Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Radar_anteny.png

Tytuł oryginalny: Спуск
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0004/1.0006
Data premiery: 03.07.2016 r.
Autor: X-Team
Autor spolszczenia: @gawron
Śr. długość rozgrywki: (~30 minut)


OPIS:

Spoiler

Zejście to mod fabularny oferujący krótką przygodę na dwóch lokacjach. Poznajcie historię bojownika frakcji Wolność o ksywce Kent, który z braku zajęcia podjął się z pozoru prostego zlecenia - jego celem jest odnalezienie dwóch zaginionych zwiadowców w pobliżu laboratorium X-19. Czy wszystko pójdzie zgodnie z planem? Przekonajcie się sami!


Cechy moda:

  • nowa, aczkolwiek bardzo krótka fabuła;
  • modele mutantów autorstwa Greshnik13rs;
  • nowe modele broni z OWR;
  • zmieniona pogoda (z wykorzystaniem zasobów projektu Panoramic Mod).

SCREENY:

Spoiler

ss_daniel_06-07-21_18-31-48_(l01_radar).jpg   ss_daniel_06-07-21_18-30-47_(l01_radar).jpg

ss_daniel_06-07-21_18-53-54_(l02_x10).jpg   ss_daniel_06-07-21_18-50-55_(l02_x10).jpg

INSTALACJA: 

Spoiler
  1. Pobieramy, a następnie rozpakowujemy archiwum.
  2. Folder gamedata należy przenieść do głównego katalogu gry. 
  3. Dokonujemy zmian w pliku fsgame.ltx:
    linię  $game_data$ = false| true| $fs_root$|  zmieniamy na:  $game_data$ = true| true| $fs_root$|

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod + spolszczenie:

  • Nasz serwer - [KLIK]
  • Link zapasowy (CloudMail) - [KLIK]

Autor/rzy spolszczenia moda NIE WYRAŻA/JĄ ZGODY na jego uploadowanie / publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl


Źródło: logo.png

 

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 podpiął/eła i promował(a) ten temat

Pierwszy raz jako pierwszy ;) opisuję wrażenia z "moda". Pewnie dlatego, że innym się nie chciało.

Fajne modele broni i dźwięki :) O fabule to się nie ma co rozpisywać bo to w sumie taki jeden, krótki quest, pomysł na misje do większego moda nawet ok, nie działamy samemu tylko z grupą. Szkoda tylko, że wyglądamy jak armia klonów bo wszyscy to te same modele, po ostatnim zadaniu 

Spoiler

walka z 2 pijawkami (fajne modele) ale walka zero funu, bo walimy do nich z bezpiecznego miejsca, a one nie mogą nam nic zrobić bo nie potrafią wbiec do góry po schodach

nagłe ciach, mod się urywa, chociaż mogło być jeszcze jakieś wyjście z labu, pogadanie z naszym dowódcą, że zrobiliśmy co trzeba.

Mod na 30-40 minut z czego przez pierwsze 20 czekamy jak nasi kompanii przelecą przez pół mapy. A jeszcze obrazek w menu tak dobrany kolorystycznie, że tam gdzie mamy opcje nic prawie nie widać. ;)

Bym zapomniał, spolszczenie bez błędów, a przynajmniej ja nie zauważyłem w tych kilku zdaniach :D

Moja ocena 2/10 jak samodzielny mod, jako quest w czymś większym byłby ok jakby go trochę doszlifować.

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno to coś nazwać modem i napisać jakąś rozsądna recenzję :020:, instalacja plus sama rozgrywka zajęła 30 minut. Tak jak pisał @tom3kb jako osobne zadanie w jakimś szerszym modzie było by Ok. W trakcie dobiegnięcia oddziału do nas możemy sobie pobiegać wokół anten, ale i tak nic ciekawego tam nie znajdziemy. Z muntantów tylko same pijawki do wybicia w labie w tym dwie "unikatowe", samiec i samica alfa. Jeżeli chodziło o bezpieczne wybicie tych ostatnich to akurat u mnie wykazały się inteligencją :) i wbiegały na schody. Amunicji mamy tylko tyle ile dostajemy na starcie, dobrze że później kumple pożyczają nam broń bo musielibyśmy te alfy ubić z pistoletu albo co gorsze wyriezać nożem :D.

To taki króciutki przerywnik między większymi modami.

Edytowane przez mkk7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Agrael odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Agrael przypiął/eła ten temat

ss_daniel_06-07-21_18-55-03_(l02_x10).jpg

Wróciłem do poprawy wstawek modów i dzisiaj padło na Zejście. Przeczytałem, że jest to bardzo krótki mod, a więc czemu by go nie ograć. Czy się zawiodłem ? Nie, bo wiedziałem, z czym mam do czynienia. 

Jedyną interesującą "nowością" były modele dwóch pijawek. 

Jak to @gawron napisał - mikro-mini mod :) 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.