Skocz do zawartości

Prypeć. Czas Rozliczeń - Czas Sojuszu (Prolog: I część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam zabić najemników w Tunelu Prypeci? od samego początku / starcie Modyfikacji nie mogłem uzywać noża tak jak bym nie miał go w "ekwipunku" tak samo było z plików "yandexa" , tłumikami z broni też nie moge ich zabić bo mi od razu zadanie liczy za zawalone?

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna mała WAŻNA sprawa dotycząca spolszczenia.

Na obecną chwilę jest tu błąd dla śmiertelnika nie do przeskoczenia. Polonizacja nadpisuje jeden plik rus-fix'a, a jest, tak jakby, wcześniejsza. W efekcie zaraz po pierwszym dialogu gra zawisa przed pokazaniem wyboru ilości anomalii, aż do wymuszenia ctrl+alt-del, ale bez dwóch monitorów to jest kicha i restart. Niby parę linijeczek - ale starczy.

Tu NOWY plik: xr_effects.script  - po ścieżce kat.stalkera\gamedata\scripts

A tu, w środku "gamedata" do wstawienia do głównego folderu gry z zamianą - jak ktoś nie lubi wątpliwości czy dobrze wstawił.

CzasRozlPolPatch.7z

Najlepiej byłoby, po prostu, zamienić plik w polonizacji, dorzucić te fiksy-miksy i dać tak w #1, no coś może potestować... Nie moje kompetencje oczywiście. 

A tak całkiem profeska to by była - gdyby to była jedna paczuszka i wsio, a tak to mod, fix, polon, trzy patch'e pl, patch do polona. Litości.

@Samotnik67Może masz najzwyczajniej klawisz klawiatury ( def. '1' ) nie przypisany w opcjach. Nóż ma być od początku. Myślę, że polon nic do tego nie ma. Czuwaj.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, qlkin napisał:

@Samotnik67Może masz najzwyczajniej klawisz klawiatury ( def. '1' ) nie przypisany w opcjach. Nóż ma być od początku. Myślę, że polon nic do tego nie ma. Czuwaj.

Nie, "1" miałem przypisaną przy samym starcie moda, a w intrze tego moda spawnuje sie w Skórzanej kurtałce, bez żadnej broni czy niczego, nie moge za zadna cholere wyciągnac noża niewazne co robie, powoduje to ze nie mam jak przejsc tej sekcji z najemnikami, i nieważne czy gram z "torrentowej" wersji ponieważ w "yandexowej" było tak samo, nie mogłem wyciągnać noża za amen więc postanowiłem to olać i robić zadania fabuły, własnie wyczyscilem tunel z kuszą. Swoją drogą, anomalie "Spalacz" w tym modzie to istna katorga, nie wiem co autor miał w głowie kiedy postanowił zrobic to tak że Gracza to ukatrupi Jednym "uderzeniem" nawet w Kombinezonie "SEVA" ulepszonym na maxa (No chyba że to jest bug?) Musze albo ciągle rzucac Srubki albo iść na pamieć tam gdzie owe się urzedują, w tym modzie jest bardzo sporo biegania z jednego krańca mapy do drugiego, co troche męczy po jakimś czasie.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67 A czy przy pierwszym uruchamianiu moda, zgodnie z zaleceniem, usunąłeś plik user.ltx i pozwoliłeś modowi zrobić własny?

Zrób kopię tego user.ltx co masz, usuń user.ltx i uruchom grę. Będziesz na nowo musiał zrobić wszystkie ustawienia. Zatwierdź i wyjdź z gry. Uruchom grę z ostatniego zapisu. Jesteś pierwszym, który zgłasza taki problem, więc trudno coś bez uruchomienia moda u siebie na Twoim zapisie powiedzieć konkretniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kondotier napisał:

@Samotnik67 A czy przy pierwszym uruchamianiu moda, zgodnie z zaleceniem, usunąłeś plik user.ltx i pozwoliłeś modowi zrobić własny?

Zrób kopię tego user.ltx co masz, usuń user.ltx i uruchom grę. Będziesz na nowo musiał zrobić wszystkie ustawienia. Zatwierdź i wyjdź z gry. Uruchom grę z ostatniego zapisu. Jesteś pierwszym, który zgłasza taki problem, więc trudno coś bez uruchomienia moda u siebie na Twoim zapisie powiedzieć konkretniej.

Tak własnie i robiłem przed uruchamianiem modyfikacji, jak patrzyłem na rózne filmiki graczy to widze że mają na start ekwipunek, u jednego widziałem Pancerz powinnosci z AKS-74U i mają ogólnikowo inne tekstury broni i ikonki do nich, może problemem jest to z paczki broni co jest wbudowane w gamedacie? tak naprawde to niewiem sam. Ja na samym starcie moda Niczego nie miałem, a w intrze byłem w skórzanej kurtałce.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67  Chciałem pobrać moda, ale na przeszkodzie stanął Yandeks.

