe, że nie wszystkie questy się pokrywają z tymi z 2.2 ale możesz zerknąć może tam będzie jakaś podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby dostać zadanie na tunel od naukowców trzeba użyć co najmniej dwa razy anabiotyku-ten preparat chroni przed wybrosem [zapomniałem polskiej nazwy] , mieć jakiś w miarę kombinezon.Czyli krótko mówiąc trzeba wybros przetrwać pod chmurką a nie w ukryciu.Jenot to wersja hard ale Dywersant to odmiana Geonazis-ulepszona o nowe mutki,dużo nowych mutków.A jeszcze jedno -przed szukaniem Świtu na Jupiterze wykonaj wszystkie zadania dla bandytów-Czapaj ma ci podać info o naukowcu i schowku o laboratoriach.Jeśli nie wykonałeś zadań-wszystkich zadań dla Czapaja-to inaczej przepadnie ci info o labach.

Edytowane przez smerf45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.