Skocz do zawartości

Psyhiczny Rzeźnik w Barze


Rekomendowane odpowiedzi

Problem taki - jestem w barze... wychodzę z Baru. a tu ni stąd ni zowąd jakiś psychol częstuje mnie serią z dwururki. Nic nie zrobiłem, nikogo nie zaatakowałem (może poza zabiciem upierdliwego Garika, ale zrobiłem to dawno temu, i w taki sposób że gra pomyślała że umarł naturalnie. Chwała embrionom :) )

ss_kuba_10-19-15_21-38-15_(l05_bar).thum
Ale do tematu. wtedy problemu nie było, a teraz jest. gość napiernicza z dwururki. jak ja go atakuje to nikt nie zwraca uwagi. Niektórzy nawet pomagają ale... gość jest Fantomem... Pociski go nie dotykają :blink: Nawet chciałem zobaczyć kto to jest ( identyfikacja npc on) ale celownik go nie widzi. Resztę wykrywa (Barman, Szania Górik itd.) ale jego nie... Pomocy!

 

Tu save :P 

 whedby skuhwiel.sav

whedby_skuhwiel.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie mam sily chłopie. Znowu cos sknociłeś i będziemy robic wywiad co. Czy to twój 10 temat w tym tygodniu? Nie mam nic przeciwko pytaniom ale jakos wszyscy sobie dają radę, ewentualnie pytają o zadania, schowki albo obejścia bugow. Ty juz chciałeś skasować granatniki, granaty. Zmieniłeś utratę energii przy udźwigu zamiast wykorzystać artefakty a teraz cos grubo sknociłeś w barze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mogłem wyjść. jak wszedłem to on zaszedł drogę i nie chciał wypuścić. a ja apteczek nie miałem. więc zrespiłem mu Pijawke za pleckami, a sam polazłem do naprawiacza... ale to nie to! Jak zabiłem Graika to ten Pan mnie nie atakował. jak nie wierzycie to save chwila po zabiciu garika: nikt na całym barze mnie nie atakuje :cool:

wwqw.sav

 

PS: pomuszcie. jak zabić tego pana? powinność się nie wścieknie. sami toczą z nim wojne...

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee. no nie za bardzo. to nie problem garika. na każdej soliance go zabijałem. na tej też... a problem pierwszy raz. a śmierć garika w tym nic nie ma. bo śmierć nie jest przypisana mi ale pijawce. a save z garikiem był dawno temu :P

teraz tak - można jakoś obejść zabespieczenia NPC z Repaka?

 

Nie. to nie wina garika. wczytałem save i nawet jak go młotkiem rombłem to nikt mnie nie zaatakował. a ja go pijawką .

 

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. gamerelation. nie daiała... a szkoda.  a gość no nie wiem. czemu on mnie nie lubi. jak zabiłem garika to jeszcze mnie lubił :P

Koledzy. to nie problem z garikiem. wczytałem pierwszy save z baru. i gość też mnie atakuje. tylko że wtedy siedział gdzieś gdzie mnie nie widział... w tym save garik żył. i nie wykonałem prawie rzadnego questa... co jest?

Gość ma "Waśko Sobek" znacie takiego?

 

EDIT: 

Samotnicy nie są nieśmiertelni - Nie? no to się zdziwisz... to jest randomowy samotnik. nie rzadna questowa postać. zmiana w gamerelations pomogła. Co to ma być? gość nie jest niczym d questa. randomowy npc. klasyczne dilogi itd :P

 

Teraz mam tutaj screen z potulnym jak kicia Rzeźnikiem. zwykły randomowy npc. można się wódki z nim napić i zapytać co nowego w zonie. 

co ciekawe - Chyba macie Bug w tym Paczu na niezabijalne NPC. zrobiłem sobie Gud Mode i... około 5 Random NPC(tylko samotnicy. barmana it nie liczę) jest nie do zabicia w barze, a raczej wątpie czy są potrzebni dla fabuły. jeśli tak to przepraszam, ale wydaje mi się że to Bug. więc temat zamknięty. gość się uspokoił. dzięki za wszelką pomoc :)ss_kuba_10-19-15_22-35-42_(l05_bar).thum

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez znaczenia. Dla woronina ile by misji nie było nie popracuje... Kodeks zabrania

 

A co do drugiego postu Godlike -

Fakt. Upierdliwy jestem. Granatniki to już przywykłem do śmierci znikąd.

Z Artefaktami to nie Ja Ale Błąd w Exo(bo piszę że mogę nosic 200kg, a przy +80 ledwo co się czołgam a 90 to już nie mogę się ruszać), a przy przeciążeniu nawet 3 błyski, i blask Księzyca nie dają rady(z resztą wiecie jak to wygląda.)