Ostatnio dokonałem mocnych zmian w mojej maszynce i chyba Yandeks uznał, że to nieuprawnione logowanie, bo mi radzi skorzystać z wcześniej używanego, lub przeprowadzić ponowną rejestrację.

Stąd, nie będę w stanie Ci pomóc. Ale jak grasz na modzie z torrenta, to jest prawdopodobne, że jest to mod z "poprawkami" od gracza(y).

Spróbuj po nicku wywołać któregoś z ostatnio grających i jego zapytać skąd pobierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, kondotier napisał:

@Samotnik67  Chciałem pobrać moda, ale na przeszkodzie stanął Yandeks.

Ostatnio dokonałem mocnych zmian w mojej maszynce i chyba Yandeks uznał, że to nieuprawnione logowanie, bo mi radzi skorzystać z wcześniej używanego, lub przeprowadzić ponowną rejestrację.

Stąd, nie będę w stanie Ci pomóc. Ale jak grasz na modzie z torrenta, to jest prawdopodobne, że jest to mod z "poprawkami" od gracza(y).

Spróbuj po nicku wywołać któregoś z ostatnio grających i jego zapytać skąd pobierał.

Porównałem ponownie Obie wersje Z yandexa i z Torrenta i troche sie wyjaśniło. a oto wyniki :

Yandex - Nie ma żadnych problemów na samym starcie jest noż, nawet bez poprawki Fix (+uzupełnienie broni)

Torrent - Jest problem z wyciąganiem noża na samym poczatku moda, GG spawnuje sie bez niczego (broni,pancerza i noża), może i pewnie  poprawka Fix (+uzupełnienie broni) naprawiła dany problem ale już nie miałem plików z torrenta i nie chciało mi sie ponownie wklejac zeby sprawdzić,

Fix (+uzupełnienie broni) był dopiero dodany jak było zaktualizowane spolszczenie do moda, sciągałem moda przed tym.

Najważniejsze że całego moda przeszłem, więc pewnie nawet zadania po tych najemnikach w tunelu nie miały by bardzo dużego znaczenia, i tak sporo zrobiłem, wszystkie poziomy z komputerem, sejfy, Narzędzia, wszystkich stalkerów bezpiecznie sie przeprowadziło, wszystkie rysunki i misia, fleszek już zbytnio nie chciało mi sie zbierać bo widziałem że sam ekwipunek tam jest, a sam finał moda wstawie se na Youtubie jako pamiątke.

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Samotnik67Super, że Ci się chciało sprawdzić. Poszło Ci bez poprawki tego xr_effects po polonizacji i miałeś okno wyboru 250/500 anomalii bez tego??? A o którym torrencie piszesz, bo ten co był to jest już chyba nieaktualny? Jest np. taki do repack'a Serega-Lus, w wersji rus, z fixem, spawnerem itd. Stalker-Pripyat-Tochka-Otscheta.torrent - ze startorrent.ru. - tyle, że wersja-rus, a o którym Ty piszesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, qlkin napisał:

@Samotnik67Super, że Ci się chciało sprawdzić. Poszło Ci bez poprawki tego xr_effects po polonizacji i miałeś okno wyboru 250/500 anomalii bez tego??? A o którym torrencie piszesz, bo ten co był to jest już chyba nieaktualny? Jest np. taki do repack'a Serega-Lus, w wersji rus, z fixem, spawnerem itd. Stalker-Pripyat-Tochka-Otscheta.torrent - ze startorrent.ru. - tyle, że wersja-rus, a o którym Ty piszesz?

Jeśli w Poscie #1 nie było zmian dotyczących zmiany linku do strony z torrentem, to to co sciągałem było z Stalker-Torrent, autor ma pseudonim Brat904 i ma awatar z niedzwiadkiem. Jeśli jeszcze bardziej dokładniej chcesz to zajrzyj w spoiler, to co wspominałem na górze, zrobiłem se na pamiątke i bede se robił tak z każdym modem od teraz, SGI 5k wygląda tutaj jak M4, Jeśli chodzi o Patche/Poprawki to ściągałem tylko te które były przed dodaniem zaktualizowanego spolszczenia, Czyli ze jeśli dobrze kontacze, to poszło mi bez "Xr_effects" i 250/500 anomalii ( tego nie rozumiem )

Spoiler

 

 

 

Edytowane przez Samotnik67
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Proszę o pomoc :

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\xr_logic.script:667: attempt to call field '?' (a nil value)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.