Skocz do zawartości

Problemy z działaniem strony


portals

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej nie jest problem, jednak chciałbym wiedzieć dlaczego nowe posty raz pojawiają się na 1 stronie forum w tej zakładce po prawej stronie, a raz nie?

Druga sprawa, to dlaczego nowe posty w jednym temacie nie zastępują starych, tylko w tej zakładce po prawej stronie widać wszystkie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To raczej nie jest problem, jednak chciałbym wiedzieć dlaczego nowe posty raz pojawiają się na 1 stronie forum w tej zakładce po prawej stronie, a raz nie?Z

Zbadam sprawę. Możliwe jest że nowe posty pojawiają się tam z maksymalnie 180 sekundowym opóźnienie.

Czy można ustawić swoje konto tak żeby strona główna wyświetlała się w poprzedni sposób?

Masz na myśli skórkę? Pracuję nad przywróceniem Brave ale chce mieć pewność że wszystkie ważne funkcje działają bez problemów na skórkach dość podobnych do standardowej. Pośpiech nie jest wskazany bo mogą się pojawić problemy których nie widać na pierwszy rzut oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam ma nadzieję że da się coś w tym temacie zrobić :)

A tak moim zdaniem zmiany poszły w złym kierunku. Nowa strona główna jest podkreślam DLA MNIE zupełnie nie czytelna :(

Np: nie potrzebnie w opisach nowych postów jest  widoczne aż tak dużo treści z postu.

Jak ktoś będzie zainteresowany treścią posta to i tak go otworzy a tak tracimy miejsce na stronie głównej.

Dodatkowo nie bardzo widzę powód rozbicia prawej części strony głównej na nowe posty i nowe tematy.

A już zupełnie nie rozumiem komu przeszkadzał wygląd i tło mojego profilu (chodzi mi zawartość mojego konta z możliwymi ustawieniami).

No cóż..  Widocznie czemuś to miało służyć i ktoś uzał że tak będzie lepiej postaram się dostosować ale szkoda mi poprzedniej wersji..

Wiem że zrzędzę... wybaczcie i się nie gniewajcie ;)

Pozdrawiam wszystkich !

P.S odkryłem przycisk "Nowa zawartość" i zaczynam zmieniać nastawienie do zmian :)

   

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np: nie potrzebnie w opisach nowych postów jest  widoczne aż tak dużo treści z postu.

Niestety tu pojawia się pewien problemy. Im większa rozdzielczość i ekran tym lepiej to wygląda. Myślę nad dynamicznym ustawianiem długości w zależności od tych parametrów.

Dodatkowo nie bardzo widzę powód rozbicia prawej części strony głównej na nowe posty i nowe tematy.

Na stronie głównej i tak jest dużo miejsca jeśli chodzi wysokość więc można powiedzieć że to nie przesadza. Jak masz pomysł jak wykorzystać lepiej to miejsce chętnie posłucham.

A już zupełnie nie rozumiem komu przeszkadzał wygląd i tło mojego profilu (chodzi mi zawartość mojego konta z możliwymi ustawieniami).

Faktycznie brakuje trochę tej funkcji ale rozumiem dlaczego nie została jeszcze zaimplementowana. W wersji 4.0 nastąpiły olbrzymie zmiany jeśli chodzi o zarządzenie plikami, szablonami oraz ogólną optymalizacją. Zmiany te mogły znacznie skomplikować implementacji tej funkcji. Jednak jest jeden olbrzymi plus, forum mimo brak zmian w konfiguracji serwera działa dużo szybciej(a będzie jeszcze lepiej). Z tego co wiem funkcja ma powrócić.

Wiem że zrzędzę... wybaczcie i się nie gniewajcie ;)

Pozdrawiam wszystkich !

Każda opinia jest ważna bo nie będę siedział na forum sam :)

P.S odkryłem przycisk "Nowa zawartość" i zaczynam zmieniać nastawienie do zmian :)

Jeszcze jeszcze kilka ciekawych zmian jak choćby funkcja "obserwuj". Wreszcie nie przegapię żadnego posta w ważnych tematach :).

Jak wspomniałem planowane jest przywrócenie niektórych wyłączonych funkcji ale muszę mieć pewność że nie występują teraz żadne poważne problemy(nawet te ukryte).

Edytowane przez portals
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie brakuje trochę tej funkcji ale rozumiem dlaczego nie została jeszcze zaimplementowana. W wersji 4.0 nastąpiły olbrzymie zmiany jeśli chodzi o zarządzenie plikami, szablonami oraz ogólną optymalizacją. Zmiany te mogły znacznie skomplikować implementacji tej funkcji. Jednak jest jeden olbrzymi plus, forum mimo brak zmian w konfiguracji serwera działa dużo szybciej(a będzie jeszcze lepiej). Z tego co wiem funkcja ma powrócić

​SUPER BY BYŁO :) Dzięki że czuwasz !

A co do miejsca na stronie jeśli coś wymyślę odezwę się.   

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panel użytkownika jest teraz ledwo używalny jak dla mnie. Wszystko nasrane ajaxem, który mi się często przywiesza (mobilny internet) i muszę całą stornę przeładowywać. Jednak na starej wersji było znacznie lepiej w tym względzie. Nie wiem co to za kretyński trend żeby robić wszystko na ajaxie. Przecież to wolniej jest...

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie może być tej skórki co przedtem, to chociaż z tej Black Chrome wywal te szare pasy. Niech wszystko będzie czarne. Tak jak jest teraz, to tragedia.

​Poprzednia skórka będzie na pewno tylko czekam na aktualizację od jej autora. Co do Black Chrome da się zrobić :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jesteś w stanie, na dole strony dodać przycisk "Do góry", aby nie trzeba tego było robić suwakiem.

I też na dole strony dodać suwak, który ujawniał by się, gdy zwężamy obraz forum o połowę? Aby móc na ekranie mieć dwa okna równocześnie. Mnie w takich sytuacjach odcina prawą część tekstury  ( Od Utwórz do nicka ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej @portals, a ten biały kolor zostanie zmieniony na dawną mdłą zieleń?

Bo bardzo po oczach daje :D

Oczywiście wiem, że są różne style, ale ten podstawowy jest taki... taki fajny :) Tylko te białe kolory tak mnie po oczach sadzą, i czasem różne odcienie bieli tak się mieszają, że nie wiadomo gdzie jest przycisk :/

Jakby co dałoby rade to zmienić?

 

PS: Jak jest obok posta nasze zdjęcie etc, to tylko ja mam pod moim tytułem czyli "Wędrowiec" niewczytany obrazek? Mam tak u wszystkich :/

Edytowane przez Allen
Nie kropkujemy, przekleństw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę na forum nie widzę najnowszych wpisów. Dopiero jak kliknę na pierwszy od góry i wrócę, to pojawiają się najnowsze wpisy.

Słyszałem o problemie i przypuszczam że to coś związanego z cachem. Prawdopodobnie jutro zostanie zgłoszony i zajmą się tym ludzie z IPB.

Przyda mi się informacja(nawet od kilku osób) czy naciśnięcie ctrl + f5 jak widoczne są nieaktualne posty rozwiązuje problem.

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.