Wiem że troszke przesadzam, ale na te 10(chyba było ich mniej ale nie chce mi się liczyć.) tylko 3 były bez większego powodu(no dobra 4... Tego z Świadomości z To odkryłem że ja go ubilem. nie pisałem? więc tak - na te portwelowegesty nie chciało mi się amunicji marnować, to trzasnołem Wysysacza, i Panu Z się dostało... FAIL)

ale Dolina Mroku, Zgloczowane EXO, Wesoły KUGŁOW... to nie moja wina :cool:

 

 

Edytowane przez PainChiller
Nie 900kg ale 90kg :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TFU TFU. takie mody to sie znudziły Co ty se myślisz? że w PRIBOIA będe Grał? :biggrin: co ja? MŁODSZY STALKER(może troche), ale ja weteran jestem!. stalker u mnie od 3 lat jest... To bolało...

a solnianki to już grałem. i problemów nie było. tylko że na tej są ciągle problemy. myślę że jest z tym coś nie halo...

 

A (mini)poradnik Godlike przeczytałem cały. i jeszcze kilka innych. za ruskie się nie brałem bo Cyrlicy nie uczą, a Wóyek Gugle nie umieć polska jenzyg :\

 

za składanie zdań też sory. chciałem jak najszybszej odpowiedzi, więc nie patrzyłem co i jak piszę :/

Edytowane przez PainChiller
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myl PainChiller modowania z edytowaniem pliku tekstowego - a żeby nie Godlike to nawet tego byś nie mógł zrobić...

I nie chodzi tutaj wcale o semantykę - inni Gracze mają problemy ponieważ nie mogą czegoś znaleźć, czy nie wiedzą jak wykonać dane zadanie. Ty sam sobie stwarzasz problemy i zamiast GRAĆ bawisz się w małego majsterkowicza. I nikt tutaj nie śmie wątpić jakim weteranem jesteś - właśnie przez takie akcje.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painchiller - tak czysto offtopowo- i bez obrazy.To ile Ty masz lat? Zdania składasz  tak trochę bez zrozumienia prostej zasady , że inaczej się mówi , a inaczej pisze. I nie wnikam w błędy ortograficzne , choć to zaczyna razić. Koledzy starają się pomagać jak potrafią - a przyznam - mają anielską wręcz cierpliwość.Ja popłakałem się ze śmiechu czytając Twoje posty z  w/w tematu.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Painchiller - tak czysto offtopowo- i bez obrazy.To ile Ty masz lat? Zdania składasz  tak trochę bez zrozumienia prostej zasady , że inaczej się mówi , a inaczej pisze. I nie wnikam w błędy ortograficzne , choć to zaczyna razić. Koledzy starają się pomagać jak potrafią - a przyznam - mają anielską wręcz cierpliwość.Ja popłakałem się ze śmiechu czytając Twoje posty z  w/w tematu.

Mam to samo zdanie. Rozumiem jeśli ktoś nie zawsze wstawia polskie ogonki bo na przykład ja na telefonie też mam  z tym problem ale składanie zdań w taki sposób to jest koszmar dla osoby, która to czyta a przecież autor chciałby być dobrze zrozumiany i odczytany, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu forach występuje coś co można by nazwać  koniecznością poprawnej gramatyki i składni . Nie chodzi o to,  aby bawić się w  purystykę jezykową , ale aby zwiężle przedstawić swoje myśli. Uwagi Moderatora (każdy z Nas popełnia błędy )dotyczące gramatyki  można spokojnie przełknąć  z pożytkiem dla piszących i czytających.

Edytowane przez boberm
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. więc tak 

1) sory za błędy. jak dodałem - Pisałem bezmyślnie, bo oczekiwałem szybkiej odpowiedzi (Późno było, i spieszyło mi się ;P)

2) "Nie myl PainChiller modowania z edytowaniem pliku tekstowego - a żeby nie Godlike to nawet tego byś nie mógł zrobić..."

hah. nie mylę. a pomoc Godlike doceniam, ale nawet gdyby nie pomógł, to metodą prób i błędów dokonał bym tego sam (no może nie wszystkiego ;) )

a modowaniem(Minimodowaniem ;) ) zajmuje się od jakiegoś czasu. np: naprawiłem kilka błędów i poprawiłem niektóre skrypty(Zgliczowani mroczni stalkerzy i emisje) w "Lost Alpha" i zrobiłem do niej moda. Nie abym się przechwalał, ale co fakt to fakt, piszę to tym tak żeby nie było :) 

 

EDIT - Problemów sam nie stwarzam(no. prawie...50/50) . Solianika to pierwszy mod w którym nie bawiłem się z skryptami(nie było po co) a co do tych akcji to możecie mieć racje :P. hmm. w sumie to chyba nie ma innego wyjścia niż przeprosić.

Edytowane przez PainChiller
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.