Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Przejście jest na Jantarze, na zachód od helikoptera, już za granicą lokacji. Jak otworzysz sobie mapę Jantaru to będziesz je widział. I to nie jest przejście na Jupiter a do wschodniej Prypeci. Dalsze przejścia dostaniesz później od gościa w pralni. Ale wyposaż się dobrze zanim tam pójdziesz. Miotacz ognia, karabin maszynowy, tona amunicji, 1000 apteczek i pampersy na zmianę :) .

Edytowane przez kobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego na jakim etapie masz quest na egzę czarnego doktora. Jeżeli masz w PDA zadanie na przyniesienie składników lekarstwa dla ojca Ariadny to musisz mieć przejście z Jantaru do wschodniej Prypeci. Te przejście jest dość daleko za granicą lokacji, trzeba kawałek przebiec. Jeżeli natomiast chodzi ci o przejście na Jupiter to takowe dostaniesz od Dimaka podczas drugiej wizyty w wschodniej Prypeci. Po przyniesieniu składników lekarstwa dowiesz się że Ariadnę porwali monolitowcy, ruszasz jej na odsiecz właśnie na Jupiter. Przejście będzie we wschodniej Prypeci, bodajże za kinem Prometeusz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje 2 zadania zabugowane :down:

Brat Luiz -nawet nieliczę już ile razy na bagnach byłem i ciągle tylko zwykli mściciele:confused:

Pomóc Aleksadryczowi  z 20 razy zaglądałem po mostem do jaskini i ciągle gościa umierającego nie ma (jest za to koło Alexsadrycza przy ognisku )

dostaje pierszą skrzynke i namiary na 3 w wiosce snorków , a zwłok z 2 skrzynką niema na całej mapie .:down:

Jestem zmęczony lataniem w kóko po tych samych lokacjach bo może zadanie się odblokuje :dry:

Ma ktoś pomysł jak to zespamować żeby mi kwesty ruszyły dalej:blush:

ss_mietek_10-11-15_13-45-15_(puzir).jpg

Edytowane przez Łobuz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Łobuz -generalnie - zdarza sie że coś się zawiesi . A ponoć - wg twórców miała być miód , malina  , i kupa radości . Czasami przewaga tej  kupy bywa mecząca:devil:(  sam musiałem zrespawnowac jeden dokument dla Akima - bo nie chciało mi sie pierdylion razy wchodzić do podziemi Agro - aby za każdym razem utłuc tę samą grupe "banditen" i .... nie znależć dokumentu ).

Ale ad rem:

W kwestii Aleksandrycza :

 - skrzynka nr 1 -daje umierajacy w jaskini pod mostem  - po wysłuchaniu opowieści

- skrzynka nr 2 - po wyjściu z jaskini - natkniesz się na zwłoki

- skrzynia nr 3 - w piwnicy radioaktywnej w osadzie z wieżą ( snorkami)  - i tutaj trzeba po "odstrzale" trochę polatać dookoła - wtedy sie zrespi ten  trupek z pojemnikiem ( wedle mojego doswiadczenia z tym questem)

 Jeżeli masz pozajączkowane z tym questem to :

- wywal wszystkie sejwy od momentu rozmowy z czystoniebowskim barmanem który daje tego questa

- wywal starą ( zachowując sejwy) i załaduj nową instancje OP2  - i wgraj  sejwy do momentu rozmowy z w/w  questodajcą

 

 

 Brat Louis - uwaga :biggrin:- jest MŚCICIELEM  (generalnie zwykłym ) - i wyświetla się na czerwono- różnica polega na tym że nie strzela do Ciebie tylko szwęda sie podczas wymiany ognia - zamiast siedzieć w chałupie -  i łatwo go utłuc.

 Zgryżliwy Bober

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pomocnik wesołego diabła:tongue:" boberm świetnie to wyjaśnił:smile:. U mnie (od razu za pierwszym podejściem) znalazłem zarówno skrzynie/trupy, jednak miałem trochę eksterminacji w osadzie rybackiej (skutek nieoczyszczonej miejscówki). A znowuż "Brother Louie" (ten z Modern Talking;)) czekał cierpliwie w chacie aż wykończyłem pozostałych, abym mógł do niego podejść i porozmawiać. Reszta to smutny "łebshot"... 

Zombiaki w żółtych kombinezonach obrony przeciwchemicznej prezentują się  świetnie:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w jaskini pod mostem nikogo niema :blink:

Siedzi przy ognisku gostek koło Alexsandrycza i jęczy a jak go wylecze to daje skrzynke i namiary na wioske z wieżą i snorkami i tam jest trup ze skrzynką  w piwnicy :biggrin:

Ale niema trupa koło jaskini pod mostem ani na całej mapie:down:

Całą mape obleciałem z 5 razy szukająć tego trupa ze skrzynką

Podsumowująć potrzebuje nazwe tej skrzynki( drugiej) do spawnera

 

Brata Luisa  wogule  nie ma nigdzie już kilka ładnych razy byłem na bazie Mścicieli i go szukałem wokół bazy też:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.