Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat z poradnika(.........idziemy na górny poziom Labiryntu, znajdujemy punkt przejścia na Niezbadane tereny (NT) i przechodzimy. Przejście jest na najwyższym poziomie wielkiej sali, praktycznie lustrzanie od przejścia przez które GG dostaje się do labiryntu.....)

Czy ktoś mogłby wytłumaczyć gdzie jest przejście na NT z Labiryntu? Bo jakoś nie  potrafię znależć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z jakiegokolwiek przejścia do Labiryntu. Czy to z Pieczary, czy to z Jantaru, lądujesz na korytarzu na górnym poziomie. Kawałek dalej i wychodzisz do tej wielkiej jaskini. W dole widzisz monolitowców i ich bunkier. Idziesz jedyną drogą przed siebie. Jak chcesz zejść na dół, w połowie drogi, przy anomalii energetycznej skręcasz w prawo. Chcąc dostać się do przejścia na NT idziesz dalej prosto. Na końcu pokluczysz chwilę w korytarzu, zabijesz kilka mutantów i już będzie przejście. Cały czas na tym najwyższym poziomie.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Idąc do zejścia w podziemne przejście  na Jupiterze napotkałem silną obronę zakładu przez oddział Monolitu. Po dość trudnych zmaganiach zostali pokonani i przystąpiłem do "tradycyjnego" przeszukiwania zwłok. Jeden z sekciarzy nazywał się "Potwór " i obok niego leżał "Gauss Potwora" a ikona postaci jednoznacznie kojarzy się z "Cieniem Monolitu". Wiem na pewno, że ktoś w grze wspominał to imię (chyba Górnik ale nie jestem pewien). Czy ktoś wie czy to jest TEN POTWÓR i czy powinien zginąć w tym miejscu i czasie? A może jest wiele "Potworów" i każdy ma "Gauss Potwora"?. Jestem jeszcze stosunkowo blisko tego punktu w grze i ewentualnie mogę się cofnąć gdyby to miało zapobiec późniejszym problemom.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Potwór" to dowódca Monolitu na Jupiterze. Faktycznie jest powiązany z questem na egzoszkielet Czarnego Doktora. Zadanie wygląda mniej więcej tak. Pomijając początek, Kałmuk wysyła Striełoka do Wschodniej Prypeci po lekarstwo dla ojca Ariadny. Po załatwieniu wszystkiego dostajemy sms od Dimaka że mamy pilnie wracać na Bagna bo stało się coś złego. Na Bagnach dowiadujemy się że Ariadna została porwana przez monolitowców. Ruszamy na odsiecz. Przejście na Jupiter dostajemy od Dimaka. Na Jupiterze odwiedzamy Aaza. Robimy questy Aaza i Dimaka, likwidujemy monolit w fabryce i oczywiście Potwora, wracamy do Aaza. Od niego dowiadujemy się że Ariadna uciekła i jest już na Bagnach. Wracamy na Bagna po nagrodę. 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja to kręcę przecież pisze ze centrum anomalii na ziemi- tak to jest jak się czyta bez zrozumienia:wacko: -dzięki wielkie!

Jeszcze dwa pytania:

Gdzie znajdę artefakt symbiont dla barmana? Jest to art losowy "podskakujący na trawie" czy nagroda lub zawartość schowka?

Celownik PU dla Żyły - ogólnodostępny Pu u handlarzy nie jest na SKS-a a takiego chce Żyła. Także nagroda lub schowek?

Edytowane przez walec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.02.2016 o 12:25, walec napisał:

Gdzie znajdę artefakt symbiont dla barmana? Jest to art losowy "podskakujący na trawie" czy nagroda lub zawartość schowka?

Wiem że możesz go sam stworzyć lecz potrzebna recepta i wydaje mi się, że też go można od kogoś dostać.

Cytat

Celownik PU dla Żyły - ogólnodostępny Pu u handlarzy nie jest na SKS-a a takiego chce Żyła. Także nagroda lub schowek?

Celownik prawdopodobnie dostaniesz u Adrenaliny na Agropromie, a nagroda pewnie jakaś losowa.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artefakt spawnuje się przy skałach, przy samej granicy lokacji. Jeżeli dużo rzucałeś granatami to mógł się wbić w tekstury. Wtedy trzeba zapisać i wczytać grę a nawet czasami opuścić lokację i jeszcze raz na nią wejść. Czasami też pomaga przejście na oświetlenie statyczne. Wtedy ten artefakt lepiej widać. Patrz w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2016 o 18:44, kobal napisał:

Nie przysięgnę, ale chyba receptę na Symbion znajdowało się przy trupie monolitowca w wagoniku na Radarze. Tam gdzie siedział pierwszy snajper od strony Magazynów Wojskowych i ten szalony sierżant z zadania Kuźniecowa. 

Sprawdzę bo po Radarze łaziłem ale zawsze po drodze bo w lesie jest ten cholerny zombie z komarami.A w głębi byłem tylko po fasole ,marchew i laps dla Achary i zdążyłem mu uciec.

Jeszcze pytanie - w wagoniku leży niebieskie PDA które na razie omijam. Czy mogę je bez konsekwencji zabrać czy czekać na quest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś rację Kobalu w  PDA monolitowca była recepta, tylko że na Mikę z Elektry. A Symbiona  otrzymałem od Krzyża  za zadanie na 15 artów. Ruszyło mnie że mieliście art jeszcze przed Radarem więc zacząłem łazić po Enpecach ,którzy coś mogą od GG chcieć. Trafiło od razu na Krzyża i art jest.

Dzięki jak zwykle za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.