Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Nie Antonku - ja w ogóle nie używam alkoholu w celach konsumpcyjnych w grze - no chyba że warunki questowe zmuszają. W tym szczególnym przypadku podczas konwersacji z wypitecznością -sztuk 1 butelka -można dostać info o schowku od losowych npc-ków - i to jest jedyna przyczyna "zuzycia" butli. Nie mam tez osiągnięcia "Alkoholik". I dlatego jestem ciekaw co to za ficzer wkręcono w grę.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Agro i kotów. Czy nagroda za ganianie za  koteczkami po Agro jest jakimś zwyczajnym okazjonalnym prezentem typu śmakiś karabinek potrzebny mojemu Bohatyrowi jak w nosie robaki , czy tez ma ważną i wiążącą dla pózniejszych questów  wartość?

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)  Nie nadąża się za kotkami, co? Mniej wódki pij to będziesz szybszy :laugh:

Jak pamiętam, dostajesz jakiś celownik, trochę amunicji i granatów. Ale coś mi chodzi po głowie, że dopiero jak zrobiłeś te zadanie to pojawiały sie jakieś nowe linie dialogowe u Adrenaliny. Czy to nowe zadanie, czy coś innego. Nie przysięgnę, tyle się działo od tego czasu, kto by pamiętał o kilku kotkach.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam - czyli muszę jednak wykonać ten "genialny inaczej" quest. A nie chce mi się jak diabli ganiać za tymi sierściuchami po górkach i dolinkach sennego i wręcz bukolicznego Agro.Co najmniej pół godzinki reala w plecy - zręczny niestety jestem "niebywale" :biggrin:.

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lewej strony drogi na bazę wojskową, gdzieś w okolicy Szerstiuka, jest taka niewidzialna anomalia która cię blokuje w miejscu. Taka sama jak za bramą gdy przechodzisz z Wysypiska do Baru. Tam udało mi się zagonić jednego kotka. Zablokował się i spokojnie go przeszukałem. Na szczęście był to ten z wisiorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję Twojej metody  , choc z moim szczęściem pewnie ostatni złapany będzie miał ten medalionik.

 

Edit : Nie mam do tego nerwów . Może ktoś (czytaj Kobal ) wie jak nazywa się ten  item w plikach gry ? Szukałem u Lotsmana ale nie znalazłem - mój rosyjski trochę zapleśniał- kupię za 200k ten pieprzony wisior ... a nie będę łapał kotów.Po trzecim futrzaku wymiękłem- a jeszcze kurna cztery zostały.:angry:

Edit2: juz mam  cat_kulon- no i po kocie .... to znaczy po kłopocie ....a 200k fruuuu

btw: gdyby ktos szukał spisu itemów to proszę: Обновлённый список лута для ОП-2

 

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykonałem następująco to zadanie: niewidzialna egza, lokalizacja kota z wisiorem (ok. 7 razy wczytywałem zanim znalazłem właściwego), oddanie zadania oraz egzy do naprawy do Wasyla.

Edytowane przez Anton Gorodecki
bł. gram.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zainteresowanie Panowie.No cóz - zachciało mi sie zaczynac od nowa na wyższym poziomie trudności .W wersji "light" tych kotów był tylko pięć i były - że tak to nazwę-mało ruchawe. W wersji "hardcorowej" już tych kotów pojawiło się siedem  -  i zasuwały  tak , jakby je diabeł gonił.A że czasu ostatnimi czasy mam mało - praca w pracy i praca w domu- więc w tym przypadku pozwoliłem sobie pójść na skróty.

Ale się poprawię:biggrin:.Przede mną teraz akcja z Cieniem Monolitu.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko mam, gdzie jak wykonać zadanie kolekcjonera? Sidor coś gada o wsi.. idę do wsi ale tam nikt nie ma opcji aby o tym ze mną pogadać. Idę dalej.. coś Kuzniecow gadał. W końcu się wkurzam idę na ten most przełażę w to miejsce a tam plecaka nie ma? Ktoś wie gdzie jest albo co robię źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej wspominałem - zabrałem sie za quest z takim niedorobionym szkieletorem o dżwięcznej nazwie Cień Monolitu .W/g wskazówek w grze winienem odmeldowac sie na CEA2 ( po co? - nie wiem ) , w/g wskazówek  z forumowego  Przewodnika po Soli winienem udać się do Labiryntu aby uciąć pogawędkę z w/w  szkieletorem.Która wersja jest własciwa . A może obie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem juz na CEA2   w sprawie questu dla Ducha  czyli już nie muszę robić dodatkowej  przebieżki. Ok - dzięki apg2312 - zasuwam do Sidora po medalion czy jak mu tam , aby z dzikim uśmiechem przemienić się w szkaradnego Monolitowca:devil:.Dodatkowe pytanko - wspomniane przez Sidora remzestawy znajdę - jak mniemam - w Labiryncie?Czy mam się jeszcze gdzieś tułać?

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, bo moje OP-2 zastrajkowało, i monolitowcy byli cały czas wrodzy. Odpuściłem sobie, i gram od momentu zakończenia tego zadania na sejwie od Cichego ;)

Ale remzestawy będą albo w Labiryncie, albo na CEA2, bo tam też zajrzysz w tym kweście. Sprawdzaj, czy któryś monolitowiec nie ma ich do sprzedania.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remzestawy znajdziesz po drodze do sejfu, w Labiryncie, w budynku ( czy jak to tam zwać ) gdzie siedzą monolitowcy. Wujek Dobra Rada mówi, że dobrze wziąć ze sobą na tę misję jak najwięcej granatów dymnych, ogłuszających i koniecznie co najmniej jeden granat F1. Dużo apteczek też nie zawadzi.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kobalu - za kogo Ciebie mam? Bez zbędnej laudacji- za Naszą Podporę w trudnej drodze po Strefie OP2.

A filmik z przyjemnościa obejrzę - zacząłem od MW - i jakoś poszło - ile razy zginąłem - nie powiem bo się wstydzę:blush:.Za to DM - była stosunkowo łatwa - wyjście z niej już mniej:biggrin:.

Zobaczymy jak pójdzie dalej.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.