Skocz do zawartości

Przemyślenia o Harwarmod i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem wcześniej dwa posty dotyczące zadań z podstawki i moda. Na razie nikt nie znalazł odpowiedzi, więc postanowiłem przeczytać 16 stron postów. Mimo tego, że do CS nie ma w tej lepszego (w wersji pl ) wniosek nasuwa się jeden. W mody takie nie powinno się grać. Dlatego, że przynoszą więcej problemów niż radości. Są niedopracowane. Jak ktoś zauważył, jeżeli nie idziemy linią stworzoną przez twórcę to mamy kaszanę. Innym wskaźnikiem decydującym o tym czy moderator przyłożył się czy nie, jest fakt istnienia podręcznika. Bo po co podręcznik, jeżeli podczas gry wszystko precyzyjnie z siebie wypływa. Z tezą , że mod z natury ma swoje wady zgadzam się pod warunkiem, że nie mają błędów w linii fabularnej. Jestem fanem Stalkera i na pewno będę grał w następne mody, ale myślę, że niektóre trzeba omijać szerokim łukiem.      

Edytowane przez DaarMoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo racji @DaarMoo w tym co piszesz. Jednak z małym zastrzeżeniem - w takie mody nie powinni grać początkujący gracze. Początkujący gracze powinni dobrze poznać podstawkę, ewentualnie z jakimś modem graficznym lub dodającym broń itp. Byle te mody nie zmieniały fabuły. 

Zapewniam Cię, że doświadczony gracz nie ma problemu z żadnym modem, a zwłaszcza jeżeli jest do niego poradnik.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.